Krzysztof Rozpara zdradził dokładną liczbę sprzedanych PPV gali FAME MMA 10. Ponad 10 mln zł wpływu?

Cytując klasyka
Dla famemma to zwykle gówno i ch*j mnie to obchodzi. Oczywiście z czystej ciekawości sprawdzilem ostatnia walkę tylko z tego względu że walczyl tam Stormin z tym don przygłupem. Nie zawiodłem się i nadal uważam że to zwykły Szajs dla gimbazy. Jak po zakończonej walce mogą wejść śmieszni włodarze i powiedzieć że nie zgadzają się z werdyktem i dla nich Norman nie wygral tej walki będzie protest i chuj ich to obchodzi... Do tego 1000 protestów złożonych przez donprzygłupa śmiech na sali. Dla mnie dno.
 
freakowe mma sie nazywa fame mma wiec nie przesadzalbym ze ma sie najlepiej na swiecie xd bo na swiecie to nikt nie oglada freakowego mma Polska to zielona wyspa gdzie taki szajs jest popularny i organizowany na taka skale. "Walki" braci Paul oscyluja w granicach miliona ppv gdzie dostep kosztuje 50 dolarow a nie 20 zlotych

Jeffrey jeszcze jedno dlaczego jak Polacy kupili freaki piszesz o szajsie , ale jak Hamburgery kupiły freak boks twoich Amerykańskich giga sławnych braci plus mega p....ski wrestling to ciszaaaaaa?


Wyjdź z tego kompleksu wielkiej Ameryki serio.
 
hahhahahahaha
Ale u kelnera musiała dupa pęknąć, oficjalnie zostali opluci. Przecież takie KSW to nawet 50k nie zrobi.
 
A co ma do tego UFC? UFC Aldo vs Holloway miało 200k. Wynik Fame jest chujowy, bo już ósemka miała 500k, a teraz Kostyra mówił o 700k, a tu jak widać stagnacja i brak wzrostów:fjedzia:
Każdy promotor chciałby taka stagnacje ;) kostyry nie ma co słuchać/czytać bo to debil chuja się znający i kręcący fejm za monetę . Pozdro
 
Jeffrey jeszcze jedno dlaczego jak Polacy kupili freaki piszesz o szajsie , ale jak Hamburgery kupiły freak boks twoich Amerykańskich giga sławnych braci plus mega p....ski wrestling to ciszaaaaaa?


Wyjdź z tego kompleksu wielkiej Ameryki serio.
to ty masz kompleks bo zaczales mnie z dupy atakowac jak napisalem prawde ze tylko polacy kupia fame mma - gowno w ladnym papierku
wrestling to rozrywka a nie sport boksu frekowego sam nie lubie tak jak mma czasem wlacze dla smiechu tylko ci tlumacze jakie to robi liczby
 
to ty masz kompleks bo zaczales mnie z dupy atakowac jak napisalem prawde ze tylko polacy kupia fame mma - gowno w ladnym papierku
wrestling to rozrywka a nie sport boksu frekowego sam nie lubie tak jak mma czasem wlacze dla smiechu tylko ci tlumacze jakie to robi liczby


Przecież to ty zaatakowałeś Polaków od tego się zaczęło.


Do tej pory nie napisałeś że Usa kupuje szajs , ale ze Polacy to musisz z 5-6 razy podkreślać.


Potrafisz coś złego napisać na Amerykę ?
Mam wrażenie , że boli cię że Polacy to potęga w freak mma jakby to było USA to walilbys ochy i achy jak do braci Paul.
 
Last edited:
Już tak się nie rozpisujcie w komentarzach nad rzekomymi milionami dochodu dla szefów Fame MMA. Nie zapominajcie, że trzeba jeszcze z tych zysków zorganizować kolejną galę co pochłonie minimum 20% z tych 10 mln. Plus inwestycje, dokapitalizowanie spółki itp.
 
Back
Top