Kolejni Polacy w UFC ?

SAG

Brutaal
Featherweight
+93kg - Omielańczuk Daniel
-93kg - Błachowicz Jan
-84kg - Jotko Krzysztof
-77kg - Pawlak Paweł
-70kg - Hallmann Piotr
-66kg - ?????
-61kg - ?????
-57kg - ?????
damska -61kg - ??????
damska -52kg - ??????

Jak się są Wasze typy na znaki zapytania ?
 
temat zakłada, że na każdą wage przypadnie jeden polak co jest głupie. W takiej półciężkiej raczej dobrego kandydata na UFC poza Janem akurat nie ma, w ciężkiej mamy lepszych kandydatów ale kwestie kontraktowe pokomplikowały sprawe...



ale generalnie myśle, że Bandel zostanie zakontraktowany
 
Na pewno w przyszłości Marcin Lasota w 57 i Agnieszka Niedźwiedź w 61 oraz może Kowalkiewicz w 52 :-)
 
Stoner napisał:
temat zakłada, że na każdą wage przypadnie jeden polak co jest głupie.
Na razie tak to wygląda i raczej tendencja będzie się utrzymywać przez kolejne 1-2 nazwiska z Polski.
 
Świątek w UFC? Hahaha, przecież ten gościu ma ujemną obronę obaleń i byle średniak z USA go obali ;)


W UFC widzę: Marcinów Bandla i Lasotę oraz Łukasza Sajewskiego.
 
Mi się wydaje, że ewentualny następny Polak w UFC będzie z jednej z trzech wag - ciężka, śrendnia, lekka.

Nie zdziwiłbym się jakbyśmy mieli Polaka w UFC w 57 kg szybciej niż w 61 i 66.


Przyznaje się, że ciężko mi to sobie wyobrazić, z racji tego, że nie mogę sobie przypomnieć nawet jednego solidnego polskiego nazwiska w muszej.
 
Marcin Lasota (7-0) podpisał obowiązujący przez 18 miesięcy kontrakt na pięć walk z organizacją Cage Warriors. • BJ • debiutując w angielskiej organizacji, ma również zadebiutować w wadze muszej.


No chyba, że Paweł już coś działa :-)
 
Gdyby mi ktoś rok temu powiedział, że będziemy mieli pięciu zawodników w UFC w 2014 (a pewnie jeszcze więcej dojdzie) to bym nie uwierzył.



Nie wiem kto będzie następny, ale jestem skłonny uwierzyć, że będzie to ktoś z 57 i najprawdopodobniej będzie to Lasota. Nie mamy nikogo mocnego (tak mi się wydaje?) w 57 nie licząc schodzącego z wagi wyżej Marcina.



Ale mam wrażenie, że następny zawodnik przyjdzie albo z ciężkiej albo z średniej. Wydaje mi się, że UFC czeka na wynik walki Materli z Silvą oraz Drwala z Stricklandem. Bardziej jednak na tą drugą i jeżeli Drwal wygra swoją walkę to mam wrażenie, że nie będą czekać na Michała i Tomasz który nie ma żadnej kontraktu wiążącego go jakoś mocno zostanie kolejnym nabytkiem UFC.



Z ciężkiej to szczerze mówiąc najbardziej bym widział Damiana Grabowskiego i jeżeli obroni pas, a potem Vadim go puści to istnieje spora szansa, abyśmy go zobaczyli w oktagonie.



Najpóźniej spodziewałbym się kogoś z 66, bo największa gwiazda tej kategorii jest uwiązana kontraktem z KSW.
 
UFC na razie przymierza się do stworzenia dywizji kobiecej 52, o 57 jeszcze nie słyszałem.



Skoro Wojek mówi o 57 i w dodatku że jest to ktoś znacznie lepszy od Świątka, to mam wrażenie, że chodzi o faceta. Lasota pasuje jak ulał.
 
Jeśli 57 to tylko i wyłącznie Lasota bo kto inny ? na jutrzejszym czacie UFC coś czuje ,że Kowalikov będzie miał sporo pytań :-)
 
aha no w sumie skoro Wojek mówi, że ktoś znacznie lepszy itp., to na bank będzie Aśka Jędrzejczyk :)
 
Angaż Pawła Pawlaka przewidziałem wcześniej, to teraz również spróbuję :)



Najbardziej prawdopodobne:



1. Jędrzejczyk 2. Bandel 3. Sajewski



Bardzo chciałbym (mało prawdopodobne):



1. Drwal 2. Materla 3. Kita 4. Tybura 5. Grabowski
 
Back
Top