KSW 17: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson

Mariuszu Pudzianowski przegrałeś walkę z Thompsonem, sędziowie byli opłacani prze Panów L. i K. albo mieli oczy w dupie za przeproszeniem, nawet laicy nie znający się zbytnio na mma z onetu uważają że wynik jest niesprawiedliwy • pierd • takie gale i KSW, james Thompson został oszukany i miał pełne prawo być zły i wyzywać • wstyd • wstyd • wstyd panowie K. i L. poprostu żenada , dawno nie oglądałem takiego oszustwa i wałku, pompujcie dalej kasę w swojego Mariuszka...nawet ATT mu nie pomoże bo nie jest zawodnikiem mma...aha i panie Mariuszu z całym szacunkiem ale ''kij to Panu w oko'' bo przegrałeś i nie umiesz się do tego przyznać
 
Też myślałem że Pudzian powinien przegrać tą walkę. Ale obejrzałem ją jeszcze raz na spokojnie i tak jak wcześniej mi się wydawało że pierwsza runda zdecydowanie dla Thompsona, tak teraz uważam że był remis. Spójrzcie ile tak naprawdę ciosów zadał w parterze Thompson a ile razy Pudzian uderzył i kopnął Jamesa (na korzyść Pudziana), doliczając obalenia Jamesa to wychodzi że jest remis.Druga runda na pewno dla Pudziana, jedynie obalenia po stronie Jamesa, ale to Pudzian zadał więcej ciosów (te w parterze leżąć na plecach), te w stójce plus te pod koniec przy linach (ok 10). II runda dla Pudziana.Więc zdanie zmieniłem, uważam że Pudzian wygrał zasłużenie.
 
Jak pierwsza runda jest na remis to Shogun przegrał 5 rundę z Hedno...
 
Może sędziowie uznali te 3 obrony przed sprowadzeniami Pudzilli za sprowadzenia. Jeśli tak było Mariusz ma 4 sprowadzenia i znaczną przewagę w stójcę i 10-8 :-). Pierwszą rundę obejrzałem dzisiaj na spokojnie i jeśli ktoś by się uprał i uwzględnił to, że Pudzian jest Pudzianem i Polakiem mógł dać remis, jednak dla mnie ewidenta dogrywka. Osobiście muszę się przyznać się, że Pudziao polubiłem - widać, że stał się innym człowiekiem. Tylko po jakiego ch... mówicie tylko o tej walce przy kapitalnej wygranej Mameda i dobrych walkach Cipkka i Janka i przedwszystkim kapitalnym KO Kornika. Teraz widać tak naprawdę kto interesuje się MMA od grudnia 2009 :-)
 
Back
Top