Konkurs Unibetu #1 - UFC 185 (do rozdania 1000 zł!) [zakończony]

Aż 25 osób wytypowało zwycięstwo Joanny przez nokaut! Niestety tylko piątka może zdobyć 200 zł na konto Unibetu. Wylosowanymi szczęśliwcami są:

@Mickap x 200 zł
@spontan x 200 zł
@Wojako x 200 zł
@brukernavn x 200 zł
@lukasz4493 x 200 zł

Napiszcie proszę w tym temacie Wasze e-maile na które chcecie żeby kwota została przelana. A już za tydzień nowy konkurs w podobnej formule dla użytkowników Cohones. Zaglądajcie do działu Zakładów Bukmacherskich by nie przegapić promocji!
 
Jakby ktoś z wyżej wymienionych nie mógł odebrac nagrody to ja się zgłaszam , pzdr
 
Aż 25 osób wytypowało zwycięstwo Joanny przez nokaut! Niestety tylko piątka może zdobyć 200 zł na konto Unibetu. Wylosowanymi szczęśliwcami są:

@Mickap x 200 zł
@spontan x 200 zł
@Wojako x 200 zł
@brukernavn x 200 zł
@lukasz4493 x 200 zł

Napiszcie proszę w tym temacie Wasze e-maile na które chcecie żeby kwota została przelana. A już za tydzień nowy konkurs w podobnej formule dla użytkowników Cohones. Zaglądajcie do działu Zakładów Bukmacherskich by nie przegapić promocji!
przydałoby się jakieś video z losowania, bo tak to nie wiem jak ta loteria wyglądała
 
Przecież na Orange Sport była transmisja, wynajęli nawet karła do mieszania w dzbanie z karteczkami.
 
Ok, mamy @Mickap @lukasz4493 @spontan oraz @Wojako . Brakuje jedynie @brukernavn. Panie @brukernavn, wszyscy czekają. :-)

Mamy już specjalnego maila: [email protected] na który w przyszłości będziecie mogli wysyłać swoje maile na które jesteście zarejestrowani w Unibecie.

Cześć:-) Wprawdzie mam swoje konto, ale jeśli jest taka możliwość chciałbym przekazać wygraną użytkownikowi Baju, o ile @baju posiadasz konto w Unibecie i czy w ogóle zainteresowany czymś takim?:-) Pzdr
 
Last edited by a moderator:
@brukernavn

295915.1.jpg
 
cooo? :D dlaczego chcesz mi przekazać nagrodę? mam konto na pewno, oczywiście, że byłbym zainteresowany!

nick: bajubaju

mój email to [email protected]
 
Last edited:
cooo? :D dlaczego chcesz mi przekazać nagrodę? mam konto na pewno, oczywiście, że byłbym zainteresowany!

nick: bajubaju

mój email to [email protected]

Po prostu lubie Twoje posty z działu bukmacherskiego jeśli chodzi o typy z mma, chociaż może nie koniecznie o typy, ale także o same przemyślenia typu jak chociażby ostatni post, że jesteś zdziwiony, że Maia jest underdogiem bądź, że ktoś tam jest przyjemnym zakładem. W jakiś tam sposób mogą tego typu posty sprawić, że coś sobie zagram. A nagrodę chciałem CI przekazać, bo zakładam, że jak będziesz miał pieniądze u buka to będziesz się nadal w tym dziale udzielał :-)
 
Po prostu lubie Twoje posty z działu bukmacherskiego jeśli chodzi o typy z mma, chociaż może nie koniecznie o typy, ale także o same przemyślenia typu jak chociażby ostatni post, że jesteś zdziwiony, że Maia jest underdogiem bądź, że ktoś tam jest przyjemnym zakładem. W jakiś tam sposób mogą tego typu posty sprawić, że coś sobie zagram. A nagrodę chciałem CI przekazać, bo zakładam, że jak będziesz miał pieniądze u buka to będziesz się nadal w tym dziale udzielał :-)
haha! bardzo mi miło, ostatnio te przemyślenia w sumie mi dobrze szły, ciekawe jak będzie teraz - widziałem, że niektórzy bardzo faworyzują LaFlare. zawsze coś tam dołożę z tych właśnie wolnych rozkmin. pieniążków jeszcze unibet nie wysłał, ale bardzo dziękuje za taki gest! na pewno to spowoduje większą aktywność. :tongue:

drugi zakład to Akbarh Arreola który mierzy się z wypalonym, 37-letnim już Brazylijczykiem Trinaldo. 2.7 - na pewno bonus go trochę dotknie... :) dziękuje raz jeszcze!
 
Hej Panowie, jeszcze docieramy się z Unibetem. Pieniądze na pewno dojdą, zwłoka jest po naszej stronie jako MMARocks. Kolejne konkursy przeprowadzone już będą o wiele dynamiczniej:).
 
@Mr. Cloud
nie żebym marudził, ale docierajcie się szybciej :D Liga Mistrzów przeleciała, to móże przynajmniej Na Ligę Europejską się wyrobicie :pray:
 
Bonusy zostały już zgłoszone do zaksięgowania i powinny się znaleźć na Waszych kontach przed weekendem. Gracze mają dwa tygodnie na podjęcie bonusu z zakładki „Moje Konto”. Jeśli w tym czasie ich nie zaakceptują, bonusy wygasną.
 
Back
Top