Krzysztof Kułak nie wystąpi na gali KSW15!

Tykersky

Legacy FC
Bantamweight
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=794&krzysztof-ku%B3ak-nie-wyst%B1pi-na-gali-ksw15

Wczoraj informowaliśmy o fakcie, że Krzysztof Kułak musiał natychmiast poddać się operacji kręgosłupa. Dziś już wiemy na pewno, że zawodnika KSW Team nie zobaczymy na gali KSW15. Poniżej kilka słów oświadczenia jakie "Model" przesłał Nam ze szpitala w Łomży.

" Niestety mój koszmar się spełnił i trafiłem na stół operacyjny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Kontuzja kręgosłupa, która ciągnęła się za mną od 2008 roku i pogłębiała się po każdorazowym przetrenowaniu, tym razem pokonała mnie całkowicie.
Według najlepszego polskiego neurochirurga Dr Jana Podgórskiego brak dalszej interwencji groziłby mi paraliżem. Dlatego zdecydowałem się na tak drastyczny krok. Nie chodzi tutaj o zbliżającą się walkę, czy też moją karierę sportową, a o zachowanie możliwości normalnego funkcjonowania. Czasami coś absorbuje nas tak bardzo, że nie widzimy reszty, która toczy się wokół nas. Mnie tak pochłoną sport, tak pochłonęło mnie MMA.
Wytrzymywanie bólu stało się dla mnie codziennością, zawsze na pierwszym miejscu były treningi, a dbanie o swój stan zdrowia spadało na dalszy plan. Nie powiem Wam teraz "nie trenujcie", bo sam zaprzeczyłbym swojej ideologii. Tak na prawdę to mój niepokorny charakter doprowadził mnie do miejsca, w którym się znalazłem. Powiem tylko "nie lekceważcie bólu", on nie zrobi z Was twardzieli, tylko doprowadzi do kalectwa.
Na gali KSW15 moje wyjście miało być porażające, ekscytujące i widowiskowe, tak jak moje zwycięstwo... na razie jednak muszę wygrać z kontuzja. Jestem pełen nadziei, że jeszcze w tym roku wrócę tam gdzie moje miejsce, na ring! Powiem więcej, wiem to, bo Bóg kocha mnie bardziej!!!"

zobacz także:
 
Back
Top