KSW 13: kolejny plakat od Paula Najmana

konkur

Brutaal
Bantamweight
Podobnie jak w poprzednim plakacie nie podoba mi sie rozdzielenie slowa kumite, bo w takim wypadku nalezy kazdy znaczek czytac oddzielnie. Ale to tylko drobnostka.
Pionowy pasek przy takim ustawieniu kierunku tekstu strasznie niewygodnie sie czyta, tym bardziej ze jest tam wazna informacja - miejsce imprezy. Napis kumite jest wielki a i tak ciezki do przeczytania.
Znaczek 'versus' jest ledwo widoczny i troche z tylka wziety - usunac albo poprawic.
Imiona zawodnikow w dolnym rzedzie sa wypisane jasniejszym odcieniem niz tych na gorze, rzuca sie w oczy.
Szara plama miedzy piescia a ramieniem Krzyska do usuniecia.
Powiedzmy tez, ze rzuca sie w oczy cieniowanie obrazkow zawodnikow od dolu - niesystematyczne, dziwnie wyglada.
Nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi elementami architektonicznymi (?) w gornych rogach - czy to ma byc jakas widownia, Spodek?
No i troche gryzie to ze we wszystkich pojedynkach gosciu po lewej stronie wypisany jest jako pierwszy - oprocz pojedynku Mamed/Sakurai. Nie kazdy wie kto to jest Mamed ;-)

Ogolnie plakat fajny, w wielu aspektach lepszy od oficjalnego :-p

mauricio

Oplot Challenge
Heavyweight
dla mnie bomba. moze nie dopracowany drobnie ale pewnie w kazdym cos mozna znalezc. ale pomysly na plakaty mistrzowskie! pozdro

naturehoof

Oplot Challenge
Welterweight
może mi ktoś powiedzieć co mowil komentator? Cos w stylu ale hammeristy spadaja na glowe najmana czy ale pizdy spadaja na glowe najmana
sluchajcie dokladnie od 1:24