KSW 20 Short Unofficial Trailer

Trochę mnie to dziwi, bo jak KSW wrzuciło trailer z dubstepem, to wszyscy się zachwycali, że taki dynamiczny i zajebisty i wogóle a przy moim patrzę większość narzeka. :)) No ale każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, a ten dubstep to był taki eksperyment ;)
 
mrfreakz



Raz, wybrałeś Skrillexa, najbardziej gejowego i gimnazjalnego wykonawce dubstepu. :P



Dwa, jak już to dubstep pasuje do industrialnych klimatów (hale, miasta), a nie Błachowicza biegającego na łonie natury. :D



Trzy, to co było w trailerze KSW, to nie był do końca czysty dubstep, lecz mieszanka electro/industrialu/dubstepu :)
 
Ok, ja do nikogo przecież nie mam pretensji :P hehe Ale dzięki za wytłumaczenie Frost :D
 
Muzyka przekresla zawartosc, a po wyciszeniu audio zle sie oglada. Beznadziejna muzyka. Mam gleboka nadzieje, ze ta wersja pelna bedzie okraszona jakims wolniejszym utworem.
 
Forst, dlaczego wrzuciłeś utwór którego użyję w tym dłuższym trailerze?! Nie będzie niespodzianki przez Ciebie! :-)
 
Gdybym nie widział wcześniej oficjalnego trailera od KSW, to byłbym pod dużym wrażeniem. Niestety, wyraźna inspiracja tamtym nie pozwala mi na zachwyt. Praca poprawna. Publikując Promo JDS-Velasquez zawiesiłeś bardzo wysoko poprzeczkę, także nie dziw się, że marudzę, bo i oczekiwania były duże. :)



Moja ocena: 6+/10
 
Apropos trailera JDS - Velasquez II to osiągnąłem już 50 tyś wyświetleń :) Bardzo mnie to cieszy, bo jeszcze nawet tej walki nie ogłosili a już tyle osób obejrzało ;) Mam nadzieję, że jak będzie boom na tę walkę to kilkukrotnie ta liczba się zwiększy :P Tak jak pisałem, ten dubstep to tylko taka próba była.. "Prawdziwy" trailer wrzucę za kilka dni :))
 
Dla wszystkich nienawidzących dubstepu przygotowuję trailer ponad 2-minutowy z muzyką epicką. W zasadzie już jestem na końcowym etapie, jak dobrze pójdzie to może jutro albo pojutrze coś się pojawi na cohones ;))
 
Jakoś przeoczyłem tą prodkucję. Bardzo fajnie zgrałeś wideo z bardzo chujową muzyką, if you know what i mean :D
Tak więc czekam z niecierpliwością na dłuższą wersję.
 
Back
Top