KSW 15: wywiady cz. II

L

_Logan_

Guest
“Oficjalnie dissuję Irvina”

Kawul Rocks !!!

Niko nie umie po “angielskiemu” :/ Załatwcie mu jakiegoś tłumacza następnym razem.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Nie przesadzajcie z tym angielskim Niko. Osoby w mojej rodzinie chciały by mówić tak dobrze jak on :P.

shogunteam

Brutaal
Light Heavyweight
04073f2a8945dae367b02666cba3653a
dalo sie go zrozumiec (chociaz moj angielski jest raczej kiepski), wiec o co kaman? zapowiada sie rownie ciekawe ksw 16…

DeXx

Shark Fights
Featherweight
TJ nie wiem jak Ty to robisz, ale rispekt za ponowne wywołanie uśmiechu u fina. Gość wygląda jakby nie wiedział, że istnieje coś takiego jak uśmiech, a tu proszę - dwa wywiady, dwie roześmiane facjaty Puhakki.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Mówi się, że śmiech jest zaraźliwy a jak wiadomo po słuchaniu moich wywiadów, ja śmieje się bardzo dużo
icon_smile.gif

DeXx

Shark Fights
Featherweight
@AlienStalker that's what I'm talking about :)

@Tidzej co racja to racja, najwyraźniej Twój śmiech jest bardzo zaraźliwy :P

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Angielski Puhakki nie byl az taki zly. Mniej wiecej zrozumialem o co mu chodzilo
icon_smile.gif

pst

Brutaal
Light Heavyweight
zajebiste wywiady znowu, szczególnie dobre info, że Puhakka i Soko chcą walczyć u nas. Osobiście MMaterlę widziałbym raczej najpierw z Antkiem a dopiero potem z Zikicem. Ale to wszystko zależy od tego jak tam kolano Chmiela. A jak nie to np. Cipao - Zikic, Chmielewski - Dowda.

Znowu się przyczepię do techniki, sry :D

To może zostać różnie odebrane, że Soko kręcicie pod światło. Był bliski modelowej wersji ciała idealnie czarnego (murzyn w tunelu) ;-) Rekompensuje sprawę jego świetne usposobienie i wizja kolejnych walk. Tylko kogo mu dać??

Przydałby się turniej LHW, żeby wzmocnić Sztangę i zbudować w KSW rozpoznawalność nowych zawodników. A potem rewanż z Soko dla Janka.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Co do Soko to wiem, druga wpada z oświetleniem w ciągu dwóch dni. Teraz nawet się nad tym zastanawiałem ale wyszło słabo. Nie mam wyczucia jeszcze co do tego jak wyjdzie oświetlenie bo w tym korytarzu nie było tak ciemno jakby sugerował wywiad.

pst

Brutaal
Light Heavyweight
sprawę załatwiła lampa za jego głową. gdyby świeciła mu w twarz a za nim było jakieś neutralne (nieświecące/niebłyszczące) tło - wyszłaby pełna profeska, jak z Kawulem na przykład :)

pozdro i jeszcze raz dzięki za wywiady, powoli okazuje się że robicie najlepszą dziennikarską robotę w branży, przebijając fachmanów z tv ;-)

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
dosc nieprzyjemna sprawa z Goralem wyniknela,
zawsze wydawal sie najlepszym ziomem z Kawulem i Martinem, a teraz delikatnie probuje wbic im noz w plecy w stylu Drwala. Dopoki wszystko bylo pieknie jesli chodzi o rekord(jakies perspektywy walki w Japonii itp) to nie bylo problemu a teraz nagle kasa sie nie zgadza. W mojej opinii nie musial o tym mowic publicznie.
Rowniez nie podobalo mi sie zachowanie w ringu, ale poza ringiem tez troszke klasy zabraklo.

A wywiady jak zwykle na plus, mam nadzieje, ze to rozdmuchanie przez niektore media sprawy tatuazy finow, nie wplynie na przyszly angaz Puhakki bo bardzo podoba mi sie jego styl walki i chcialbym go jeszcze zobaczyc na KSW. Poza tym podobno chcialby zawalczyc z Irokezem – nie mialby nic przeciwko takiemu zestawieniu

RaV

BAMMA
Bantamweight
Ja tam zrozumiałem raczej wszystko, chociaż po angielskiego to tak średnio gadam.
PS Valtonen nie chciał rozmawiać
icon_wink.gif
?

Lukasz3212aaa

Oplot Challenge
Middleweight
Soko Lindland Leites Puhakka Valtonen Zikic Crawford Kułak Materla Bedorf Lloret Błachowicz Khalidov no roster jak ta lala

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Co wy chceta? Fin mówi jak fin, pooglądajcie sobie rajdy, jak tam finowie mówią. Albo Kimiego Raikonena.

pawel123q1

Oplot Challenge
Middleweight
mam pomysł
icon_smile.gif
zróbmy z Sokoudjou Polaka
icon_smile.gif
sam mówił że już kocha Polskę, a język ma już dość opanowany
icon_smile.gif
i ten akcent: dzienkujea
icon_smile.gif

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
dosc nieprzyjemna sprawa z Goralem wyniknela,
zawsze wydawal sie najlepszym ziomem z Kawulem i Martinem, a teraz delikatnie probuje wbic im noz w plecy w stylu Drwala. Dopoki wszystko bylo pieknie jesli chodzi o rekord(jakies perspektywy walki w Japonii itp) to nie bylo problemu a teraz nagle kasa sie nie zgadza. W mojej opinii nie musial o tym mowic publicznie.
Rowniez nie podobalo mi sie zachowanie w ringu, ale poza ringiem tez troszke klasy zabraklo.

A wywiady jak zwykle na plus, mam nadzieje, ze to rozdmuchanie przez niektore media sprawy tatuazy finow, nie wplynie na przyszly angaz Puhakki bo bardzo podoba mi sie jego styl walki i chcialbym go jeszcze zobaczyc na KSW. Poza tym podobno chcialby zawalczyc z Irokezem • nie mialby nic przeciwko takiemu zestawieniu
Możesz rozwinąć o co chodzi z tym metaforycznym "nożem" ?