KSW 15 19.03.2011

Yagiel

UFC
Featherweight
ksw15_plakat_tn.jpg


Z dumą pragniemy poinformować wszystkich o terminie kolejnej odsłony największej w Europie gali mieszanych sztuk walki. Piętnasta edycja „Konfrontacji Sztuk Walki”odbędzie się dziewiętnastego marca 2011 roku w warszawskiej hali „Torwar”, miejsca jakże sentymentalnego dla Federacji KSW.
W tej chwili potwierdzonych jest kilku czołowych zawodników z Polski, którzy wiosną 2011 roku staną w szranki o chwałę, honor, pieniądze i uznanie prawdziwych sympatyków MMA w naszym kraju. Na gali KSW15 zobaczymy m.in. najlepszego europejskiego zawodnika wagi średniej Mameda Khalidova, dwukrotnego triumfatora turniejów KSW Jana Błachowicza, międzynarodowego Mistrza KSW w wadze średniej Krzysztofa Kułaka, a także Macieja Górskiego, który zmierzy się z Finem Niko Puhakka w finale turnieju z KSW14 do siedemdziesięciu kilogramów. Na gali wystąpi również Łukasz Jurkowski, którego ostatni raz w Polsce mogliśmy oglądać ponad rok temu, na jedenastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.
O kolejnych uczestnikach warszawskiej imprezy będziemy sukcesywnie informować. Jednak już teraz zapewniamy wszystkich sympatyków, że obsada zawodnicza piętnastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” będzie stała na bardzo wysokim poziomie sportowym.
 
Fajnie, że Mamed, liczę na rewanż z Sakuraiem. Janek, spoko, ale moim zdaniem powinien już walczyć gdzieś wyżej. Bo niby kogo dla Janka sprowadzą ? Spoko, że Juras zawalczy w końcu na ringu KSW. Ale co robi Kułak? to już stały punkt programu ? Liczę, że walka będzie o pas a przeciwnikiem Zikic.
 
Obecnie najwyżej notowany jest Bisping, więc Mameda trochę podciągneli:), z tego co widać to szykuje nam się 5 extrafightów.
Mamed vs .....
Janek vs Jardine(kozak walka by była)
Kułak vs Materla
Górski vs Puhakka
Juras vs ....
 
Panowie z KSW, 19 marzec to jeszcze zima ;)


Konkretna karta się szykuje. Tak jak Yagiel, uważam, że Janek powinien przejść już do wyższej ligi. Posiadanie pasa może uziemić go na dłużej na ringu KSW.
 
Mamed nie mowil ze z Sakuraiem bedzie walczył ?
Ciekawe czy Nastule zakontraktują. Bedzie sie działo.
 
No i o to chodzi trochę długa przerwa 5 miesięcy;p :(
Mamed z Santiago na ringu KSW to by było coś :D
A turniej w jakiej ma być wadze średniej ?
 
Back
Top