Kroniki Dagestanu - zapowiedź filmu dokumentalnego

Może być ciekawie. Mało informacji o tamtym rejonie, o tym jak działa tam cała sekcja MMA itp. Dagestan ciągle nieodkryty, pewnie za dużo i tak nie mógł zobaczyć, ale liczę na dobry film.
 
przeciez te wszystkie fragmenty to sa wyciete z serii, ktora jakis czas temu byla
ktos to teraz potnie i film zrobi?
 
przeciez te wszystkie fragmenty to sa wyciete z serii, ktora jakis czas temu byla
ktos to teraz potnie i film zrobi?
A umiesz czytać to co autor napisał?

"It was truly a breathtaking experience that I turned into a series, but now I present a closer look at a full feature of those episodes that I will release in the spring.

I have hours of Unseen footage, interviews and more"
 
A umiesz czytać to co autor napisał?

"It was truly a breathtaking experience that I turned into a series, but now I present a closer look at a full feature of those episodes that I will release in the spring.

I have hours of Unseen footage, interviews and more"
no to chuja pokazali, bo wszystko to urywki co juz widzialem :D
 
no to chuja pokazali, bo wszystko to urywki co juz widzialem :D
Dokładnie tak to wygląda. To są urywki tych epizodów, które widziałeś i będą jeszcze dodatkowe materiały zawarte. Autor ma sporo "surówki" i część z nich pójdzie do tego filmu(dokumentu), a część pewnie zdecyduje czy ujawnić w przyszłości.
 
Dokładnie tak to wygląda. To są urywki tych epizodów, które widziałeś i będą jeszcze dodatkowe materiały zawarte. Autor ma sporo "surówki" i część z nich pójdzie do tego filmu(dokumentu), a część pewnie zdecyduje czy ujawnić w przyszłości.
no zobaczymy
ogólnie dobrze się to oglądało, ale raczej mało kogo to zainteresuje
Dagestan to totalne zadupie i szkoda mi kobiet tam mieszkających, bo te brodacze je zniewoliły
 
I te lepianki, tapety na scianach pamietajace rzady Stalina i merole najwyzszej klasy przed chalupa:DC:
 
A kogo obchodzi trzeci świat, zacofanie, muzułmanie, i terroryści? Nic ciekawego do oglądania, powinno się piętnować takie zachowania na forum międzynarodowym, i dążyć do wykluczenia każdej religii z życia publicznego. Rozumiem, że kiedyś można było wierzyć w bajki, no ale mamy już 21 wiek, ile można? Religia tylko ogłupia społeczeństwo, nie rozwija, a hamuje rozwijanie się ludzkości, należy z tym skończyć.
 
A kogo obchodzi trzeci świat, zacofanie, muzułmanie, i terroryści? Nic ciekawego do oglądania, powinno się piętnować takie zachowania na forum międzynarodowym, i dążyć do wykluczenia każdej religii z życia publicznego. Rozumiem, że kiedyś można było wierzyć w bajki, no ale mamy już 21 wiek, ile można? Religia tylko ogłupia społeczeństwo, nie rozwija, a hamuje rozwijanie się ludzkości, należy z tym skończyć.
w Dagestanie zwyczajem jest porywanie kobiet z ulicy i branie ich za żony
to jest cywilizacja dopiero :D
 
A kogo obchodzi trzeci świat, zacofanie, muzułmanie, i terroryści? Nic ciekawego do oglądania, powinno się piętnować takie zachowania na forum międzynarodowym, i dążyć do wykluczenia każdej religii z życia publicznego. Rozumiem, że kiedyś można było wierzyć w bajki, no ale mamy już 21 wiek, ile można? Religia tylko ogłupia społeczeństwo, nie rozwija, a hamuje rozwijanie się ludzkości, należy z tym skończyć.
Każdego chyba obchodzi trzeci świat co chociaż lekko wystawia nos spoza własnej kołdry. Jak wolisz być niewyedukowany i żyć tylko z myślą, że wszędzie jest tak jak to sobie przedstawiasz to może cię rejon Dagestanu nie obchodzić. Atakując religię argumentem, że ogłupia niszczysz każdą możliwość brania twoich wypowiedzi na poważnie. Dokument był kręcony w czasie Ramadanu, więc normalne, że są tam zawarte odniesienia do religii.

Rosja jest tak rozległym, bogatym kulturowo krajem, że aż wstyd nie poznać choć części jej społeczeństwa.
 
Każdego chyba obchodzi trzeci świat co chociaż lekko wystawia nos spoza własnej kołdry. Jak wolisz być niewyedukowany i żyć tylko z myślą, że wszędzie jest tak jak to sobie przedstawiasz to może cię rejon Dagestanu nie obchodzić. Atakując religię argumentem, że ogłupia niszczysz każdą możliwość brania twoich wypowiedzi na poważnie. Dokument był kręcony w czasie Ramadanu, więc normalne, że są tam zawarte odniesienia do religii.

Rosja jest tak rozległym, bogatym kulturowo krajem, że aż wstyd nie poznać choć części jej społeczeństwa.
Pokaż mi boga palcem, zawołaj go, chcę z nim pogadać. Jeżeli nie masz mi nic ciekawego do napisania, to nie pisz wcale. Po drugie, to że nie chcę na coś patrzyć, to nie znaczy, że nie wiem co się dzieje na świecie, ale to nie znaczy, że patrzenie na trzeci świat jest przyjemne, bo nie jest, i nie chcę na to patrzyć, a poza tym to ja już się w życiu za dużo patologii naoglądałem. Kolejna kwestia, "Wyedukowany" powiadasz? Czy ty jesteś normalny? Według Ciebie każdy ma wiedzieć wszystko, i być wykształcony we wszystkim? Nie muszę interesować się trzecim światem, żeby być wykształconym w innych rzeczach.
 
Last edited:
Back
Top