KSW 22 - fightcard (sugerowany, propozycje)

Ja chciałbym zobaczyć Kultiego i pisałem już o tym w tym temacie:)



Zdecydowanie wolę oglądać Rafała niż Walusia.
 
Takie małe pytanie. Po jaką cholerę dawać na największą galę w Europie ;] kogoś kogo żaden Kowalski nie zna (Walusie, Bazelaki i te inne) a poziomem sportowym uderzają w okolicę dna. Marketingowo i sportowo to zero. Jak mi to ktoś wytłumaczy, będę szczęśliwy.
 
Wiadomo ze na KSW 22 chcialbym widziec:



Khalidov vs Materla



Błachowicz vs Stringer



Bedorf vs Grabowski



Drwal vs zwyciezca walki Silva/Horwich



Strus vs Naruszczka



Moks vs Strzelczyk



Sowiński/Jewtuszko vs Warburton



ale jak wiemy wystapi na tej gali Paweł Nastula zapewne Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Azhiev czy Waluś do tego walka Błachowicza dobrze bylo by widzec Moksa. Od pewnego czasu KSW jest dosc przewidywalne co nie mowie ze jest zle o ile rywale sa dosc ciekawie dobierani....
 
Skoro gala ma być w PPV to w walce wieczoru Pudzian vs Oli Thompson.
Dla Nastuli Olivia.
Bedorf vs Overeem.
Błachowicz vs Garan Reljic.
 
Tak samo wyglądał wcześniej na KSW i poskładał Gluhova ... wygrał 3 walki w turnieju więc myślę, że nalezy mu się jeszcze jedna szansa wystąpienia na KSW :)
 
Lewandowski mówił że Olivia dostanie jeszcze jedną szansę na KSW a jeśli przegra to mu podziękują za dalszą współpracę. Myślę że byłby to ciekawy test dla Nastuli.
@Nestoor
Mówisz o tym że Olivia stoczył tylko jedną walkę w 2012, a Nastula ostatnią walkę stoczył w 2011. Nie oceniałbym zbyt pochopnie jego postawy w walce z Karolem. Moim zdaniem był w takiej samej formie jak na KSW13 tylko że Bedorf nie pozwolił mu na zbyt wiele w tym pojedynku eliminując jego zapasy.
 
odswieze nieco watek, gdyz pojawiaja sie nowe informacje odnosnie gali jak chocby kolejna walka kobiet



na stronie zaszla rowniez zmiana pozycji Janka i Nastuli, co moze oznaczac, ze w walce wieczoru wystapi Blachowicz, chociaz Janek chyba juz na ksw20 mial byc w main evencie, co zostalo zmienione przed gala
 
Przypomnę niedawną rozkminę userów w innym temacie : na KSW Walka Wieczoru nie musi być ostatnia ani nie musi być to Main Event. Do tego jest jeszcze Fight of the night :-)
 
są 2 walki wieczoru, main event i Fight of The Night. Janek może być w pierwszej walce wieczoru ale to nie znaczy że znajdzie drzwi do main eventu .
 
dawać Moksa ! . Moks w przeciągu 2 lat zawalczył tylko 2 razy na KSW , a np. taki Różal stoczył 5 pojedynków i gdzie tu sprawiedliwość ?
 
Pamietacie moze tego goscia ?







Moze ktos z redakcji byl by w stanie dowiedziec sie conieco o jego sytuacji kontraktowej. Ostatnia walke stoczyl na SFL 2 listopada.



Podobno mowi sie o nim ze to nowy Anderson Silva. Mysle ze fajnie bylo by zobaczyc go na KSW ze wzgledu na jego niebywale widowiskowy styl walki, ktory z pewnoscia porwie publicznosc. Walczy w dywizji 77 kg. Skoro w przeszlosci szanse dostawaly jakies amasingery czy wallece, wiec czemu nie dac szansy chlopakowi z takim talentem poki UFC ani Bellator nie polozyly na nim swoich rak.



Jednak nie mam pomyslu z kim ewentualnie mozna by go bylo zestwic moze pomozecie ?
 
@tomek-host



Chciałeś to masz



http://www.mmarocks.pl/rafal-moks/moks-naruszczka-na-ksw-22/
 
chce goscia z posta Sainyan_warriora, chciałbym zeby dostał odrazu Aslambka i zabił go na ringu. a poza tym:



KSW 22:



Nastula vs Lundgu



Bedorf vs Overeem



Blachowicz vs Yyel



Fred K vs Chmielewski



Strus vs Naruszczka
 
Co do zawodnika z linka Saian Warrior to KO było nieprawdopodobne.



Walczy bardzo widowiskowo, choć walczył póki co z dwoma zawodnikami bez zwycięstwa i jednym który wygrywał tylko na egipskich galach z zawodnikami z zerem w rubryce "wins".







Co nie zmienia faktu, że bardzo chętnie bym go zobaczył na KSW.
 
"Co do zawodnika z linka Saian Warrior to KO było nieprawdopodobne."



wystarczy obejrzec filmik, przeciez jest podane imie i nazwisko ;]
 
Back
Top