Krakowski Opłatek - 14 grudnia, godzina 19:00

Status
Not open for further replies.

Masu

UFC
Light Heavyweight
Last edited by a moderator:
13 lub 15 grudnia.Godzina nie ma dużego znaczenia.Jeśli będę wiedział z tydzień wcześniej to ustawię sobie tak robotę,że będziemy mogli zacząć nawet o 15.
 
Favela i inni chętni. Po odespaniu 3 grudnia planujemy zrobić tradycyjny opłatek w którejś z knajp z żarciem. Raczej środek tygodnia, myślę że pomiędzy 12 a 16 grudnia. Napiszcie narazie kiedy wam bardziej pasuje.


Chętni z innych prowincji również mile widziani.

Lista na ten moment wygląda tak:

1. Gimli
2. @Orest
3. @Comber
4. @MMAkłowicz
5. @Vic3k
6. @Seven25
7. @maras
8. @michi972
9. @Over
10. @MysticBęben
11. @Lisiok
12. @Fan Dorin
13. @Jacques


Każdy dzień pasuje prócz poniedziałku
próbę teatru mam :mamed:
 
@Comber zaproponował, żeby opłatek poprzedzić wspólnym treningiem. Ja jestem bardzo za-będziemy bardziej ekonomiczni
 
Ja proponuję o 19 u Jozina w środku tygodnia. Trening może być przed ale obawiam się, że nie będzie nas dużo jeśli to ma być dzień pracujący. Dla mnie nie ma to znaczenia.
 
@SCStunner może chcesz odbić sobie gejparty z pervem?
Sausage jak już panie krasnoludzie, ale i w to wątpię, wystarczy wyjść przed dom i zgarnąć któregoś spermochłona koczującego pod klatką Perfa. Ciężko mi z tym Waszym Krakowem kombinować. Mi by względnie pasował jedynie weekend 10-11 grudnia, bo studia, jakbyście to połączyli z Fajt Klabem, to wstępnie i'm in.
 
Sausage jak już panie krasnoludzie, ale i w to wątpię, wystarczy wyjść przed dom i zgarnąć któregoś spermochłona koczującego pod klatką Perfa. Ciężko mi z tym Waszym Krakowem kombinować. Mi by względnie pasował jedynie weekend 10-11 grudnia, bo studia, jakbyście to połączyli z Fajt Klabem, to wstępnie i'm in.
Tak na serio to ludzi z chujowym dojazdem nie zachęcam: prędzej wyjdzie nam posiadówa do zamknięcia restauracji niż całonocna libacja. A Fajt Klub chyba pomyśli o jakimś obozie sparingowym w SWD+impreza. Pewnie po nowym roku
 

Pomyliłeś emoticiona. Taki powinien być:

Oral.gif


Bo to gejparty jest a nie kino.
A jak w kinie to gejparty, to niech będą dwie XDDDDD
 
Ja jeszcze nie wiem, bo im bliższy będzie poród żony, tym bardziej będę potrzebny w domu. Mi pasuje godzina po 21, miejsce obojętne :)
 
Ja raczej tylko knajpa bo pracuje do 16 więc najwcześniej w Krakowie mógł bym być po 17.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top