KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

To byłem na gali postawiłem sobie 2 zakłady łączone, tak w skrócie:
Michał Kita, a dokładniej Bedorf zakosili mi 400zł
Materla zakosił mi 50zł
oczywiście postawiłem
w pierwszym 15 zł, od wyjęcia 400zł
a w drugim 5zł, do wyjęcia 50zł
nie udało się, w obu nie weszły po jednym zakładzie :(
takie coś jest najgorsze a jednocześnie najczęściej się zdarza że w taśmach nie wchodzi tylko jedno wydarzenie
 
UFC i KSW minus 300, musiałem ruletką onlinę odrabiac ;]

Generalnie spieprzył sprawę Collier a z KSW Wawrzyniak (parę brzydkich słów napisałbym ale szkoda...) i Lubońska (też nie wiem dlaczego na nią postawiłem, ale nieważne to już dziś)
 
Chlip, chlip.

Viz7QCj.jpg


Do zgarnięcia było 200 zł za włożoną dyszkę.

Chlip, chlip.
 
Ogólnie to KSW weryfikuje polskich zawodników mających poza KSW pewną legendę na temat swojej osoby. Najpierw Drwal, teraz Kita. Tak, jak pisałem, gdyby Materla wygrał to byłoby to dla mnie większe zaskoczenie, niż zwycięstwo Holm nad Rousey. Niepotrzebnie dałem się wciągnąć w hajp na Kitę, chociaż było blisko... Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie natomiast Sowiński, brawa :) Do Karaoglu miałem jednak dobre przeczucie.

Z kuponów nic nie weszło ;)
 
Ciesze sie, ze wygralem z wlasna slaboscia do tasm przy tej gali. Pojecia nie mam czemu Bedorf - Kita nadal nierozliczone, moze jednak Michal wygral :lol:. Wrzucony dzis godzine przed gala Kornik uratowal ostateczny bilans. Gratulowac chyba niespecjalnie jest komu, wiec skladam tylko zyczenia powodzenia kolejnym razem. @kiras mam nadzieje, graniczaca z pewnoscia, ze szybko odbijesz straty po Cipku.
upload_2015-11-29_1-15-48.png

upload_2015-11-29_1-16-18.png

upload_2015-11-29_1-17-8.png

upload_2015-11-29_1-17-39.png
 
f2e1c40fce81d.jpg

Jeden krok do przodu, dwa w tył. Po mniej więcej 6 galach, jestem 12 zł w plecy. Może się odkuję jeszcze ;)
 
Ty chyba na drugie masz "przypierdalacz"
Kolejna akcja gdzie czyjaś wygrana Ci wadzi. Wygrał i kropka
Lol, luzuj portki. Zażartować nie można? Tym bardziej, że #kaplica opuścił nas praktycznie na dniach i to świeży temat. Przecież nie napisałem "chuj Ci po tych pieniądzach, obyś zdechł".
 
Nie żebym się chwalił ale 5000 zł zawsze w portfelu się przyda.

stawka: 900 zł
wygrana: 5293 zł

#dziękiMamed

View attachment 1932
Kurdę musisz mieć nerwy, żeby stawiać taki hajs na jednopłaszczyznowego Aziza, który bił się z czarnym pasem z Brazylii i zamulonego Bedorfa, który przegrywał w pierwszych minutach. Ładna wygrana :)
 
Chciałem postawić 4- zdarzeniówkę 50€ do wyciągnięcia 500€, ale już drugi raz betsafe nie przyjął kuponu, mimo, że był jeszcze czas: "Rynek jest już zamknięty". Miałem Aziza, Bedorfa, Mameda i... Koike, więc po raz kolejny uratowało mi to dupę :lol:
 
Back
Top