Kolekcja nagrań UFC po polsku

gLt

Brutaal
Bantamweight
Witam serdecznie !


Kolekcjonuje nagrania gal UFC po polsku. Mam dość sporo tego towaru, jednak od jakiegoś czasu trudno już w internecie znaleźć mi cokolwiek czego jeszcze nie mam. Zwracam się więc do was z wielką prośbą. Jeśli macie zalegające na dyskach, płytach, vhsach, tablicach klinowych czy innych nośnikach coś co mogłoby mnie zainteresować - napiszcie tutaj. Głównie zainteresowany jestem nagraniami gal z Orange Sportu i Extreme Sports.

Jeśli ruszycie cokolwiek w tym temacie zobowiązuje się stworzyć bibliotekę tych nagrań dostępną dla nas wszystkich.

Pozdrawiam wszystkich Chrześcijan i Patriotów.
 
Mam sporo pojedynczych nagrań z Orange Sport i Eurosportu. UFC i Strikeforce główne. Mogę udostępnić te ciekawsze
Myślę, że jak już nie ma OS to mi nie pousuwuja jak to kiedyś bywało ;)
 
Z chęcią bym pomógł ale niestety wszystko co miałem to już pokasowałem (a nie było tego dużo)

Nie ukrywam jednak że taka biblioteka byłaby zajebista
 
Na zachęte ;)
Hasło - cohones








Wand - Stann :antonio: , Silva musiał być na poważnym towarze w tej walce bo wyglądał w niej lepiej niż we wszystkich innych walkach w ufc, Super wrzutka, orange sport, ufc, janisz i juras, to były czasy, oni przecież nawet prelimsy zawsze poazywali
 
Nie mam tylko 170, tak, to z tego co wrzuciles mam te cale gale.
Tutaj jest 170 z polskim komentarzem i jeszcze wiele innych gal. Tylko że trzeba wykupić transfer. Ale jeśli rzeczywiście mało Ci brakuje to może będzie warto.
 
Tutaj jest 170 z polskim komentarzem i jeszcze wiele innych gal. Tylko że trzeba wykupić transfer. Ale jeśli rzeczywiście mało Ci brakuje to może będzie warto.
Dociagnalem juz i kilka innych.

oto moja kolekcja:

Z orangesportu jest prawie wszystko - teraz chcialbym sie skupic na ogarnieciu jaknajwiecej gal z extreme - tych mam niewiele.
 
Dociagnalem juz i kilka innych.

oto moja kolekcja:

Z orangesportu jest prawie wszystko - teraz chcialbym sie skupic na ogarnieciu jaknajwiecej gal z extreme - tych mam niewiele.
Ja na starym PC też prowadziłem taką kolekcję tylko że gale nie były z polskim komentarzem. Od UFC 94 do UFC 180 miałem wszystkie gale i wszystko przepadło bo musiałem formatować komputer. Od niedawna zacząłem kolekcjonować gale na dysku zewnętrznym ale z polskim komentarzem mam tylko UFC 258 i UFC 260 + klika pojedynczych walk.
 
Back
Top