Konkurs przed KSW 28 - by kaczka41

Arlovskiego luj mozna dobrze zinterpretowac jako lamiace kopniecie na zebra, a obrotowe kolano na pewno gdzies bylo w walce Cipao.



znajac kaczuche to sam sobie kupi koszulke. :D
 
Ja wygrałem, tylko tyle że zapomniałem napisać swoje typowanie w tym wątku
 
Szczerze mówiąc, to gdybym inaczej wytypował rundy skończenia, albo zamienił miejscami, to mógłbym siebie uważać za zwyciężce (bo metoda skończenia jak najbardziej ok).



I wydaje mi się, że poza mną, to Born i Midern byli też blisko, także nie wiem. Takie moje zdanie.
 
Zwycięzcą powinniśmy mianować Miderna lub Borna. Oni moim zdaniem byli zdecydowanie najbliżej.
 
No w sumie ty też byłeś blisko Kapusta. Miałeś praktycznie ten sam typ co Born, tyle, że on i Midern typowali szybciej od ciebie, takze sam rozumiesz.



I żebyśmy się zrozumieli, to ja nie czuje się wygranym.
 
19 osób dostaje po 1 pkt, za wytypowanie sposobuzakończenia:



etap1.jpg








Eliminujemy osoby co nie trafiły rundy dla obu - pozostaje 10 osób:



etap2.jpg




Teraz popatrzę na czas kto był bliżej w swoich typowaniach , gdzie dobrze trafił rundę dla zawodnika:



Bedorf: kapusta i Born - ex aequo



Materla:fikusny był najbliżej







Reasumując: dalej przechodzą:



etap3.jpg




Born odpada, bo kapusta był trochę bliżej w sekundach od niego przy tko na Materlę. I teraz, kto był blizej czasowo między fikusnym , a kapustą w tych "nietrafionych" walkach...?



kapusta: 2:50+1:46=4:36



fikusny:0:16+4:10=4:26







Zwycięzcą konkursu został: FIKUSNY!





Zwycięzca prześle mailem dane do wysyłki oraz rodzaj i rozmiar t-shirta na adres [email protected]
 
raynor właśnie wiem ze dłuzej ale jednak troche blizej byłem







Kaczka policzyłeś 2 i pół minuty jako 2:50 a chyba powinno być 2:30



czyli zamiast:

kapusta: 2:50+1:46=4:36



fikusny:0:16+4:10=4:26


powinno być 2:30 + 1:46=4:16 ;)
 
Wywalczył :) gratki


Dzięki wielkie ;) Dowód że trzeba walczyć o swoje do końca! Na początku pominięty, a później źle policzony ale na szczęście się udało ;)



Dzięki Kaczka!
 
Kapusta -> Nie za dużo Ty wygrywasz ostatnio rzeczy przez MMARocks?? :-)
 
Zaraz, zaraz...A czworonoga to kapusta podkarmiłeś??? :-)



Ale napisz tak szczerze, od serca - jak było w tej kwestii. Pamietaj, honor trzeba mieć ! :-)
 
A ja nigdy nic nie wygrałem i nawet nie sądziłem, że tu jeszcze miałem szansę tak długo, bo nie śledziłem po walkach tematu...Szkoda. Byłby odbiór osobisty :D Gratulacje dlas wygranego.



EDIT: Ha, jeszcze się okaże, że nie podkarmił i na pajacyka nie wszedł :P Ale i tak miałem z 5minut 30 i pare sekund błędu :-)
 
Jak napisałeś o czworonogu to pierwsze co mi się skojarzyło to psy Różala :D Ale później dopiero ogarnełem o co chodzi i że od razu zrobiłem za pamięci. Pajacyka mam w ulubionych i jak sie przypomni to klikam.

Nie za dużo Ty wygrywasz ostatnio rzeczy przez MMARocks??


Teraz nie od MMARocks tylko od Kaczki ;) Wszystko co wygrywam poniekąd związane z analizą walk ;)



Nagrodę dedykuję ŚP. Wróżce Fifi!
 
Back
Top