KSW 13: Kumite – ważenie

Khalidov-vs-Sakurai.jpg

Kilku zawodników miało problemy na oficjalnym ważeniu przed jutrzejszą galą KSW 13 w katowickim spodku. Walczący z Mamedem Khalidovem w pojedynku wieczoru Ryuta Sakurai przekroczył limit wagi średniej KSW o pół kilograma, jednak nasz zawodnik zdecydował, że Japończyk nie będzie musiał zrzucać nadwagi.

Na ważeniu nie pojawił się mający problemy z dojazdem Vitor Nobrega, jego rywal w pojedynku mistrzowskim KSW Krzysztof Kułak przekroczył wagę o 200 gram i ma dwie godziny na osiągnięcie limitu wagi średniej. Podobne problemy mieli też David Olivia (przeoczył wagę o 100 gram), Wojciech Orłowski (200 gram nadwagi) i Attila Vegh (400 gram nadwagi). Nastąpiła też jedna zmiana w turnieju jednego z faworytów Brazylijczyka Antonio Mendesa zastąpił Tomasz Molski (MMA 0-1), przyczyna absencji Samuraja nie została podana.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
85 kg.: Mamed Khalidov (85 kg) vs. Ryuta Sakurai (85,5 kg)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (128,3 kg) vs. Yusuke Kawaguchi (111, 5 kg)

Półfinały turnieju w wadze półciężkiej
95 kg.: Blachowicz / Brutus vs. Mendes / Orłowski
95 kg.: Skibski / Vegh vs. Tabera / Aschugbabjan

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
85 kg.: Vitor Nobrega (-) vs. Krzysztof Kułak (85,2 kg)

Finał turnieju w wadze ciężkiej
105 kg.: David Olivia (105,1 kg) vs. Konstantin Gluhov (104,6 kg)

Ćwierćfinały turnieju w wadze półciężkiej
95 kg.: Jan Blachowicz (94,6 kg) vs. Julio Brutus (92,9 kg)
95 kg.: Wojciech Orłowski (95,2 kg) vs. Tomasz Molski (93,8 kg)
95 kg.: Łukasz Skibski (92,2 kg) vs. Attila Vegh (95,4 kg)
95 kg.: Daniel Tabera (94 kg) vs. Grigor Aschugbabjan (94,9 kg)

KSW 13: Kumite – ważenie

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
na hasło ‘Powiem tak:’ spodziewałem się, że tanio skóry nie sprzeda! A mówi, że będzie ostro. Widać przerzuca się z branży kaletniczej do gastronomicznej.
Ktoś wie, co z Samuraiem??

fusel

EFC Africa
Heavyweight
szanuje ksw za to co robia, ale wypada z rozpiski jeden z faworytow turnieju, a nikt z wlascicieli nawet nie raczy poinformowac o tym dlaczego nie bedzie walczyl, masakra.
poza tym 4 zawodnkow nie robi wagi, nie zbyt dobrze to swiadczy.

mmankt

Jungle Fight
Featherweight
Mariusz na pewno w duchu wie, że tanio skory nie sprzeda.
Kolejny raz KSW miało średnią konferencję. Ale chyba tak to już jest, że z wieloma zawodnikami ciężko dobrze organizować przebieg wydarzenia. Ale i tak liczy się tylko piękna walka.

whoop terere

Oplot Challenge
Heavyweight
Mendez w jakimś wywiadzie mówił o problemach z depresją po stracie dziecka.
Może tak jak Paulo Filho odwołał walkę ????
ciekawe ..

P

Paweł Kowalik

Guest
Olivia przekroczył minimalnie, więc odjęli mu w pamięci spodenki:) Kułak i Orłowski powinni zejść, ale Vegh ma całkiem sporo do zrzucenia. Nobregi nawet nie było, śmiech na sali, a nawet nie powiedzieli czy Ola się znalazła i ile waży.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
przyznam, ze bledy ktore byly na konferencji przed ksw 12 nie zostaly poprawione, wiec nie najlepiej to swiadczy o ksw.

Kraver

Legacy FC
Middleweight
Jaki mamy pożytek z tej pseudo konferencji? A no taki, że każdy miał ubaw po pachy i uśmiech zagościł na twarzy
icon_biggrin.gif

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Olać konferencję, byleby gala była dobra. Szkoda, że Mendesa nie ma.

kaper

Oplot Challenge
Heavyweight
A wy jak zwykle marudzicie, szalu z konferencja nie bylo, ale najwazniejsze sa walki

seban28

BAMMA
Featherweight
kaper: a widziałeś jakieś walki? Oglądaliśmy konferencję, więc konferencje oceniamy. Walki ocenimy jutro. Proste?

panpan

KSW
Featherweight
I Mamed nie robi problemów z tego, ze przeciwnik przekroczyl limit wagowy. Inni muszą zrzucac wage bo przekroczyli za duzo czy przeciwnicy nie zgodzili sie walczyc im z “nadwaga” ? MAMED WAR!!!!!!!

Marco

Jungle Fight
Featherweight
Mnie zdziwiło to, że prawie nie było pytań od dziennikarzy, a te które dopuścili były wyjątkowo głupie. Naprawdę nie było więcej pytań, czy oni nie pozwolili pytać? A indywidualne wywiady po konferencji były?

Meru

Moderator
Cohones
Ja mam tylko pretensje do lookr.tv że robią już tyle tych transmisji i jeszcze nie poprawili tego czata. Transmisja się tnie tak, że nie wiem. A bez czata nie da się oglądać bo na pół ekranu wyskakuje napis wejdź na czat… Ale i tak lepsze to niż nic. Więc tyle ode mnie.

Pytań nie było, bo Tidzej i nasz kolega z boxingnews są z Warszawy. Moim zdaniem wyszło całkiem sprawnie zawodnicy się zważyli, powiedzieli kilka słów i jest ok. Nie wiem czego oczekujecie więcej, że wszystko będzie perfekcyjne jak w UFC, gdzie każdy zawodnik dokładnie wie co robić, bo robił to już kilka razy wcześniej?

P

Paweł Kowalik

Guest
Wycofanie Mendesa, zniknięcie Nobregi, zagubiona Ola. To się zaczyna układać w logiczną całość.