KSW 18 już w styczniu 2012?

rogadam

Brutaal
Featherweight
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, polska Federacja KSW planuje swój kolejny 18-sty event na styczeń 2012 roku. Na razie nie jest jeszcze znane miejsce imprezy, ale na pewno brane są pod uwagę trzy lokalizacje: Warszawa, Gdańsk i Katowice. Jak powszechnie wiadomo najbliższa gala KSW 17 "Revenge", będzie miała miejsce 26-go listopada w łódzkiej hali "Atlas Arena".źródło:
fightsport.pl
 

Yagiel

UFC
Lightweight
moim zdaniem miesza im się z KSW Extra które ma być na przełomie stycznia i lutego.
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Jeśli to prawda to duże brawa za to ,że tak szybko kolejna gala.Tylko czekac na potwierdzenie bo nikt nie chce znowu czekac do maja na kolejną gale :D
 

zoom

UFC
Middleweight
bylo by milo jakby zrobili 18 w styczniu, no i ten wszedzie powtarzany 2 mecz :D
 

kyfu1

Brutaal
Middleweight
...ale na pewno brane są pod uwagę trzy lokalizacje: Warszawa, Gdańsk i Katowice.


Ten fragment raczej świadczy o tym, że nie chodzi o KSW Extra. Podejrzewam, że zobaczymy galę na Torwarze chociażby z tego względu, że nie widzę Pudziana walczącego w Listopadzie i Styczniu. No chyba, że włodarze KSW twierdzą, że są w stanie zapełnić wielką halę bez Pudziana, czego jak najbardziej bym sobie oraz federacji życzył :)EDIT: Chociaż jeżeli gala miałaby się odbyć pod koniec stycznia, to mielibyśmy podobną przerwę jak pomiędzy KSW 15 i 16, a problemu ze skompletowaniem rozpiski raczej nie było.
 
P

Paweł Kowalik

Guest
A jak mi się udało nieoficjalnie dowiedzieć, to KSW 18 nie odbędzie się w styczniu.
 

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
To co z KSW Ekstra? Nie chciałbym, aby je odwołali - szczególnie, ze odbędzie się w Płocku...
 
P

Paweł Kowalik

Guest
KSW Extra napewno się odbędzie i napewno w Płocku. Czekamy na datę.
 

amator

BAMMA
Bantamweight
Fajnie bybylo gdyby w styczniu odbyla się 18-stka, a pozatym KSW powinno robic wiecej mniejszych gal w róznych rejonach Polski i kreować nowych zawodników do numerowanych eventow, bo z tym jest slabiutko .... Według mnie 3 numerowane i 7 mniejszych gal Extra powinno odbywać się w ciągu roku.
 

Stan_bjj

Oplot Challenge
Lightweight
heh na razie w 2011 bedzie/było jest 3 duze gale i 1 extra, wiec uwazam, ze Twoje marzenie pt. 10 gal KSW rocznie to za duzo na razie.Ale to prawda powinni zrobic KSW extra w olsztynie i szczecinie, tam bedzie duzo młodych talentów by zapełnic rozpiske małej gali. Jak w 2012 roku bedą 3 duze gale i 3 extra, to bedzie SUPER :)
 

Cygan93

Oplot Challenge
Middleweight
Ostatnio widziałem wywiad z Kawulskim i powiedział, że plan na 2012 to dwie duże gale i dwie extra, ze względu na wielkie wydarzenie sportowe jakim jest w Polsce Euro. W styczniu ma być KSW Extra. Pewnie, żeby nie zniknąć w czasie kiedy będzie głośno o Euro, KSW 18 będzie pewnie w marcu, albo na początku kwietnia. A pozostałe dwie gale pewnie już po wakacjach.
 
Top