Konferencja po KSW 25

- KSW wprowadzi klatkę i to już jest potwierdzona informacja.- Bardzo prawdopodobne jest starcie Piotr Strus vs Abu Azaitar.- Rafał Moks chce walki o pas, bez względu na to kto będzie jego właścicielem - nie odmawia więc kolejnego starcia z Borysem Mańkowskim.- Cios Kuby Kowalewicza pod koniec pierwszej rundy złamał w dwóch miejscach nos Mateusza Dubiłowicza.- Krzysztof Kułak mówi że nie może sobie nic zarzucić poza tym, że dał się znokautować, a pytania o jego przyszłość w KSW należy kierować do właścicieli federacji.
 
To się Asłan wysilił ;)Czuję, że to pytanie do wszystkich by nie przeszło, gdyby pytający nie był na wózku ;] Ale fajnie całościowo to wyszło. Każdy przynajmniej się wypowiedział, a nie jak zwykle i jak spodziewałem się w momencie, gdy padł tekst, że to już ostatnie pytanie...Teraz już jasne o co Mamedowi chodziło a propos najlepszej organizacji na świecie. Tak czy inaczej ilu zawodników różnych klubów czy reprezentacji uważa, że to ich klub/reprezentacja jest najlepsza na świecie? Nawet, gdy tak nie jest. Jakoś się ich nikt nie czepia ;)Zwicker kiwał tą głową, musiało mu się naprawdę u nas spodobać, poza tym, że wygrał co pewnie wzmaga pozytywne emocje.Dzięki za materiał!
 
No i Kułak ma rację. Nawet bez kontuzji skończyłby podobnie, Abu dobra maszyna :)
 
Abu strasznie mocny.Strus vs Azaitar to pewniak i wcale Piotrek tu nie jest faworytem,będzie miał mega cieżko bo parter mają na podobnym poziomie więc pozostaje bić sie w stójce.
 
Back
Top