Konwent MMA -Materiały

542369_316390291760439_100001684130165_821975_509073758_n.jpg




544846_316389325093869_100001684130165_821972_952856463_n.jpg
 
bylo tak symboliczniej, ogolnie mi sie podobalo ze nie bylo tlumow ale ogolnie ludzi bylo duzo :D







pare fotek narazie







DSC_8413.jpg








DSC_8435.jpg












DSC_8600.jpg












DSC_8622.jpg












DSC_8646.jpg
 
http://www.orange.pl/kid,4000003507,id,4002339234,title,Konwent-MMA-w-Warszawie,gallery.html
 
sesja pytan byla naprawde fajna, spoko dyskusja sie wywiazywala miedzy pytajacymi a duetem K&L
 
mam nadzieje, ze po powrocie z after party jutro nas escobar zaleje materialami :D
 
fajnie :-)







szkoda, ze zamiast siedziec tam, czy wczesniej na konwencie trzeba siedziec w pracy ;/
 
mikrofon jeden nie dzialal i musial ostro sie wsluchiwac zeby pytanie uslyszec, sesja trwala kolo godziny
 
mam nadzieje ze chlopaki nie byli stratni finansowo po imprezie



hahah widze ze Słodziak był :D
 
Konwent wyszedł super. Rzeczywiście było mało ludzi, ale przez to było bardzo "kameralnie" - można sobie było podejść do zawodników i pogadać z nimi. Super sprawa.



@Pervert - widziałem, że kilku ludzi nagrywało.
 
Kurde jak ja wam zazdroszczę, na następny konwent koniecznie jadę oby był tylko w Warszawie, bo nie mam aż tak strasznie daleko :)
 
Uf, w końcu dotarłem do domu.Było rewelacyjnie! Świetne pokazy - na mnie największe wrazenie zrobił pokaz karate. Niestety na rzecz debaty opuscilem walke, ale po twarzach widzialem,ze bylo ciekawie :) Mam zdjecia ze wszystkimi z ktorymi chcialem :) Zawodnicy to bardzo sympatyczni ludzie:) Troche zdziwilo mnie to, ze Drwal wiekszosc czasu spedzil w kawiarence,Aslan i Mamed pojawili sie praktycznie przed zakonczeniem,Kulak nie pojawil sie na debacie,a Chmielu wyszedl chyba po 5 minutach. A Różal? Z pozoru moze wydawac sie inaczej,ale facet naprawde jest wesoly i sympatyczny:) Serwowal dziewczynom duszonko heheh :) A Held swoj firmowy atak na nogi pokazal :) Szacun Marcin !



No i najwazniejsze - Słodziak dał mi plakat. Niestety kubka nie udalo mi sie wygrac :D



Udalo mi sie rowniez zapoznac z TJ i Venomen - pozdro Panowie :) Escobar uciekl do Mariotta wiec nie pogadalim - reszty redakcji niestety nie udalo mi sie poznac :) btw. na debatach byly 2 kamery - od MMA TV a druga chyba od Rocksów - kto kamerował ? :)



A co do MMA TV - szacunek Panowie, ze stawiacie rozwoj dyscypliny ponad "dume" swojego portalu. Innym branzowym portalom trzeba przekazac proste,ale szczerze "kij wam oko" ciapciaki.



Az sie boje jak zobacze swoja morde z mikrofonem podczas konfy z K&L,ktorzy swoja droga,chyba troche za bardzo pocisneli pana z MMA TV.



Po pytaniach zadawanych przez inne osoby moglem poznac, ze to ktos z cohones - kto ? :)



Co do stoisk KSW i MMA Attack - mozna sie czepiac Slodziaka,ale on przynajmniej cos robil, a MMA Attack? Siedzieli z Najmanem i calkowicie nie byli zainteresowanie fanami - zadnych konkursow, zadnych zaproszen do zdjec itp.



Sory za ten belkot powyzej,ale jestem wyczerpany i nie mam sily skladac mysli :)



Wiem tylko jedno - w Mariocie powinna byc przyznana jeszcze jedna statuetka - najlepszy branzowy portal MMA - wiadomo...szacun i dzieki za ta swietna impreze.Czlowiekowi sie jeszcze wiecej miejsca robi w serduchu dla tego sportu.
 
Back
Top