Konstantin Gluhov znowu wygrywaDokładnie tydzień po pokonaniu Michała Kity parokrotnie walczący w Polsce Konstantin Gluhov (MMA 17-6) dopisał do rekordu kolejne dwie wygrane, tym razem na gali Pancrase Fighting Championship w Marsylii. Co prawda czteroosobowy turniej wagi ciężkiej utracił w ostatniej chwili dwóch mocnych uczestników w osobach Jaira Goncalvesa i Vitaliya Minakova, to przynajmniej jedno dzisiejsze zwycięstwo Łotysza można uznać za wartościowe. W półfinale turnieju były karateka w 38 sekund poddał dźwignią na stopę debiutującego w MMA kickboksera Alberta Oborotova (MMA 0-1), a w finale ciosem na wątrobę znokautował solidnego Jessiego Gibbsa (MMA 10-5). Wcześniej Holender w półfinale łatwo poddał byłego zawodnika UFC Brandona Lee Hinkle (MMA 15-11). W jednej z walk na francuskiej gali powrócił Karl Amoussou (MMA 12-3-1), Psycho tylko niejednogłośnie wypunktował Holendra Nathana Schouterena (MMA 16-11-2).

Wyniki za www.ikusa.fr.

Konstantin Gluhov znowu wygrywa
 

Niztheriel

Shark Fights
Heavyweight
Gluhov wzial takie specyfiki, ze zostal mu rok zycia. Trwa teraz droga na skroty po pas UFC, nastepny tydzien to juz 4 walki, ten byl tylko probny.
 
G

Guest

Guest
No niezle,jeszcze walczyl z tym podbitym okiem od Kity.Ostatnio ma szczescie wygrywac i zbierac Kasiore na wakacje w Miedzyzdrojach ;]
 

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
8b93b87c7831bd116faf24889503738a
Karol Bedorf vs Konstantin Gluhov na KSW16 to jest to
icon_biggrin.gif

Na dwunastce faworytem był Coco a teraz raczej Łotysz ;>
 

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Nizłe tempo ma już przez jakiś czas. W 2010 roku stoczył 9 walk, a w tym już 4. Dawajcie go na KSW z Różalem. Będzie stójkowy pojedynek :-)
 

Bezimienny

Shark Fights
Light Heavyweight
Takie małe porównanie: David Olivia który rzucał Gluhovem stoczył od KSW 13 tylko 1 walkę. Ciekawe czy zawalczy jeszcze na KSW.
 

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Tylko Różal pokazał, że nie jest totalnym zerem w parterze. A jak sam powiedział, że będzie więcej jeszcze pracował nad parterem.
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
Na KSW 16 nie nadrobi aż tak dużej przewagi. Jakby nie patrzeć Gluhov jest potwornie silny i nie można go porównać do Bartkiewicza. Spod Gluhova już raczej tak łatwo nie wstanie.
 

Tens

WSOF
Heavyweight
Ciekawe czy Grabowski sprowadziłby go do parteru, bo w stójce gra do jednej bramki.
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
A gdybyś dostał zdjęcie pięknej pani z ładnym biustem i twarzą aczkolwiek z trzema rękoma, to o czym by gadali najpierw, o jej twarzy i piersiach, czy rękach? :-) To jest dosyć niespotykane, taki brzuch.
 
Top