KSW 18 już w styczniu 2012?

rogadam

Brutaal
Featherweight
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, polska Federacja KSW planuje swój kolejny 18-sty event na styczeń 2012 roku. Na razie nie jest jeszcze znane miejsce imprezy, ale na pewno brane są pod uwagę trzy lokalizacje: Warszawa, Gdańsk i Katowice. Jak powszechnie wiadomo najbliższa gala KSW 17 "Revenge", będzie miała miejsce 26-go listopada w łódzkiej hali "Atlas Arena".źródło:
fightsport.pl
 
moim zdaniem miesza im się z KSW Extra które ma być na przełomie stycznia i lutego.
 
Jeśli to prawda to duże brawa za to ,że tak szybko kolejna gala.Tylko czekac na potwierdzenie bo nikt nie chce znowu czekac do maja na kolejną gale :D
 
bylo by milo jakby zrobili 18 w styczniu, no i ten wszedzie powtarzany 2 mecz :D
 
...ale na pewno brane są pod uwagę trzy lokalizacje: Warszawa, Gdańsk i Katowice.


Ten fragment raczej świadczy o tym, że nie chodzi o KSW Extra. Podejrzewam, że zobaczymy galę na Torwarze chociażby z tego względu, że nie widzę Pudziana walczącego w Listopadzie i Styczniu. No chyba, że włodarze KSW twierdzą, że są w stanie zapełnić wielką halę bez Pudziana, czego jak najbardziej bym sobie oraz federacji życzył :)EDIT: Chociaż jeżeli gala miałaby się odbyć pod koniec stycznia, to mielibyśmy podobną przerwę jak pomiędzy KSW 15 i 16, a problemu ze skompletowaniem rozpiski raczej nie było.
 
A jak mi się udało nieoficjalnie dowiedzieć, to KSW 18 nie odbędzie się w styczniu.
 
To co z KSW Ekstra? Nie chciałbym, aby je odwołali - szczególnie, ze odbędzie się w Płocku...
 
KSW Extra napewno się odbędzie i napewno w Płocku. Czekamy na datę.
 
Fajnie bybylo gdyby w styczniu odbyla się 18-stka, a pozatym KSW powinno robic wiecej mniejszych gal w róznych rejonach Polski i kreować nowych zawodników do numerowanych eventow, bo z tym jest slabiutko .... Według mnie 3 numerowane i 7 mniejszych gal Extra powinno odbywać się w ciągu roku.
 
heh na razie w 2011 bedzie/było jest 3 duze gale i 1 extra, wiec uwazam, ze Twoje marzenie pt. 10 gal KSW rocznie to za duzo na razie.Ale to prawda powinni zrobic KSW extra w olsztynie i szczecinie, tam bedzie duzo młodych talentów by zapełnic rozpiske małej gali. Jak w 2012 roku bedą 3 duze gale i 3 extra, to bedzie SUPER :)
 
KSW powinno odbywać się tak często jak UFC to byłoby coś :-)
 
Ostatnio widziałem wywiad z Kawulskim i powiedział, że plan na 2012 to dwie duże gale i dwie extra, ze względu na wielkie wydarzenie sportowe jakim jest w Polsce Euro. W styczniu ma być KSW Extra. Pewnie, żeby nie zniknąć w czasie kiedy będzie głośno o Euro, KSW 18 będzie pewnie w marcu, albo na początku kwietnia. A pozostałe dwie gale pewnie już po wakacjach.
 
Back
Top