Kolejny NIESAMOWITY wyczyn Conora McGregora!

respect

UFC
Light Heavyweight
SURPRISE SURPRISE KRÓL MA DZISIAJ URODZINY

Long-Angular-Comb-Over-with-Fade.jpg

Możecie składać życzenia tutaj, wszystko zostnie mu przekazane.
 
To jedyny "mistrz", który nie bronił pasa. Leki wzięte?
Twierdzisz że Conora się obsral przed kimkolwiek? Jako psychofan wielkiej Trójcy z AKA muszę Ci powiedzieć że bredzisz.
 
Twierdzisz że Conora się obsral przed kimkolwiek? Jako psychofan wielkiej Trójcy z AKA muszę Ci powiedzieć że bredzisz.
LOL, no jako psychofan jesteś przekonywujący. Dla siebie. Dla mnie gadasz brednie. Wiesz, jakby nie wypiął dupy, zamiast bronić pasa, pewnie teraz siedziałby na tronie, a ja bym nie mógł nic napisać. Ale nie bronił ani jednego, ani drugiego pasa. A dziś? Dziś jego rekordy są pobite, inni robią to samo, i zaraz jego "wyczyny" przestaną komukolwiek imponować. A Ty? Ockniesz się za kilka lat, i dotrze, że zmarnowałeś ileś lat życia wierząc w puste słowa, bez pokrycia. Chyba, że to Cnur cię tak dobrze pokrył...
 
LOL, no jako psychofan jesteś przekonywujący. Dla siebie. Dla mnie gadasz brednie. Wiesz, jakby nie wypiął dupy, zamiast bronić pasa, pewnie teraz siedziałby na tronie, a ja bym nie mógł nic napisać. Ale nie bronił ani jednego, ani drugiego pasa. A dziś? Dziś jego rekordy są pobite, inni robią to samo, i zaraz jego "wyczyny" przestaną komukolwiek imponować. A Ty? Ockniesz się za kilka lat, i dotrze, że zmarnowałeś ileś lat życia wierząc w puste słowa, bez pokrycia. Chyba, że to Cnur cię tak dobrze pokrył...
:mjsmile:
 
Skurwysyny grzeczniej. Król czyta wszystko. Myślicie, że z kim on robił jako hydraulik jak nie z Polakami rodakami?
 
Sto lat misyrzuniu mój, jechać z nimi tymi podtabianymi mistrzami. Nikt ponad Conora, jebać podrabianyxh mistrzów piórkowej i lekkiej. Polsrednia wkrótce będzie nasza :bayan::cool::bye::evil::friends::chef::fro::hitman::jump::robertmakeup:Jutro:tellmemore::deniroclap::wow::antonio::baldwinwhiskey::gospeldance::duckfap:::snoopd:::rutekajak::star wars::cohon::redford::redford:
 
Back
Top