Konto

beef

Bellator
Heavyweight
Siema,


Kurde kopałem i się dokopałem do mojego starego konta z 2012 roku

http://cohones.mmarocks.pl/members/tomtom.5387/

Problem w tym, że zalogować się nie mogę bo ostatnie hasło które pamiętam nie działa, a mail do którego było konto przypisane już nie istnieje. Da się coś zrobić ? Może można połączyć moje dwa konta:crazy:? Czy moderacja może sprawdzić hasło tamtego konta ? Cholera bo fajny staż już na tym koncie mam i nie wiem czemu je porzuciłem.
 
Wątpię kolego źeby którykolwiek moderator przychylił się do Twojej prośby. Stworzyłoby to niebezpieczny precedens i pewien user z zamiłowaniem do kolekcjonowania multikont też mógłby poprosić o to samo.
 
Wątpię kolego źeby którykolwiek moderator przychylił się do Twojej prośby. Stworzyłoby to niebezpieczny precedens i pewien user z zamiłowaniem do kolekcjonowania multikont też mógłby poprosić o to samo.

Hehe, tylko czy ten user nie ma permanent bana ?
 
Hehe, tylko czy ten user nie ma permanent bana ?
Właśnie! Jego brak, przy próbie oznaczenia mnie zdziwił. A za co go wyłapał? Widać słabo śledziłem forum ostatnio. Rękoczyny raczej nie, czyli w końcu udało się kaczce przekroczyć barierę dobrego smaku? I to porządnie najwyraźniej.
 
Właśnie! Jego brak, przy próbie oznaczenia mnie zdziwił. A za co go wyłapał? Widać słabo śledziłem forum ostatnio. Rękoczyny raczej nie, czyli w końcu udało się kaczce przekroczyć barierę dobrego smaku? I to porządnie najwyraźniej.


Napisał regulamin dla modów i się wkurwili

Obczaj na jego twiterze. Chyba screena tam ma w zdjęciach
 
Napisał regulamin dla modów i się wkurwili

Obczaj na jego twiterze. Chyba screena tam ma w zdjęciach
Jaka telenowela...:crazy:
Oby to nie był ban pernamentny, było nie było kaczka dodawał temu forum kolorytu.
 
Siema,


Kurde kopałem i się dokopałem do mojego starego konta z 2012 roku

http://cohones.mmarocks.pl/members/tomtom.5387/

Problem w tym, że zalogować się nie mogę bo ostatnie hasło które pamiętam nie działa, a mail do którego było konto przypisane już nie istnieje. Da się coś zrobić ? Może można połączyć moje dwa konta:crazy:? Czy moderacja może sprawdzić hasło tamtego konta ? Cholera bo fajny staż już na tym koncie mam i nie wiem czemu je porzuciłem.
Nie ma takiej opcji. Prosiłem kilka lat temu szefa portalu czyli defthomasa nie odpisał. Chodziło mi o zmiane daty mojej obecności czyli 2010 rok. Rozmawiałem o tym też z dzihadosem. Gdy użyłem tego konta to robienia psikusów dostałem 14 dni Bana.
 
@Jacques
Tzn ja juz kiedys odblokowywalem konta, nie ma z tym problemu. Wyslij do mnie mejla ze skrzynki przypisanej do tamtego oraz do obecnego konta, to zaczniemy myslec.

@TYTUS
o ile dobrze pamietam, to wlasnie nie mogles jakos "udowodnic" ze tamto bylo twoje? jak to bylo, bo juz nie pamietam...

@tinc
dostal od @Cloud chyba, nie wiem do konca jakie ustalenia :)
 
@Jacques
Tzn ja juz kiedys odblokowywalem konta, nie ma z tym problemu. Wyslij do mnie mejla ze skrzynki przypisanej do tamtego oraz do obecnego konta, to zaczniemy myslec.

@TYTUS
o ile dobrze pamietam, to wlasnie nie mogles jakos "udowodnic" ze tamto bylo twoje? jak to bylo, bo juz nie pamietam...

@tinc
dostal od @Cloud chyba, nie wiem do konca jakie ustalenia :)

Spoko dzięki. Tylko jak już mówiłem, maila z tamtego konta już nie mam. (nie wiem coś się z o2 stało). Nie wiesz jaka może być przyczyna tego że hasło mi nie działa na tym starym koncie cohones? Nie zmieniałem go. Jakiś bug czy co?
 
@Jacques
Hasła nie mogę odczytać, mogę je tylko zmienić / zresetować.

Co się mogło stać - nie wiem, ale w miedzyczasie byla migracja forum ze starego silnika na nowy, moze podczas tego cos sie skopalo.

Podeslij mi na mejla, adres emailowy przypisany do tego konta. Powiedzmy, ze uznam to za dowod bycia wlascicielem :) O tyle to ciekawe bo nigdy nie scalalem kont uzytkownikow, mozesz zostac krolikiem :)
 
@Jacques
Hasła nie mogę odczytać, mogę je tylko zmienić / zresetować.

Co się mogło stać - nie wiem, ale w miedzyczasie byla migracja forum ze starego silnika na nowy, moze podczas tego cos sie skopalo.

Podeslij mi na mejla, adres emailowy przypisany do tego konta. Powiedzmy, ze uznam to za dowod bycia wlascicielem :) O tyle to ciekawe bo nigdy nie scalalem kont uzytkownikow, mozesz zostac krolikiem :)

Okej zaraz leci mail z konta Jacques. Wielkie dzięki
 
@Jacques
Hasła nie mogę odczytać, mogę je tylko zmienić / zresetować.

Co się mogło stać - nie wiem, ale w miedzyczasie byla migracja forum ze starego silnika na nowy, moze podczas tego cos sie skopalo.

Podeslij mi na mejla, adres emailowy przypisany do tego konta. Powiedzmy, ze uznam to za dowod bycia wlascicielem :) O tyle to ciekawe bo nigdy nie scalalem kont uzytkownikow, mozesz zostac krolikiem :)

To twój mail ?
Chief Technical Officer @ MMARocks.pl

Napisane że nieprawidłowy. (Odstępy usuwam)
 
Last edited by a moderator:
Obgadam wewntęrznie w redakcji, jakies wspolne podejscie musi byc.
Zakladam z gory ze sa to przypadki wyjatkowe i raczej dotyczace problemow technicznych przy przenosinach forum - w sensie, ze mea culpa :)
 
@Jacques
upload_2016-12-28_18-48-50.png
 
lepiej kaczke odbanujcie :S
Na zdrowie mu wyjdzie, spędzi więcej czasu z rodziną, sklei jakiś model, zabierze kota na operację zeza itp. Poza tym widać, że nie próżnuje, jego portal prężnie sie rozwija (ilość forumowiczów zwiększa sie z dnia na dzień, narazie 8iu {Taran i 7 multikont Gronostaja}), obecnie jest na 4 miejscu wśród polskich portali mma.
 
Last edited:
Back
Top