Konkurs! KONKURS: Typer Betclic - wytypuj UFC 267: Błachowicz vs Teixeira || 400 zł nagród

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
qwr33wr.jpg


Wytypuj kartę walk gali UFC 267

Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira
Petr Yan vs. Cory Sandhagen
Islam Makhachev vs. Dan Hooker
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov
Albert Duraev vs. Roman Kopylov
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy
Hu Yaozong vs. Andre Petroski
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento


Typujemy całą kartę walk, a zabawa ma charakter rankingowy. Punkty przyznawane są za:

3 pkt za poprawnie wytypowaną walkę
1 pkt za poprawnie wytypowaną metodę skończenia przed czasem (poddanie, TKO/KO, DQ)
1 pkt za poprawnie wytypowaną rundę
1 pkt za wytypowanie, że walka dojdzie do decyzji
1 pkt za poprawne odgadnięcie czy decyzja będzie jednogłośna, niejednogłośna, większościowa.

BONUS: Za postawienie kuponu za co najmniej 10 zł na obojętnie jakie zdarzenie z UFC 267 i wrzucenie postawionego kuponu w komentarzu z typami - dodajemy 3 pkt ekstra!

Konto założyć można z kodem MMAROCKS. Oferta powitalna dla nowych graczy to Cashback aż do 550 zł. Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli okaże się on przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki.​


Pięć osób z największą ilością punktów otrzyma kolejno 200zł/100zł/50zł/30zł/30zł na swoje konto na Betclic.pl. W przypadku remisów, dogrywka nastąpi na najbliższej gali UFC.
 

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Przykładowo:

Jan Błachowicz, runda 4, poddanie
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev, runda 3, poddanie
Alexander Volkov, decyzja niejednogłośna
Li Jingliang, decyzja jednogłośna
Volkan Oezdemir, runda 1, KO

Itd.

+ kupon za minimum 10 zł na wybrane zdarzenie.
 

w4ar

ONE FC
Flyweight
Jan Błachowicz 2 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev 2 runda poddanie
Alexander Volkov decyzja jednogłośna
Khamzat Chimaev 2 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 1 runda KO/TKO

Amanda Ribas decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos 3 runda poddanie
Albert Duraev 1 runda poddanie
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy 2 runda KO/TKO
Andre Petroski 1 runda KO/TKO
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna

Dodam tylko, że *Aby uzyskać maksymalny zwrot 550 zł, obstaw pierwszy zakład za 625 zł, kwota wynika z potrącenia 12% podatku. Aby móc dokonać wypłaty, otrzymanym bonusem należy obrócić ośmiokrotnie z minimalnym kursem 2.00.
 

ninja

UFC
Lightweight
Jan Błachowicz 3 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev 3 runda poddanie
Alexander Volkov 2 runda KO/TKO
Khamzat Chimaev 2 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 1 runda KO/TKO

Amanda Ribas decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos decyzja jednogłośna
Albert Duraev 1 runda poddanie
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy 2 runda KO/TKO
Andre Petroski 1 runda KO/TKO
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna
 

TheAwesomeOne

Oplot Challenge
Welterweight
Jan Błachowicz UD
Petr Yan UD
Islam Makhachev UD
Alexander Volkov UD
Khamzat Chimaev UD
Magomed Ankalaev UD

Amanda Ribas UD
Zubaira Tukhugov UD
Albert Duraev UD
Shamil Gamzatov UD
Lerone Murphy UD
Andre Petroski UD
Damir Ismagulov UD
Tagir Ulanbekov UD
 

Swebs

EFC Africa
Featherweight
Jan Błachowicz 4 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja niejednogłośna
Islam Makhachev decyzja jednogłośna
Alexander Volkov decyzja jednogłośna
Jingliang Li 3 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 3 runda KO/TKO

Amanda Ribas decyzja niejednogłośna
Zubaira Tukhugov decyzja jednogłośna
Albert Duraev decyzja jednogłośna
Elizeu Zaleski decyzja jednogłośna
Shamil Gamzatov 2 runda poddanie
Lerone Murphy decyzja jednogłośna
Andre Petroski 2 runda KO/TKO
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna
 

avalon

Shark Fights
Middleweight
Błachowicz TKO/KO 3 runda
Petr Yan TKO/KO 4 runda
Makchachev sub 2 runda
Volkov TKO/KO 1 runda
Khamzat Chimaev TKO/KO 2 runda
Ankalaev decyzja jednogłośna

Ribas dec jed
Tukhugov dev jed
Duraev dec jed
Oleksiejczuk TKO/KO 2 runda
Murphy dec jed
Petroski TKO/KO 2 runda
Ismagulov dec jed
Ulanbekov dec jed
 

chudykuba

BAMMA
Lightweight
Błachowicz tko runda 4
Yan decyzja jednogłośna
Ankalaev decyzja jednogłośna
Chimaev tko runda 1
Makachev decyzja jednogłośna
Volkov tko runda 3
Duraev poddanie runda 2
Zaleski tko runda 2
Ribas decyzja jednogłośna
Oleksiejczuk decyzja jednogłośna
Tukhugov decyzja jednogłośna
Murphy decyzja jednogłośna
Petroski poddanie runda 1
Ulanbekov decyzja jednogłośna
 

Billy Boola

Maximum FC
Heavyweight
Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira - Błachowicz TKO2
Petr Yan vs. Cory Sandhagen - Yan UD
Islam Makhachev vs. Dan Hooker - Makhachev UD
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura - Volkov TKO2
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev - Chimaev Sub2
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir - Ankalaev TKO2

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba - Jandiroba Sub2
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov - Tukhugov UD
Albert Duraev vs. Roman Kopylov - Duraev Sub1
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov - Gamzatov UD
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - Murphy UD
Hu Yaozong vs. Andre Petroski - Petroski TKO2
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev - Ismagulov UD
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento - Ulanbekov UD
 

Billy Boola

Maximum FC
Heavyweight
Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira - Błachowicz TKO2
Petr Yan vs. Cory Sandhagen - Yan UD
Islam Makhachev vs. Dan Hooker - Makhachev UD
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura - Volkov TKO2
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev - Chimaev Sub2
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir - Ankalaev TKO2

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba - Jandiroba Sub2
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov - Tukhugov UD
Albert Duraev vs. Roman Kopylov - Duraev Sub1
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov - Gamzatov UD
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - Murphy UD
Hu Yaozong vs. Andre Petroski - Petroski TKO2
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev - Ismagulov UD
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento - Ulanbekov UD
Na liście w pierwszym poście brakuje walki Zaleskiego.
Benoit Saint-Denis vs. Elizeu Zaleski - Zaleski TKO1
 

SigisMundis

Maximum FC
Super Heavyweight
Jan Błachowicz (c) vs Glover Teixeira - Błachowicz przez KO/TKO runda 1
Petr Yan vs Cory Sandhagen - Yan jednogłośną decyzją
Islam Makhachev vs Dan Hooker - Hooker przez KO/TKO runda 3
Alexander Volkov vs Marcin Tybura - Tybura niejednogłośną decyzją
Li Jingliang vs.Khamzat Chimaev - Chimaev przez poddanie runda 2
Magomed Ankalaev vs Volkan Oezdemir - Ankalaev jednogłośną decyzją
Amanda Ribas vs Virna Jandiroba - Ribas jednogłośną decyzją
Ricardo Ramos vs Zubaira Tukhugov - Tukhugov jednogłośną decyzją
Albert Duraev vs Roman Kopylov - Duraev przez poddanie runda 2
Elizeu Zaleski vs Benoit Saint-Denis - Zaleski przez KO/TKO runda 1
Michał Oleksiejczuk vs Shamil Gamzatov - Oleksiejczuk przez KO/TKO runda 2
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - Murphy jednogłośną decyzją
Hu Yaozong vs Andre Petroski - Petroski przez KO/TKO runda 2
Damir Ismagulov vs Magomed Mustafaev - Ismagulov jednogłośną decyzją
Tagir Ulanbekov vs Allan Nascimento - Nascimento niejednogłośną decyzją
 

mateusz19191010

UFC
Flyweight
Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira - SUB 4 runda
Petr Yan vs. Cory Sandhagen - jednogłośna DEC
Islam Makhachev vs. Dan Hooker - KO/TKO 2 runda
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura - jednogłośna DEC
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev - jednogłośna DEC
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir - jednogłośna DEC

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba - jednogłośna DEC
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov - niejednogłośna DEC
Albert Duraev vs. Roman Kopylov - SUB 2 runda
Elizeu Zaleski dos Santos vs. Benoit Saint-Denis - KO/TKO 3 runda
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov - niejednogłośna DEC
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - jednogłośna DEC
Hu Yaozong vs. Andre Petroski - KO/TKO runda 2
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev - anulowana
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento - jednogłośna DEC

Kupon za 10zł
Janek+Yan+(Hu vs Andre przed czasem)
 
Last edited:

Billy Boola

Maximum FC
Heavyweight
Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira - Błachowicz TKO2
Petr Yan vs. Cory Sandhagen - Yan UD
Islam Makhachev vs. Dan Hooker - Makhachev UD
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura - Volkov TKO2
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev - Chimaev Sub2
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir - Ankalaev TKO2

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba - Jandiroba Sub2
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov - Tukhugov UD
Albert Duraev vs. Roman Kopylov - Duraev Sub1
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov - Gamzatov UD
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - Murphy UD
Hu Yaozong vs. Andre Petroski - Petroski TKO2
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev - Ismagulov UD
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento - Ulanbekov UD
...i zapomniałem dodać:
kupon betclic.jpg
 

DanielGarcia

Jungle Fight
Welterweight
Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira Błachowicz TKO r. 2
Petr Yan vs. Cory Sandhagen Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev vs. Dan Hooker Makhachev decyzja jednogłośna
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura Volkov TKO r. 3
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev Chimaev TKO r. 1
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir Ankalaev TKO r. 1

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba Ribas decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov Tukhugov decyzja jednogłośna
Albert Duraev vs. Roman Kopylov Duraev poddanie r. 2
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov Gamzatov poddanie r. 2
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy Murphy decyzja jednogłośna
Hu Yaozong vs. Andre Petroski Petroski TKO r. 1
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento Ulanbekov decyzja jednogłośna

betclic.jpg
 

Djuk94

Shark Fights
Lightweight
Glover Teixeira 4 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev 2 runda poddanie
Alexander Volkov 1 runda KO/TKO
Khamzat Chimaev 1 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 2 runda KO/TKO
Virna Jandiroba decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos decyzja jednogłośna

Benoit Saint-Denis 2 runda poddanie
Albert Duraev 1 TKO/KO
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy decyzja jednogłośna
Andre Petroski 1 runda KO/TKO
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna

1635596629130.png
 

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Jan Błachowicz 2 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev 2 runda poddanie
Alexander Volkov decyzja jednogłośna
Khamzat Chimaev 2 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 1 runda KO/TKO

Amanda Ribas decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos 3 runda poddanie
Albert Duraev 1 runda poddanie
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy 2 runda KO/TKO
Andre Petroski 1 runda KO/TKO
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna

Dodam tylko, że *Aby uzyskać maksymalny zwrot 550 zł, obstaw pierwszy zakład za 625 zł, kwota wynika z potrącenia 12% podatku. Aby móc dokonać wypłaty, otrzymanym bonusem należy obrócić ośmiokrotnie z minimalnym kursem 2.00.

Jan Błachowicz 2 runda KO/TKO

Petr Yan decyzja jednogłośna - 5
Islam Makhachev 2 runda poddanie - 4
Alexander Volkov decyzja jednogłośna - 5
Khamzat Chimaev 2 runda KO/TKO - 3
Magomed Ankalaev 1 runda KO/TKO - 3

Amanda Ribas decyzja jednogłośna - 5
Ricardo Ramos 3 runda poddanie
Albert Duraev 1 runda poddanie - 3
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy 2 runda KO/TKO - 5
Andre Petroski 1 runda KO/TKO - 3
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna - 4

= 40 pkt


0
4
3
0
4
3
4
4
4
3
0
3
4

= 36

Jan Błachowicz 3 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev 3 runda poddanie
Alexander Volkov 2 runda KO/TKO
Khamzat Chimaev 2 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 1 runda KO/TKO

Amanda Ribas decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos decyzja jednogłośna
Albert Duraev 1 runda poddanie
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy 2 runda KO/TKO
Andre Petroski 1 runda KO/TKO
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna

0
5
4
3
3
3
5
0
3
0
5
3
4

= 38

Jan Błachowicz UD
Petr Yan UD
Islam Makhachev UD
Alexander Volkov UD
Khamzat Chimaev UD
Magomed Ankalaev UD

Amanda Ribas UD
Zubaira Tukhugov UD
Albert Duraev UD
Shamil Gamzatov UD
Lerone Murphy UD
Andre Petroski UD
Damir Ismagulov UD
Tagir Ulanbekov UD

0
5
3
5
3
5
5
5
5
0
3
3
4

= 46

Jan Błachowicz 4 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja niejednogłośna
Islam Makhachev decyzja jednogłośna
Alexander Volkov decyzja jednogłośna
Jingliang Li 3 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 3 runda KO/TKO

Amanda Ribas decyzja niejednogłośna
Zubaira Tukhugov decyzja jednogłośna
Albert Duraev decyzja jednogłośna
Elizeu Zaleski decyzja jednogłośna
Shamil Gamzatov 2 runda poddanie
Lerone Murphy decyzja jednogłośna
Andre Petroski 2 runda KO/TKO
Damir Ismagulov decyzja jednogłośna
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna

0
4
3
5
0
3
4
5
5
0
3
3
4

= 39

Błachowicz TKO/KO 3 runda
Petr Yan TKO/KO 4 runda
Makchachev sub 2 runda
Volkov TKO/KO 1 runda
Khamzat Chimaev TKO/KO 2 runda
Ankalaev decyzja jednogłośna

Ribas dec jed
Tukhugov dev jed
Duraev dec jed
Oleksiejczuk TKO/KO 2 runda
Murphy dec jed
Petroski TKO/KO 2 runda
Ismagulov dec jed
Ulanbekov dec jed

0
3
4
3
3
5
5
5
5
4
3
3
4

= 47

Błachowicz tko runda 4
Yan decyzja jednogłośna
Ankalaev decyzja jednogłośna
Chimaev tko runda 1
Makachev decyzja jednogłośna
Volkov tko runda 3
Duraev poddanie runda 2
Zaleski tko runda 2
Ribas decyzja jednogłośna
Oleksiejczuk decyzja jednogłośna
Tukhugov decyzja jednogłośna
Murphy decyzja jednogłośna
Petroski poddanie runda 1
Ulanbekov decyzja jednogłośna

0
5
5
4
3
3
3
5
3
5
3
4
4

= 47

Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira - Błachowicz TKO2
Petr Yan vs. Cory Sandhagen - Yan UD
Islam Makhachev vs. Dan Hooker - Makhachev UD
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura - Volkov TKO2
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev - Chimaev Sub2
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir - Ankalaev TKO2

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba - Jandiroba Sub2
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov - Tukhugov UD
Albert Duraev vs. Roman Kopylov - Duraev Sub1
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov - Gamzatov UD
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - Murphy UD
Hu Yaozong vs. Andre Petroski - Petroski TKO2
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev - Ismagulov UD
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento - Ulanbekov UD

0
5
3
3
4
3
0
5
3
0
3
3
4

= 36 +3 = 39
Jan Błachowicz (c) vs Glover Teixeira - Błachowicz przez KO/TKO runda 1
Petr Yan vs Cory Sandhagen - Yan jednogłośną decyzją
Islam Makhachev vs Dan Hooker - Hooker przez KO/TKO runda 3
Alexander Volkov vs Marcin Tybura - Tybura niejednogłośną decyzją
Li Jingliang vs.Khamzat Chimaev - Chimaev przez poddanie runda 2
Magomed Ankalaev vs Volkan Oezdemir - Ankalaev jednogłośną decyzją
Amanda Ribas vs Virna Jandiroba - Ribas jednogłośną decyzją
Ricardo Ramos vs Zubaira Tukhugov - Tukhugov jednogłośną decyzją
Albert Duraev vs Roman Kopylov - Duraev przez poddanie runda 2
Elizeu Zaleski vs Benoit Saint-Denis - Zaleski przez KO/TKO runda 1
Michał Oleksiejczuk vs Shamil Gamzatov - Oleksiejczuk przez KO/TKO runda 2
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - Murphy jednogłośną decyzją
Hu Yaozong vs Andre Petroski - Petroski przez KO/TKO runda 2
Damir Ismagulov vs Magomed Mustafaev - Ismagulov jednogłośną decyzją
Tagir Ulanbekov vs Allan Nascimento - Nascimento niejednogłośną decyzją

0
5
0
0
4
5
5
5
3
4
3
3
0

= 37

Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira - SUB 4 runda
Petr Yan vs. Cory Sandhagen - jednogłośna DEC
Islam Makhachev vs. Dan Hooker - KO/TKO 2 runda
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura - jednogłośna DEC
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev - jednogłośna DEC
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir - jednogłośna DEC

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba - jednogłośna DEC
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov - niejednogłośna DEC
Albert Duraev vs. Roman Kopylov - SUB 2 runda
Elizeu Zaleski dos Santos vs. Benoit Saint-Denis - KO/TKO 3 runda
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov - niejednogłośna DEC
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy - jednogłośna DEC
Hu Yaozong vs. Andre Petroski - KO/TKO runda 2
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev - anulowana
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento - jednogłośna DEC

Kupon za 10zł
Janek+Yan+(Hu vs Andre przed czasem)

0
5
0
0
0
5
5
0
3
3
3
3
4

= 31 +3 = 34

Jan Błachowicz (c) vs. Glover Teixeira Błachowicz TKO r. 2
Petr Yan vs. Cory Sandhagen Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev vs. Dan Hooker Makhachev decyzja jednogłośna
Alexander Volkov vs. Marcin Tybura Volkov TKO r. 3
Li Jingliang vs. Khamzat Chimaev Chimaev TKO r. 1
Magomed Ankalaev vs. Volkan Oezdemir Ankalaev TKO r. 1

Amanda Ribas vs. Virna Jandiroba Ribas decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos vs. Zubaira Tukhugov Tukhugov decyzja jednogłośna
Albert Duraev vs. Roman Kopylov Duraev poddanie r. 2
Michał Oleksiejczuk vs. Shamil Gamzatov Gamzatov poddanie r. 2
Makwan Amirkhani vs Lerone Murphy Murphy decyzja jednogłośna
Hu Yaozong vs. Andre Petroski Petroski TKO r. 1
Damir Ismagulov vs. Magomed Mustafaev
Tagir Ulanbekov vs. Allan Nascimento Ulanbekov decyzja jednogłośna

0
5
3
3
4
3
5
5
3
0
3
3
4

= 41 + 3 = 44


Glover Teixeira 4 runda KO/TKO
Petr Yan decyzja jednogłośna
Islam Makhachev 2 runda poddanie
Alexander Volkov 1 runda KO/TKO
Khamzat Chimaev 1 runda KO/TKO
Magomed Ankalaev 2 runda KO/TKO
Virna Jandiroba decyzja jednogłośna
Ricardo Ramos decyzja jednogłośna

Benoit Saint-Denis 2 runda poddanie
Albert Duraev 1 TKO/KO
Shamil Gamzatov 1 runda poddanie
Lerone Murphy decyzja jednogłośna
Andre Petroski 1 runda KO/TKO
Tagir Ulanbekov decyzja jednogłośna

3
5
4
3
4
3
0
0
3
0
3
3
4

= 35 + 3 = 38

-------------------------------

Okej, na moje wygląda to tak:

200 lub 100 Avalon - 47 pkt
200 lub 100 ChudyKuba - 47 pkt
50 zł TheAwsomeOne - 46 pkt
30 zł DanielGarcia - 44 pkt
30 zł w4ar - 40 pkt
Billy Boola - 39 pkt
swebs - 39 pkt
Djuk94 - 38 pkt
Ninja - 38 pkt
SigisMundis - 37 pkt
Kakadu90 - 36 pkt
Mateusz1919 - 34 pkt

Ale sprawdźcie jeszcze punktacje sobie.
 

Swebs

EFC Africa
Featherweight
Ja też sobie policzyłem , mam 44
0 , 4 , 3 , 5 , 0 , 3 , 4 , 5 , 5 , 5 , 0 , 3 , 3 , 4
 
Top