KSW 15

Data: 19 marca 2011
Miejsce: Torwar, Warszawa, Polska
Transmisja: Polsat, Polsat Sport

Walka wieczoru:

87 kg.: Mamed Khalidov (21-4-2) vs. James Irvin (15-8)

Główna karta:

Pojedynek o pas KSW w wadze półciężkiej
93 kg.: Jan Błachowicz (12-2) vs. Rameau Thierry Sokoudjou (10-8)

Finał turnieju KSW w wadze lekkiej
70 kg.: Maciej Górski (10-4) vs. Niko Puhakka (21-11)

95 kg.: Łukasz Jurkowski (15-9) vs. Toni Valtonen (23-11)
105 kg.: Karol Bedorf (6-1) vs. Rogent Lloret (9-2-1)
84 kg.: Antoni Chmielewski (21-7) vs. James Zikic (19-7-2)
84 kg.: Michał Materla (13-3) vs. Gregory Babene (12-9)

Pozostałe:

Open.: Marcin Różalski (0-0) vs. Marcin Bartkiewicz (2-2)

Finał turnieju KSW w wadze półśredniej
77 kg.: Aslambek Saidov (9-2) vs. Ruben Crawford (8-1)

KSW 15

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
Mamed Khalidov (20-4-1) vs. Thales Leites
Jan Błachowicz (12-2) vs. Keith Jardine
Krzysztof Kułak (24-12-2) vs. Michał Materla (13-3)
Maciej Górski (10-4) vs. Niko Puhakka (20-11)
Łukasz Jurkowski (15-9) vs. Moise Rimbon
Karol Bedorf (6-1) vs. Alexey Oleinik
Marcin Różalski (0-0) vs. TBA

Rozpiska zapowiada się kozacko.:)

Lucash

Brutaal
Featherweight
Garfield, byłoby kozacko, ale skoro Federacje z Izraela sprowadzają monsona, rodrigueza, thierrego, to jedna z największych europejskich Federacji tym bardziej powinna zorganizować klasowych zawodników.

Yagiel

UFC
Lightweight
KSW ściąga wypadki z UFC, więc niech ściągną tego Jardine’a :] to by było coś ;]

d-amian-enp

Maximum FC
Welterweight
Mam pytanko, czy ktoś wie kiedy dokładnie będzie można nabyć bilety? Podobno mają je wprowadzić do sprzedaży około 4 miechy wcześniej także bym sobie już zamówił bo na galę z taką rozpiską to aż wstyd nie iść ;)

mat

UFC
Heavyweight
Palacio by Janka nie wybil, bo jest malo popularny. Jardine za to bardzo by naszemu rodakowi pomogl. A co do tej rozpiski to Bedorf chyba do 105 kg ma walczyc

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Super pomysł na walkę dla Janka. Jeżeli w sobotę Jardine przegra z France'em to szansa na jego występ w Polsce będzie naprawdę bardzo duża.

Yagiel

UFC
Lightweight
jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby KSW postarało się o tej klasy zawodnika , tym bardziej z USA

olek1594

Jungle Fight
Featherweight
błachowicz chce tylko walczyć z amerykaninem. moim zdaniem najlepszym dla niego zawodnikiem był by jakiś były zawodnik mma taki jak:huston alexander czy coś w tym rodzaju

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Jakby ktoś chciał to wrzucam 2 tapetki na pulpit (screen z klipu w HD), odpowiednio poprawione:

Tens

WSOF
Heavyweight
Jak już to jakiś były zawodnik UFC. Pisałem to już w innym temacie, ale napisze i tu. Błachowicza chciałbym zobaczyć z Rodriguezem, a Bedorfa z Monsonem.

carloo992

Jungle Fight
Lightweight
Ja tam chciał bym aby Janol zawalczył z kimś z Strikeforce lub inny dobry czołowy zawodnik poza UFC. A co do Mammeda skoro to gala pod szyldem “rewanże” to po ostatnim przekręcie chciał bym by walczył z Jorge Santiago ;p

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
jestem za walką Bedorfa z Olivią, a propos na stronie konkurencji jest informacja że Antek ma walczyć z Nobregą na KSW EXTRA pod koniec stycznia w Ełku. http://www.mmanews.pl/2010/nobrega-vs-chmielewski-na-ksw-extra/#more-13371

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Na konkurencyjnej stronie, której jednym z redaktorów jest mój imiennik z Olsztyna, jest news o walce Nobrega - Chmielewski na... KSW Extra w Ełku, styczeń 2011. Ktoś coś wie?
PS Hala w Ełku, jak pozwoliłem sobie sprawdzić jest maks. na 1500 osób wraz z krzesełkami na parkiecie.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Chodziło o KSW Extra, to ma być gala puszczona w telewizji ale termin jeszcze nie jest znany poza tym, że koniec stycznia.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Czy KSW zaczyna robić mniejsze gale w postaci eliminatorów dla zawodników do gal głównych (numerowane KSW)?? wiadomo, że styczniowe KSW EKSTRA nie będzie miało takiej obsady jak KSW 15, podobnie KSW FC. . .

OoO

Jungle Fight
Featherweight
No to będzie kolejny rewanż :)

http://www.sport.pl/inne/1,102005,8693705,MMA__Rewanz_Salety_z_Najmanem_na_KSW_15_.html

uffffff

BAMMA
Middleweight
wczoraj o tym czytałem na wp. Porażka totala gdyby to wypaliło, walka zupełnie nie potrzebna.

Przemek

UFC
Lightweight
Mam pytanie.Chciałem wziąć brata na KSW ale nie ma jeszcze 18 lat. Dozwolona jest taka gala dla niepełnoletnich?

mat

UFC
Heavyweight
Tak, sam nie mam 18 i bylem na KSW 14. Bilety wezme te po 60zl, hala jest mala wiec bedzie elegancko

Lucash

Brutaal
Featherweight
A orientuje się ktoś od jakiego wieku można wchodzić, bo brata chciałbym ogarnąć ;)