Konferencja prasowa UFC w Toronto

Szymon

Oplot Challenge
Welterweight
ha dana wspomnial Polske
icon_razz.gif

Octagon

Brutaal
Heavyweight
Dana powiedział, że GSP jest mega, super gwiazdą nie tylko w Kanadzie, ale również Egipcie, Anglii i… Polsce. Myślałem, że się przesłyszałem w pierwszym momencie.
icon_smile.gif
Cieszy mnie, że będzie Countdown to UFC 128.

Wujek

KSW
Featherweight
02bf63ef9ad2924220b50ce8f01d1f0b
Spóźniłem się
icon_biggrin.gif
Żeby to usłyszeć ale najwyżej na nagraniu jeszcze raz obejrzę, może UFC w końcu dostrzega Polskę i już nie będzie ” Where Holland? Never fucking heard that .” Czy jak to tam leciało : )

Wujek

KSW
Featherweight
Nie wierzę ! Szkoda że tego nie słyszałem :D Czyli Dana powoli dostrzega Polske? I już nie będzie haseł w stylu " Where? Holland? Never fucking heard that !" :D Czy jak to leciało.

Apock

Oplot Challenge
Heavyweight
omg, powiedzial ze w Polsce tez znaja GSP nic więcej, ludzie.. ;]

Wujek

KSW
Featherweight
Ja czekam aż wrzucą zapis z konferencji to pewnie potrwa parę minut.

@Apock

To wielki krok w działaniach Dany uwierz mi : D

Szymon

Oplot Challenge
Welterweight
Nie tak naprawde nie ma sie czym podniecac dana tak tylko napomknął ze gsp jest gwiazdą czy to w anglii, egipcie czy polsce i wszędzie przyciąga widzów

spiryt

Oplot Challenge
Welterweight
O czym Wy mówicie Panowie
icon_wink.gif
? Użył nazwy naszego kraju, tak jak nasi politycy, używają nazw państw afrykańskich, patrz tekst na temat Kaczyńskiego, w którym mowa, że jego wiedza o gospodarce nie nadaje się nawet do rządzenia Gabonem dajmy na to
icon_wink.gif
Tak samo Danuta chciał pokazać, jak wielką gwiazdą jest GSP, że nawet w jakiejś tam Polsce go znają
icon_wink.gif

DanteV

Brutaal
Heavyweight
jak spiryt….nie podniecałbym się……jak słynne powiedzenie Busha “you forgot Poland”

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Trzeba patrzec pozytywnie. W Egipcie rozpierducha tak wiec notowania Polski rosna. :-) A tak powaznie to nawet zakladajc, ze w tym co pisze spiryt jest sporo racji, naprawde jestem ciekaw czemu akurat te dwa panstwa mu sie nasunely.

edit: Meru ten kawalek z Polska to koniecznie do wykorzystania w jakims clipie.

Adib

EFC Africa
Welterweight
Egipt, bo jest pokazywany teraz w każdych mediach.

Polska, bo doszła do niego informacja o naszej akcji (pewnie od tego gościa co ogarnia na facebooku UFC 127).

:D

Argue

Oplot Challenge
Light Heavyweight
e81c1df58faec56cf870d5e96006d6dd
Wypowiedź Dany miała charakter dokładnie taki jak opisuje Spirit, nie mniej jednak mam nadzieję, że Dana już wie o tej akcji… tak jak mówi Adib
icon_smile.gif

I może weźmie nas pod uwagę.

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
GSP mega gwiazda w Polsce
icon_biggrin.gif
jedna osoba na dziesięć tysięcy może wie kto to jest….

Wujek

KSW
Featherweight
W sumie tak z ręką na sercu to w Polsce osoby które wiedzą kto to jest GSP to osoby które interesują się mma ( nie wliczam fanów freak street brawl’ów w stylu Najman vs Saleta ) No ale parę tysięcy osób na pewno wie kim jest GSP.

Blade

Legacy FC
Lightweight
Akcja z UFC 127 to tylko nieco ponad 2 tysiące osób, to na prawdę baaaardzo mało…

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Dana rzucil Polską z rekawa tak jak my rzucamy Gabonem gdy mowimy o jakims kraju na kompletnym zadupiu, a wy sie tu podniecacie
icon_smile.gif

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
George jest w Polsce bardzo popularny, na dowód podam, że w Sopocie nawet używają tablic rejestracyjnych GSP !!!

137358-Zeby-zdobyc-sopocka-rejestracje-trzeba-pofatygowac-sie-z-wnioskiem-do-urzedu.jpg

137358-Zeby-zdobyc-sopocka-rejestracje-trzeba-pofatygowac-sie-z-wnioskiem-do-urzedu.jpg