Kraków wita:)

Masu

UFC
Light Heavyweight
Dużo zamieszania powstaje w temacie więc korzystam z pomysłu @Orest i otwieram temat.

Sobota od 15:00 Krakowski Oddział Cohones zaprasza na smaczne piwko w lokalu Viva la Pinta na Floriańskiej 13. Wejście do lokalu przez bramę , kilkanaście metrów od Rynku, po prawej stronie. Niedaleko McDonald a w lokalu burgery.

upload_2015-4-7_20-17-31-png.486


https://www.google.pl/maps/place/Floriańska 13, 33-332 Kraków/data=!4m2!3m1!1s0x47165b11c2cb937f:0xd362a451e7c768d6?sa=X&ei=oyAkVZazIsiVsAG8lIHIBQ&ved=0CCAQ8gEwAA

Zapraszamy:windu:
15quu5u.jpg
 
Last edited by a moderator:
upload_2015-4-7_20-30-7.png

W tej oto bramie mieści się lokal, także zapraszamy!:)
 
W piątek myślę, że po ważeniu się ekipa zwącha i się ustali na miejscu co i jak. Co Wy na to?
 
W Piątek po ważeniu będę jak i z reszta kuhwa w sobote po gali z fumflem. Przed galą na bank nie bo kurcze tak na styk na gale zdążymy bo mam zajęć troche w sobote.
 
@Comber , dzisiaj zakupiłem w Składzie piwa 5x Mosaic Ipa (była dostawa :D:D), więc szykuj się, bo to piwo urywa jaja!
 
ja bede na gali z bratem, koleszka i naszymi babami ale one pewnie sie zawina po godzinie. Koleszka krakowiak wiec wie gdzie sie poszlajac, ale @Orest siedzisz mi browara wiec pisz gdzie Cie znalezc ;)
 
Przed gala nie dam rady. Po gali z przyjemnoscia :) Viva la Pinta podobno kozak ale ziom mowi, ze w nocy w sobote bedzie ciezko z miejscami. Prawda to?
 
Przed gala nie dam rady. Po gali z przyjemnoscia :) Viva la Pinta podobno kozak ale ziom mowi, ze w nocy w sobote bedzie ciezko z miejscami. Prawda to?
Nie mam pojęcia, który masz sektor? Jak Cię znaleźć, rozpoznać, spotkać po gali?
 
Sektor A11, najlepiej bedzie zgadac sie na cohones. Ale tak naprawde to wszystko zalezy jak zawalcza Polacy bo jak wszyscy udupia to idziemy na chate z flaszkami ;)
Co oczywiscie jest malo prawdopodobne :)
 
Jak Cię znaleźć, rozpoznać, spotkać po gali?
Jak poczujesz piękną woń w swych nozdrzach to na pewno idąc jak po nitce do kłębka odnajdziesz kolegę o wdzięcznym nicku najlepszyskun, tfu @dobryskun ;-)
Ku*wa. Coraz bardziej czuję żal, że mnie tam nie będzie :-(
 
Back
Top