1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

KSW 17: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

Discussion in 'Forum MMA' started by defthomas, Nov 26, 2011.

 1. defthomas

  defthomas Vale Tudo
  Championship
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  26,300
  Zdobyte Lajki:
  37,094
  Punkty:
  4,790
  Home Page:
 2. spartan

  spartan BAMMA
  Middleweight

  Dołączył:
  Jun 7, 2009
  Komentarze:
  979
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  Mariuszu Pudzianowski przegrałeś walkę z Thompsonem, sędziowie byli opłacani prze Panów L. i K. albo mieli oczy w dupie za przeproszeniem, nawet laicy nie znający się zbytnio na mma z onetu uważają że wynik jest niesprawiedliwy • pierd • takie gale i KSW, james Thompson został oszukany i miał pełne prawo być zły i wyzywać • wstyd • wstyd • wstyd panowie K. i L. poprostu żenada , dawno nie oglądałem takiego oszustwa i wałku, pompujcie dalej kasę w swojego Mariuszka...nawet ATT mu nie pomoże bo nie jest zawodnikiem mma...aha i panie Mariuszu z całym szacunkiem ale ''kij to Panu w oko'' bo przegrałeś i nie umiesz się do tego przyznać
   
 3. rogadam

  rogadam Brutaal
  Featherweight

  Dołączył:
  Oct 14, 2010
  Komentarze:
  490
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  2,790
  Też myślałem że Pudzian powinien przegrać tą walkę. Ale obejrzałem ją jeszcze raz na spokojnie i tak jak wcześniej mi się wydawało że pierwsza runda zdecydowanie dla Thompsona, tak teraz uważam że był remis. Spójrzcie ile tak naprawdę ciosów zadał w parterze Thompson a ile razy Pudzian uderzył i kopnął Jamesa (na korzyść Pudziana), doliczając obalenia Jamesa to wychodzi że jest remis.  Druga runda na pewno dla Pudziana, jedynie obalenia po stronie Jamesa, ale to Pudzian zadał więcej ciosów (te w parterze leżąć na plecach), te w stójce plus te pod koniec przy linach (ok 10). II runda dla Pudziana.  Więc zdanie zmieniłem, uważam że Pudzian wygrał zasłużenie.
   
 4. sosa

  sosa Brutaal
  Bantamweight

  Dołączył:
  Nov 8, 2009
  Komentarze:
  458
  Zdobyte Lajki:
  51
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  Jak pierwsza runda jest na remis to Shogun przegrał 5 rundę z Hedno...
   
 5. Salami

  Salami Jungle Fight
  Featherweight

  Dołączył:
  Aug 18, 2011
  Komentarze:
  236
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  Może sędziowie uznali te 3 obrony przed sprowadzeniami Pudzilli za sprowadzenia. Jeśli tak było Mariusz ma 4 sprowadzenia i znaczną przewagę w stójcę i 10-8 :-). Pierwszą rundę obejrzałem dzisiaj na spokojnie i jeśli ktoś by się uprał i uwzględnił to, że Pudzian jest Pudzianem i Polakiem mógł dać remis, jednak dla mnie ewidenta dogrywka. Osobiście muszę się przyznać się, że Pudziao polubiłem - widać, że stał się innym człowiekiem. Tylko po jakiego ch... mówicie tylko o tej walce przy kapitalnej wygranej Mameda i dobrych walkach Cipkka i Janka i przedwszystkim kapitalnym KO Kornika. Teraz widać tak naprawdę kto interesuje się MMA od grudnia 2009 :-)
   

Share This Page