KSW 17-zemsta (bonusy)

LyotoPL

Oplot Challenge
Light Heavyweight
6417322257_91fc6a681b_z.jpg
Federacja KSW postanowiła wyróżnić najbardziej emocjonujące pojedynki na gali KSW17, które w pełni oddają piękno dyscypliny jaką jest MMA. Bonusy za nokaut wieczoru, poddanie wieczoru i walkę wieczoru otrzymują:Artur Sowiński za piękny nokaut w pojedynku przeciwko Maciejowi Jewtuszko.Mamed Khalidov
za poddanie dźwignią prostą na kolano Jesse Taylor'a.Jan Błachowicz
i Thierry Rameau Sokoudjou
za pełną emocji walkę o pas międzynarodowego mistrza w wadze półciężkiej.Włodarze KSW informują również, że od tej chwili bonusy będą przyznawane co galę.
 
Pogratulować ! Zjechane z UFC, co nie zmienia faktu, że dzięki bonusom będą bardziej emocjonujące walki, przynajmniej mam taką nadzieje.
 
Malo orginalny pomysl ale bardzo fajny.Tylko ze o ile nie podawanie plac normalnych moge zrozumiec tak imho suma bnusu powinna byc podawana... wydaje mi sie to naturalne.PS. @Lucash +1. tez uwazam ze to ta walka bardziej zaslugiwala na to miano.
 
Ile te bonusy i czy w walce gali bonus otrzymują obaj zawodnicy czy tylko wygrany ?
 
Malo orginalny pomysl ale bardzo fajny.


Nie dawno niektórzy płakali, że KSW nie wprowadziła takich bonusów... Przy zarobkach w polskim MMA, jest to bardzo dobra inicjatywaCytowany kolego - nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę, tylko ogólną uwagę.
 
Back
Top