Krazy Horse znokautował Wanderleia Silve!

Matt

Jungle Fight
Featherweight
Cała prawda o bójce pomiędzy koniem a marcello :D check this out!



6Pql8xztdzA[/media]/a/p
p
/p
p
horse vs marcello /p
p
a href=]








edit: Krazy Horse opowiada o bójce pomiedzy nim a Cristiano Marcello którą możecie zobaczyć wyżej, dodaje również że najlepsza według niego cześć filmu została wycięta przez Chute Box, z opowiadania Horse'a wynika że po krótkiej drzemce jaką zafundował mu Marcelo, zokautował on Wand'a "pierwszym pierdolnięciem" i za nim kumple Silvy zoreintowali się co przed chwilą się stało, jego już tam nie było, co najbardziej mnie dziwi. Wierze mu! :D
 
opowiedział to w tak fajny spsób, że mu uwierzyłem ;D Zmyślił każdy szczegół albo mówi prawde
 
Hahaha zajebiste! "" No lie! Wanderlei turn... fell.... OUT !! " - demonstracja KO- boska :D Szkoda że jak sam mówi : to było w części której nie widzieliście na YT :D
 
Taa...znokautował Wand'a "pierwszym pierdolnięciem"



to musial byc ciekawy sen
 
Sorki, że tak odkopuje swój temat ale przesłuchując wywiad z Wandem natrtafiłem na mały szczegół, a propo domniemanego nokautu z rąk Crazy Horse'a na Silvie :D , przypomniało mi się że kiedyś pisałem coś tutaj na ten temat:
 
Jak to znokautowal, ja not szprechem po angielsku i nie rozumiem filmiku. Na treningu znokautowal czy cos ? No wiecie Bennett w swoim stylu (czyli machanie cepami, zero gardy etc ) ma jakas szanse trafic kazdego, tyle ze ostatnio (czyt. 2 lata pod rzad ) sam pierwszy obrywa. Na jego profilu na yt przeslal filmik ze bedzie sie bil w Kwietni, pewnie znow dostanie strzala i koniec. A szkoda bo naprawde barwna postac MMA, te jego chaotyczne slamy czesto konczace sie KO przeciwnika - ahh :D
 
wow, teraz skojarzyłem, że Cristiano Marcelo jest/był w TUF'ie , niestety jeszcze nie widziałem (przed)ostatniego odcinka..



@Tybersky w pierwszym poście masz w skrócie opsiane co Crazy Horse opowiadał w filmiku,



w wywiadzie dla The Voice'a Wand został zapytany o to całe zajście, w odpowiedzi usłyszeliśmy, że to jego sekret i nie chce rozmawiać na ten temat, po czym oboje zaczeli się śmiać, jak dla mnie jest to prawda, no niby nic nie znacząca, ale za to ciekawa i odrobine śmieszna.
 
@Marcin



Mój hajglajt Krazy Horsa aka Kid Khaosa (teraz jego lalka ma na przezwisko Krazy Horse ...)



 
zajebisty highlight! idzie do like'ów ! Od dzisiaj jestem fanem tego zwariowanego konia! :D
 
No, Krazy Horse jest zajebisty. Szkoda, ze mu się ostatnio nie wiedzie. A w tym filmiku Tykerskiego, brakuje mi jego kopniaka wykonanego gdy się zawiesił na linach ringu, oraz udawania po ciosie, ze ledwo stoi na nogach. :D A slamy miał moim zdaniem, bardziej widowiskowe niż Rampage.
 
Jak Pro Fight szuka hardkorowych zawodników na swoją "ostrą galę" to jest niezły kandydat.
 
przecież on jest chory psychicznie, może sam nawet wierzy w to co mówi







pamiętacie fotkę CroCopa stojącego nad leżącym Royce ? Co to za akcja ?
 
Ja sie dziwie ze europejskie organizacje nie sciagaja go, robi duze szoł, nie daje nudnych walk, osoba kontrowersyjna, przyciągnął by ludzi, chyba nie ceniaca sie zbyt duzo. Plus podzielam wyzej komentarze, to chory psychicznie czlowiek :D
 
up



Ostatnio się właśnie zastanawiałem czemu go nie ściągają do Europy.



stare dzieje z tym filmikiem. Crazy horse chce o sobie przypomnieć. Zawsze miał zrytą bańkę
 
Ciekawe czy trenuje w jakimś Gymie obecnie jeżeli nie to raczej już wielu walk nie wygra niestety ja pamiętam tę niepodzianke którą zafundował KJ. Noonsowi:)



A co do samej Histori jest najwyraźniej prawdziwa komentarz Vanderleia można uznać za nieoficjalne potwierdzenie.
 
Bennett jakby sie powaznie wziol za trening i dal se spokoj z fajkami i alko to moze by z niego byl zawodnik ale mysle ze juz za pózno. Ale nadal jest w miare rozchwytywany i na takie MMA Attack czy KSW by idealnie pasowal, moze walczyc w piórkowej i lekkiej. Polska publicznosc lubi takich oszołomow (patrz:burneiki, najmany, salety, pudziany).
 
Back
Top