Krzysztof Soszyński vs. Anthony Perosh na UFC 131

Foto Jeff Sherwood / Sherdog.com

Jak informuje MMAJunkie urodzony w Polsce Krzysztof Soszyński (MMA 25-11-1, UFC 5-2) powróci po niedawnej operacji kolana na UFC 131, 11 czerwca w Vancouver. Jego rywalem będzie Australijczyk Anthony Perosh (MMA 11-6, UFC 1-3).

Polski Eksperyment
w zeszłym roku stoczył trzy pojedynki w UFC. W lutym najpierw wygrał ze Stephanem Bonnarem, chociaż zwycięstwo było dość kontrowersyjne bo po rozcięciu spowodowanym zderzeniem głowami. W czerwcu Krzysiek przegrał rewanż, by w listopadzie na UFC 122 pokonać Gorana Reljica.

Perosh w zeszłym miesiącu odniósł pierwsze zwycięstwo w UFC łatwo poddając Toma Blackledge’a. Australijczyk dostał się do organizacji kuchennymi drzwiami w ostatniej chwili biorąc pojedynek z CroCopem na UFC 110.

Rozpiska UFC 131.

Krzysztof Soszyński vs. Anthony Perosh na UFC 131

Loku

Jungle Fight
Lightweight
Krzysiek zwolni Perosha z UFC
icon_wink.gif

magik

ONE FC
Welterweight
77c9dd17cd6f05a2d3fba32469986f4b

Ciekawe czemu takiego słabego przeciwnika Krzychu dostał. Przetarcie po kontuzji?

G

Guest

Guest
Krzychu zdecydowanym faworytem, ale rzeczywiście może nie być maincardu

AdHd

Oplot Challenge
Middleweight
Jeśli walka Krzyśka nie będzie w głównej karcie to na pocieszenie pewnie pojawi się na facebooku.

malinowsky

UFC
Welterweight
Vancouver wiecie gdzie to jest? Wg mnie to jeden z powodów dla których Krzysiek powalczy w MC.
W moim komentarzu wyżej chodziło rzecz jasna o main card nie main event, mój błąd
icon_smile.gif

aaron22

Brutaal
Heavyweight
miałem nadzieję, że Krzysztof dostanie mocniejszego przeciwnika tym razem. Ale dobre i to. Fajnie, że już w czerwcu go zobaczymy.
WAR KRZYSZTOF!!!!!
icon_smile.gif

pawel123q1

Oplot Challenge
Middleweight
mi się zdaje że jednak to zbyt słaby zawodnik jak dla Krzyśka
icon_wink.gif
wciąż czekam na Soszyński vs Bonnar 3

GSP91

Shark Fights
Middleweight
Może nie będzie main cardu ale za to może być KO wieczoru
icon_wink.gif
Ja na rywala nie narzekam dobry na powrót po kontuzji chociaż każdy wie że Krzyśka stać na dużo więcej

sined

Jungle Fight
Welterweight
Powinien go odprawić komurą lub jakiś KO, Perosh mimo wygranej w sydney nie pokazał nic specjalnego

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Powinien go odprawić komurą lub jakiś KO

Odprawi go komurą, czyli co zadzwoni do niego ? :)

Nie mogłem sie powstrzymac :D

Ogolnie to po kontuzji dobry zawodnik na przetarcie, nie to co Vitor dostal ;)

pst

Brutaal
Light Heavyweight
obstawiam krwawe TKO, bo zgasić Peroshowi światło będzie trudno, poddawać Krzysiek też raczej nie będzie próbował. Jedziesz z nim KSOS!

DesL

M-1 Global
Light Heavyweight
perosh nie wydaje się być wymagającym przeciwnikiem, ale że walczył z Crocopem to jest rozpoznawalny ; p Zobaczymy