Krótka zapowiedź gali UFC 180: Velasquez vs. Werdum

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Efekt kilku ostatnich dni. :) Mam nadzieję, że się spodoba. ;) Pozdrawiam ! :-)



https://www.youtube.com/watch?v=I96mZegCTpQ
 
Zajebiste, tylko 1, niestety wyraźny minus - to echo brzmiało fajnie tylko przez 2 sekundy.
Potem moje uszy płakały :(
Fajnie zgrane, elegancko przyciemnione (łapka w górę). Jakim programem robisz efekt z 29 sekundy? Mam na myśli przedstawienie Werduma/Caina.
 
Nie wiedzialem że Werdum zrobił aż taki progres dopiero zobaczylem w walce z Brown'em, szykuje sie ciekawe starcie z Żelasquezem.
 
Teraz czcionka mi się podoba. :) Filmik jak zawsze trzyma wysoki poziom. Muzyka spoko. Wady:



- nie podobał mi się efekt "echa" w głosie Rogana na początku. Wolę jak jest zwykły, "nieprzebajerowany" komentarz



- mogłeś dać coś więcej z walki Werdum - Travis Browne, gdzie Fabrycy miał kilka takich fajnych momentów, że bawił się z przeciwnikiem. No i też brakowało mi troszkę "krwawej łaźni" z pierwszej walki Caina z Big Footem. Wiem, oklepane, ale fajne. ;)
 
echo powinno sie skonczyc po Cain Valasquez. Mi zabraklo troche poddania na Fedorze. Jak dla mnie dupy nie urywa. Takich zapowiedzi jest w troche necie
 
Kurwa Dana juz idzie po ciebie.....

Niesie ci kontrakt na robienie zapowiedzi
:-)
Mnie akurat ten efekt z glosem rogana podchodzi wysmienicie
KSW powinno cie wziac do wspolpracy poki czas bo moze byc zapozno
 
Jak bym nie wiedział, że to ty robiłeś ten filmik to byłbym skłonny uwierzyć, że to UFC wypuściło taką króciutką zapowiedź.
 
fajna mi się podoba :) jak masz czas to zrób dłuższą ;)
ps. zrób do jones gustafsson 2 jak masz czas i chęci :D
 
Też mi się podoba. Faktycznie może troche za długo na początku to echo ale mimo to oglądałem już z 15 razy.



Jak możesz to podaj muzykę ?



Na tym kanale są wszystkie twoje produkcje ?
 
Dzięki Wszystkim ! :)
Fajnie zgrane, elegancko przyciemnione (łapka w górę). Jakim programem robisz efekt z 29 sekundy? Mam na myśli przedstawienie Werduma/Caina.

Nie wiem o jaki dokładnie efekt chodzi ale wszystko jest robione w Vegasie też, bo to są połączone w jedno różne tam tła itp. To tło i napisy składają się bodajże z 8 ścieżek ;)
Kurwa Dana juz idzie po ciebie.....

Niesie ci kontrakt na robienie zapowiedzi
:-)
Cholera, nie pozostaje nic innego, jak czekać. :) :)

Jak możesz to podaj muzykę ?

Na tym kanale są wszystkie twoje produkcje ?
Muzykę podałem w komentarzu pod filmem :)

Tak na tym kanale są wszystkie moje produkcje na kanał, bo niektórych robionych dla kogoś nie ma ;)
 
Back
Top