KSW 31 - zwiastun

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka wszystkim! :) Przedstawiam poniżej najnowsze dziecko moje i Krzysztofa Skrzypka (jeszcze nie ustalone kto jest ojcem, a kto matką ;d) :) Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Następny cel to trailer walki Materla - Drwal :)
Wiem , że zaraz posypią się pytania typu: "Dlaczego nie ma więcej filmików?" albo "Kiedy zrobisz HL Aśki Jędrzejczyk/Janka Błachowicza/Viacheslava Datsika(:lol:)" Niestety od kilku miesięcy pracuje od rana do wieczora, co drugi weekend jestem w szkole, wiec tego wolnego czasu nie ma zbyt wiele i tak staram się go wykorzystywać maksymalnie dobrze :) Standardowo, liczę na jak najwięcej szczerych opinii!
Pozdrawiam! :beer:
 
Czasem lepiej ,czasem gorzej, czasem to zależne od tego co masz pokazać (bo mi np. nie do końca pasuje, że nie reklamuje się bardziej zestawień tylko konkretne osoby, ale to zdecydowanie nie Twoja wina przecież). Do montażu przyczepić się nie można jak zwykle wg mnie. Zawodowa robota i tyle ;-)
 
Siemka wszystkim! :) Przedstawiam poniżej najnowsze dziecko moje i Krzysztofa Skrzypka (jeszcze nie ustalone kto jest ojcem, a kto matką ;d) :) Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Następny cel to trailer walki Materla - Drwal :)
Wiem , że zaraz posypią się pytania typu: "Dlaczego nie ma więcej filmików?" albo "Kiedy zrobisz HL Aśki Jędrzejczyk/Janka Błachowicza/Viacheslava Datsika(:lol:)" Niestety od kilku miesięcy pracuje od rana do wieczora, co drugi weekend jestem w szkole, wiec tego wolnego czasu nie ma zbyt wiele i tak staram się go wykorzystywać maksymalnie dobrze :) Standardowo, liczę na jak najwięcej szczerych opinii!
Pozdrawiam! :beer:

Kilka dni temu ogladalem ponownie Wasza fantastyczna zapowiedz walki Khalidov - Drwal na KSW 29 i az sobie pomyslalem, ze walka Drwal - Materla tez prosi sie o zainteresowanie. Szczerze mowiac ta zapowiedz, choc calkiem niezla, jest w moim odczuciu znacznie mniej udana. Najbardziej przeszkadza mi nienaturalnie brzmiacy Krzysztof Skrzypek i o wiele mniejsze natezenie emocji.
 
Mi muzyka, którą słyszałem już chyba w każdym z ciemnych zakątków YouTube'a trochę zepsuło odbiór tego trailera. Montaż jak zwykle trzyma poziom i czekamy na kolejne produkcje - coś na miarę Caina z JDS : )
 
Mam mieszane uczucia. Ten trailer przypomina mi za bardzo te oficjalne, a wszyscy wiemy, ze Twoje produkcje nie szły tym tonem. Krzysiek rownież brzmi jakoś dziwnie, a muzyka jest juz słyszana po raz enty.

Na pochwale zasługuje jakość produkcji, tutaj nie mam sie do czego przyczepić :)

Czekam na coś dłuższego, pozdro!
 
Haha w Materla - Drwal będzie "Sandstorm" , obiecuję! :)
Tak myślałem, że podkład się nie spodoba, ale łudziłem się, że jak będzie remix to jakoś to przebolejecie ;d
No nic nie każda produkcja będzie tą najlepszą, wierzę, że Materla - Drwal będzie lepsze pod każdym względem ;)
 
Fakt grzebałem przy jego głosie, tzn obniżałem, żeby było bardziej "mrocznie" ale chyba to był błąd/przesadziłem z tym obniżeniem ;)
 
Słaba fonia (lektor (no offence)+ przeruchana z każdej strony nuta;)) gryzie się z dobrą wizją, takie moje zdanie.
 
Podejrzewam, że polecę w swoim starym stylu, epicką muzyką :) Chyba, że będzie mi się chciało eksperymentować, to na pewno wezmę ten kawałek pod uwagę :)
 
Zarzuty takie same jak poprzednikow. Beznadziejny glos i zapowiedz zawodnikow nie walk. Po Materla, Drwal byl Karol i Pudzian pierwsza mysl przeciez oni nie walcza ze soba :D
 
Przyjmuję te zarzuty na klatę ;) Tak jak pisałem wyżej, mam nadzieję, że następny film przyjmie się o wiele lepiej ;)
 
Na plus: montaż, jakość produkcji
Na minus: mało emocji, głos do poprawy bo jest ospały, mało trochę głównego dania:)
Wróć na swe dotychczasowe tory, bo jak już koledzy zauważyli to trochę za bardzo zalatuje oficjalem KSW...
 
@zbychumma Dobra nuta, sluchalo sie kiedys ;d
Dzięki za komentarze chłopaki! :)

A teraz perełka dla @Arlovski .. Stary musisz mi przy każdym projekcie pomagać w doborze muzyki, bo ta podpowiedź z Twojej strony była genialna :) :)


:beer:
 
Back
Top