Kolor Nicka

@kaczka41



może jestem popierdolony i nie kręci mnie obecny na cohones od dawna trend jechania po Tobie, ale to afiszowanie się swoją prywatnością (teksty o rodzinie, okocimy itd.) jest troszkę nie teges. A poza tym to piąteczka, też lubie czasami jebnąć dobrym trolem.
 
Zamiast wytykać mi błędy wziąłbyś się za swoje uzależnienie. Normalny człowiek nie siedzi przed komputerem podczas spotkania z rodziną.
 
Mi zamienili "wagę" na link do sklepu;]



Ale ten wzór na kategorie wagową jest dziwny...ile trzeba mieć żeby było HW? kaczka już powinien mieć "Open" ;>
 
Ja wysłałem Defowi Litr JW i zrobił mi LHW. Wszystko zależy ile zaśpiewa sobie Def. Za MW starczał Bols.
 
Chciałbym mieć inny kolorek ... a nie zmienia się. A stawka jest ciągle taka sama czy kazdy z adminów bierze inne kwoty ?
 
Ja za darmową promocję Mojego sklepu pod nickiem musiałem kupić 2 bilety w 1 rzędzie na KSW 20 ale zwraca się...
 
@Doozy



Mi ta twoja stronka nie działa



http://naczasie.cupsell.pl/ chce wejsc i wychodzi błąd wczytywania.
 
Za LW Tidzej przyjmował kiedyś bawełnę na metry. Tak słyszałem.



Def bierze w %, Tidzej w tkaninie zaś Escobar w makulaturze (kartony nie!)
 
@Tykersky <- nie działa cały portal cupsell.pl, pewnie jakieś zmiany czy coś
 
W koncu jakis sensowny kolor mam nika. I tak tego nie rozumiem, ale najwazniejsze , ze jakis progres jest :-D
 
Skoro temat dotyczy nikow, to mam pytanie:


W wadze polciezkiej, jak zdazylem zauwazyc, lata obecnie 4 userow:


Malinowski, Yagiel, Stasinek i GLF.


Moze wiek ktos, czy to GLF i Stasinek, to jakies boty sa , czy istnieja naprawde? To , ze Malinowski i Yagiel sa - wiem - widze, ale pozostali sam nie wiem.


Zartuje z tymi botami, chcialbym wiedziec, dlaczego nie pisza
 
Back
Top