Konferencja KSW

Na stronie KSW przy newsie o konferencji jest mini obrazek, na którym jest coś co wygląda jak karty sędziowskie więc obstawiam, że upublicznią karty i będą bronić decyzji ;)
 
Droni przestan sie osmieszac. Matt, jak dla mnie to wygral minimalnie. w dogrywce byl slabszy, ale ona byla naciagana. Chmielu to kpina. okropna kpina.sam nie wiem, czy nie gorsza od Pudziana. ci co wbijaja na KSW nie chca juz tam walczyc. Matt pewnie chce, stad akceptacja wyniku.
 
Ludzie, wy na prawdę wierzycie, że oni zmienią na NC :-)
Będzie tak jak napisał kovu, laudacja na swoją cześć + każdy kto nie z nami ten przeciwko nam i ogólnie wypowiedź ala Król Julian. I może jeszcze, że Mamed woli KSW niż UFC, więc jak Thompson może mieć racje. Bez sensu wiem, ale co z tego.
 
sedziowie powinni byc jacys zewnetrzni przy walkach pl vs reszta swiata np jakis bulgar jakis z uk i np niemiec, nie bylo by pretensji ani pytan a tak co bys nie zrobil to i tak winne jest KSW bo...... jest :) skoro i tak na polskiej mainstream 'owej telewizji leci gala prowadzona po angielsku (smiech na sali) to czemu nie moze byc sedziowanie z zagranicznymi goscmi , oczywiscie zawodowi sedziowie mma albo byli fighterzy







polsat powinien ich zmotywowac, albo bedzie pozadne sedziowanie albo podpisujemy kontrakt z MMA ATTACK bo ludzie mowia ze na polsacie leci Kompromitacja Sztuk Walki
 
Panowie - marzenia co do zmiany wyniku. Powiedzą to samo, co w wywiadach. I na tym się skończy.
 
Prawdy Kokosa są strasznie męczące,mam nadzieje że zmienią werdykt (marzenia) bo DVD będzię chodzącą antyreklamą KSW :-)
 
Back
Top