1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KSW 21 okiem Janusza

Discussion in 'Forum MMA' started by Nestoor, Nov 3, 2012.

 1. Nestoor

  Nestoor BAMMA
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 14, 2012
  Komentarze:
  996
  Zdobyte Lajki:
  258
  Punkty:
  1,790
  Chciałym się dowiedzieć czy osoby które ostatnio hejtowały na KSW zauważyły jakiś postęp?? Czy to nadal rozrywka dla Januszy?
  Dziwię się że dają taką galę na otwartym polsacie/polsacie sport, ale to pewnie w celu popularyzacji mma w Polsce(zebraniu większego grona chętnych na PPV).  Przeciwnik Mameda :
  Mam nadzieję, że utrze mu nosa :)  Oficjalny trailer KSW :
  Mamed Khalidov > Melvin Manhoef  Michał Materla ? Rodney Wallace (Wallace padł po jednym strzale więc tak na prawdę nie wiemy co pokaże)


  Aslambek Saidov < Borys Mańkowski (Aslambek jeden ze 100 kuzynów Mameda, trochę przereklamowany imo - ale to walka o pas)  Artur Sowiński < Maciej Jewtuszko (poprzednia przegrana Macieja to był "lucky shot" Artura - walka o pas, szkoda że Warburton nie będzie walczył ale walka i tak będzie dobra)  Krzysztof Kułak < Piotr Strus (Kułak wraca po kontuzji a Strus to wschodząca gwiazda
  Jay Silva < Matt Horwich (Matt to solidny zawodnik, może nie widowiskowy ale ma atuty dzięki którym pokona mało walecznego Silvę)
  Paulina Bońkowska ?? Karolina Kowalkiewicz (fajne są walki kobiet ale powinna to być dodatkowa walka a nie jedna z 7-miu).
  Bilety prawie wyprzedane, gale bedą się odbywać co 3 miesiące - wiele miast chciałoby gościć KSW.  A jakie wy macie opinie ?  Ps nadal brak dywizji ciężkiej :(
   
 2. Bullinko

  Bullinko Brutaal
  Bantamweight

  Dołączył:
  Oct 6, 2012
  Komentarze:
  451
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  Przed jedną dobrą rozpiską, poprzednią słabą i dobrą na KSW 19 trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jest postęp.


  Myślę, że dopiero najbliżśzy rok pokaże, jak to wszystko będzie wyglądać. Jednak Ci, co liczą na olbrzymi progres , mogą być zawiedzeni.
   
 3. Palhares

  Palhares ONE FC
  Featherweight

  Dołączył:
  Oct 1, 2011
  Komentarze:
  2,347
  Zdobyte Lajki:
  45
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Jakim prawem Jewtuszenko dostaje walke o pas w wadze lekkiej kiedy nie ma żadnej walki wygranej na KSW w tej wadze tylko w jakichś catchweightach z jakimiś cieniasami ???  Sowiński >>>>>>>>>>>>> Jewtuszko  Wyście są cali jak lucky-punch, po cholere łysy chciał łapać tajski klincz z takiej odległości ? Artur ma refleks, szczęście to można mieć w kartach.
   
 4. lutek147

  lutek147 Shark Fights
  Heavyweight

  Dołączył:
  Nov 19, 2011
  Komentarze:
  1,368
  Zdobyte Lajki:
  31
  Punkty:
  1,790

  I całe szczęście! Oprócz Bedorfa i teraz Nastuli nie ma tam kogo oglądać.
   
 5. BoykaMMA

  BoykaMMA KSW
  Middleweight

  Dołączył:
  Jul 20, 2012
  Komentarze:
  5,595
  Zdobyte Lajki:
  452
  Punkty:
  1,790
  Ma być podobno w nowym roku 6 gal KSW, wiec byśmy mieli gale co dwa miesiące. W tych 6-ciu galach, dwa mają być w ppv, ale jak będzie na serio to już czas pokaże.
   
 6. bartek24

  bartek24 Jungle Fight
  Welterweight

  Dołączył:
  Aug 9, 2011
  Komentarze:
  295
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  FAjnie jakby zrobil 6 gal jestem jak najbadziej za.
   
 7. KSW 22 będzie w lutym na początku jakoś chyba, wyłączając lipiec i sierpień to od września będzie gęsto z KSW, ilość wywiadów jaką przemielą wszystkie portale branżowe to będzie hardcore...
   
 8. Tsubasa

  Tsubasa WSOF
  Heavyweight

  Dołączył:
  Aug 12, 2011
  Komentarze:
  3,576
  Zdobyte Lajki:
  104
  Punkty:
  1,790
  Oby wypalił ten pomysł na 6gal. Może rozpiski byłyby bardziej zróżnicowane pod względem zawodników, i nie będzie gadek "nie mamy pomysłu na tego zawodnika", bo było to spowodowane tylko zbyt małą ilością gal czy walk na karcie.
   
 9. Spike

  Spike UFC
  Featherweight

  Dołączył:
  Jul 4, 2012
  Komentarze:
  8,439
  Zdobyte Lajki:
  7,007
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Szczecin
  Może i powiecie, że hejtuję, ale IMO powinni jeszcze minimum jedną walkę do rozpiski dodać. Sześć gal po osiem walk na jednej w roku to zawsze 'jakiś krok w przód'. :-)  @JDS, jak na moje, to Kornik tu nie powinien dostać tej walki o pas - ostatnia jego walka w KSW to porażka, natomiast Irokez zanotował zwycięstwo.
   
 10. Halny

  Halny PRIDE FC
  Lightweight

  Dołączył:
  Mar 26, 2012
  Komentarze:
  6,376
  Zdobyte Lajki:
  2,283
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Toruń
  Home Page:
  Obaj powinni mieć dwa dodatkowe zwycięstwa, żeby brać ich pod uwagę do walki o pas. A najbardziej to uważam, że na walkę o pas zasługuje Puhakka i Warburton. Oni powinni walczyć o pas, ale taka walka niestety by się u nas nie sprzedała, a szkoda. Poza tym już nie wierzę, żeby kiedykolwiek Puhakka zawalczył na KSW, niestety.
   
 11. Krzysztof

  Krzysztof BAMMA
  Flyweight

  Dołączył:
  Apr 16, 2010
  Komentarze:
  729
  Zdobyte Lajki:
  237
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Zamość
  Sorry, ale nie uważam żeby na tym poziomie był lucky punch.  Iro wyszedł zbyt rozluźniony i pewny siebie i wiemy jak sie skonczyło. Możemy sobie porównać podejście w ringu w walcce z Kornikiem i Amasingerem.  Dywizja cięzka będzie na KSW 22: Nastula + Bedorf o pas ( tak mówił Kawulski że gdy wygra z Knote to następna walka o pas) no i do tego Janek -93.  Nie liczę na 6 gal bo to fizycznie raczej niemozliwe. Wyłączjąc wakacje to gala co 1,5 miesiąca  Liczę na 4 w tym 2 w PPV zaczynając od KSW 22
   
 12. Massimo86

  Massimo86 Shark Fights
  Lightweight

  Dołączył:
  May 21, 2010
  Komentarze:
  1,183
  Zdobyte Lajki:
  2
  Punkty:
  2,790

  Nadal rozrywka dla Januszy? Co masz na myśli pisząc nadal? Początkowo KSW było konfrontacją zawodników różnych stylów. Z czasem zaczęto ściągać sportowców-celebrytów, aby przyspieszyć napływ gotówki i rózwój federacji. Spójrz na rankingi mmarocks. Tak z pamięci pisząc to w KSW walczą zawodnicy nr. 2 i 3 polskiej wagi lekkiej, nr. 1, 2 i chyba 6 wagi półśredniej, nr. 1, 2 i 5 wagi średniej, nr. 1 wagi półciężkiej i nr. 3 i 8 wagi ciężkiej? A to, że K&L kontraktują celebrytów i freaków to druga sprawa.
   
 13. Iro vs Kornik to walka tak ważna do ponownego rozegrania jak Cain vs JDS czy Silva vs Sonnen i o ile wiadomo było, że wygra Silva to nie wiemy czy wygra ponownie JDS ale za to Ja przynajmniej wiem, że Kornik tego nie wygra.  Artur wiedział co robi ale nie wiedział, że Iro tak się nadzieje i wyląduje na deskach.
   
 14. Mauricio Rua

  Mauricio Rua Jungle Fight
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 5, 2012
  Komentarze:
  400
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  A niby skąd od razu było wiadomo, że wygra Silva? Oglądałem tą walkę i pierwsza runda nic takiego nie zapowiadała. Można się oczywiście było domyślać, że na jakieś 70-80% Sonnen popełni jakiś błąd ale aż takie oczywiste to nie było. Jakby doszło do trzeciej walki to może scenariusz byłby taki sam. Sonnen przeleżałby na Silvie tylko nie wiadomo ile. Jakoś potrafię sobie wyobrazić że przeleży 5 rund. Jest to mniej prawdopodobne niż to, że dostanie KO ale wcale nie takie niemożliwe. Dla porównania nie mogę sobię wyobrazić, że Big Foot wygrywa z Cainem Velazquezem bo to musiałby być naprawdę szczęśliwy zbieg okoliczności.
   
 15. Nestoor

  Nestoor BAMMA
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 14, 2012
  Komentarze:
  996
  Zdobyte Lajki:
  258
  Punkty:
  1,790
  Zobaczyłem sobie jedną z ostatnich walk Melvina :
   
 16. KML

  KML BAMMA
  Middleweight

  Dołączył:
  Nov 11, 2012
  Komentarze:
  964
  Zdobyte Lajki:
  522
  Punkty:
  1,790
  Mamed vs Melvin Manhoef
  Sub 1rd, wątpię by Manhoef dał radę znokautować Mameda. Jeśli walka wyjdzie poza pierwszą rundę będę równie zaskoczony jak przy walce Koksa na MMAA2.

  Michał Materla vs Rodney Wallace
  Da mnie chorą sytuacją jest że posiadaczem pasa nie jest najlepszy zawodnik MW w KSW, bo chyba nikt nie wątpi że Mamed, przy całym szacunku dla Michała jest obecnie najlepszym średnim i należy mu się walka o pas. Ogólnie wątpię by doszło do walki Mamed vs Materla. Co do samej walki to myślę że Michał wygra na spokojnie przez decyzję.

  Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski
  Zapowiada się wyrównana walka. Aslan wyrwie parę ładnych bomb. Stójka dla Borysa. Borys wpakuję się w kilka technik kończących. Parter dla Aslambka. Niejednogłośnie, win Saidov.

  Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko
  Decyzja Jewtuszko. Jeśli przestanie pajacować i będzie miał w sobie trochę pokory to wygra.

  Krzysztof Kułak vs Piotr Strus
  Kułak decyzja. Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie.

  Jay Silva vs Matt Horwich
  Horwich przez sub,3rd. Gdy Horwich narzuci solidne tempo pojedynku a kardio ma zajebiste Silva podobnie jak w drugiej połowie pojedynku z Materlą straci chęć do walki.

  Paulina Bońkowska vs Karolina Kowalkiewicz
  Niestety. obawiam się że to będzie kolejna szubka walka. Win Paulina, GnP, 1 rd.
   
 17. darosanok

  darosanok BAMMA
  Flyweight

  Dołączył:
  Mar 6, 2010
  Komentarze:
  740
  Zdobyte Lajki:
  449
  Punkty:
  2,790
  Z tego co pamiętam to Mamed kiedys powiedział że mógłby walczyć z Michałem gdyby chodziło o pas UFC. Teraz mówi w wywiadzie że KSW będzie już za chwile organizacją nr 2 na świecie i chce zostac i dbać o jej rozwój i prestiż. W takim razie chyba nic nie dodało by wiecej prestizu organizacji nr 2 na świecie niż 5 rundowe zestawienie o pas dwóch najlepszych zawodników tej organizacji, i pewnie czołówki europejskiej.


  Osobiście wolał bym zobaczyć Mameda w UFC niż taką walkę ale skoro tak wybrał... myśle że w ogóle wypadało by żeby Mamed wreszcie sie określił jak na faceta z charakterem przystało, bo jak w wywiadach pada pytanie o wyjazd to tonem i dynamiką wypowiedzi zmienia się w taką biedną sierotę marysie.
   
 18. zoom

  zoom UFC
  Middleweight

  Dołączył:
  May 27, 2011
  Komentarze:
  10,814
  Zdobyte Lajki:
  11,747
  Punkty:
  1,790
  ja tez jstem zdania, ze jesli mamed nie wyjedzie do usa, to powinien walczyc z materla
   
 19. Painkiller

  Painkiller KSW
  Lightweight

  Dołączył:
  Feb 8, 2012
  Komentarze:
  5,242
  Zdobyte Lajki:
  351
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Wałbrzych
  Home Page:
  kiedyś chyba Levy powiedział, że jak zaproponują im taką walke to któryś z nich może odmówić a konsekwencja będzie niemożność chyba do końca kariery w ksw walki o ten ich pasek od spodni.
   

Share This Page