KSW 20 czyli PPV, stadion i Koksu?

Ksw ma przecież zakontraktowanego Warburtona który jest bardzo mocnym zawodnikiem muszą myśleć nad zestawieniem go z kimś , a propo warburton wygrał walkę po wygranej nad kornikiem ..
 
mikos258



Warburton bardzo solidny nabytek . Wydaje mi się ze jesli ksw zaproponuje Irokezowi najpierw walke z Warburtonem a nie z Kornikiem to bedzie duży błąd. Warburton wygrał z każym z nich czyli jakby ma 6 pkt Kornik wygrał z Irokezem więc powinien być drugi pojedynek między tymi zawodnikami . Potem wygrany z walki Iro vs Kornik mogłby dostać jeszcze może 2 walki z dobrymi przeciwnikami tak samo Warburton i możemy myślec nad walka o pas w wadze lekkiej . Bo tak szczerze powiem troche mi przeszkadza że Ksw ma tylko dwoch mistrzów i jak najbardziej na ksw 20 byłby mile widziany pojedynek o pas w 77 Saidov vs Mańkowski . Teraz troche z innej beczki drażni mnie to że ksw bardzo dziwnie traktuje zawodników którzy zza granicy . Tacy zawodnicy jak taylor , miranda , silva , wallace , overeem powinni zostawać w federacji bo nie widze sensu patrząc w dal dawania im tylko jednej walki lub dwoch bo jest jeszcze taka opcja ze w przypadku walki o pas wygra obcokrajowiec no to trzeba podpisać kontrakt na 2 walki bo pas musi byc w ksw . I gdy zawodnicy dostaną kontraty dłuższe tak jak warburton na 3 albo 4 walki to nie bedzię porblemu ze sprowadzaniem rywali do polakow bo nie bedzie juz można się tłumaczyć że są poblokowani w innych federacjach . A co do MMA ATTACK to bardzo bym chciał aby ta federacja istniała bo zapowiadała się bardzo dobrze . Mieli naprawde ciekawych zawodników . Jotko , Strus spokojnie mogliby być w ksw , Kita raczej niemożliwe Grabowski może kiedyś chodzi chyba głownie o pieniądze ksw nie chce dać mu na początek takiego czku jaki sobie zażyczył sobotta tez ciekawa postać mozna pomyślec o drwalu . Jest wiele opcji mi wydaję się to prostę może w rzeczywistości jest inaczej .
 
Myślę , że iro byłby w stanie wygrać z warburtonem , gdyby potrenował zapasy , bo w stójce warburton jest do zrobienia , a tym bardziej przez takiego dobrego zawodnika muay thai jakim jest irokez . Jakoś szczerze nie widzę , żeby kornik był w stanie wygrać z curtem .. . Na KSW 21 powinno być kornik vs iro 2 ( bo raczej na ksw 20 nie da rady się wykurować iro ) i na jakieś następnej gali curt vs iro :))
 
@ adamr



Nie mówię, że walki takiego Fijałki zachęcą ludzi do kupna PPV. Warto pozyskać takich zawodników, choćby dla wzbogacenia fighcardu. Możesz mówić co chcesz, mnie szczerze nudzi, co drugą walkę oglądać Pudziana, który pokonuje kolejnego ogórka, czy walka Różalskiego, która jest właściwie grą do jednej bramki (co już pokazał w walce m.in. z Overeemem). Co druga gala dostajemy to samo, w undercardzie jedynie zmiany jakieś zachodzą.



@ jajcarz



Nie powiedziałem, że na KSW nie ma walk typowo sportowych, tylko, że tych walk mogłoby być więcej na jednej gali. Czy walka Różala z Le Bannerem będzie sportowa, czy kolejna gra do jednej bramki ? Czy walki Pudziana takie były ? Z deka są po prostu medialne. Czy walka Najmana z Saletą taka była ? Zamiast tych śmiesznych (bo inaczej tego nazwać nie można), można organizować więcej walk na poziomie, czy choćby dla Pudzianowskiego ściągać lepszych zawodników.



Edit:



Walka Irokeza z Kornikiem na razie nie ma większego sensu. Wynik jest raczej do przewidzenia... powinna być walka o pas z udziałem Irokeza i Warburtona (K&L medialnie byliby w stanie to rozwiąć - rewanż i zarazem walka, której stawką jest mistrzostwo KSW), jeżeli Iro by wygrał, Kornik musiałby wygrać kilka walk z co raz to lepszymi przeciwnikami, później pokonać Warburtona, by zmierzyć się z Irokezem. :D
 
Z ostatniej chwili: Stadionu nie będzie, PPV też nie, Roberta też...



To pewne info ? Jakie źródło ? Jeśli to prawda to chyba ostatnia gala bokserska w ppv nie przyniosła spodziewanych efektów :-)
 
Spike,tylu zawodników w ciągu 4 gal?Może by i chcieli,ale jak sam widzisz,nie starcza im czasu aby wypełniać zobowioązania kontraktowe wobec podpisanych. Na co im np Fijałka,jak nie są w stanie zrobić walki Moksowi? Jak dla mnie to niech zaczną robić turnieje na Polsacie Sport,zacznie się wtedy układać drabinka,każdy bedzie mógl zawalczyć i wszystko wróci do normy. Powazna organizacja, 4 gale rocznie po 7 walk? Ludzie, w takim wypadku to faktycznie jest to miejsce tylko dla tych nazwisk,które niosą ze sobą kasę. A gadanie,że Polsat nie chce? Jakby nie chciał to by nie podpisywał MMA Attack i nie oferował mi kanału otwartego,więc miejsce w ramówce, jak widać jest.
 
KSW Extra jest dobrym pomysłem, gale powinny być organizowane częściej, niekoniecznie na otwartym Polsacie. Można tam organizować turnieje, których zwycięzcy dostawaliby szansę pokazania się na normalnej gali + jedna, dwie walki dodatkowe. Prosty sposób, a skuteczny - trzeba chcieć, bez zbędnego gadania, że 'Polsat nie chce', albo 'to się nie przyjmie'.
 
4 duże gale + 4 turniejowe,zwycięzca turnieju w pierwszej kolejności do pasa i ile problemów już rozwiązanych.
 
Zwycięzca Turnieju niekoniecznie musi walczyć o pas. :F Jeżeli przykładowo w 94 zorganizuje się taki Turniej, zwycięzcy można dać na przeprawę kogoś, kogo Janek już odprawił z kwitkiem - jeżeli dany zawodnik z nim zwycięży, wtedy mógłby walczyć z Jankiem o pas.



Nie chodzi tu przecież tylko o walki o pasy, ale przede wszystkim o poszerzenie rozpiski, tak, by na głównych galach walczyli sami zawodnicy warci uwagi.
 
Back
Top