1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kolejna odsłona Iron Fist w listopadzie.

Discussion in 'Forum MMA' started by GLF, Aug 12, 2010.

 1. GLF

  GLF KSW
  Heavyweight

  Dołączył:
  Jan 31, 2010
  Komentarze:
  6,028
  Zdobyte Lajki:
  137
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  [​IMG]
  Wygląda na to, że mocna promocja na lokalnym terenie drugiej gali przeniosła się na sukces szczecińskiej organizacji. Jak podaje oficjalna strona Iron Fist jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kolejnej odsłony ich produktu:
  Szczecin, bogaty w bardzo dobre kluby sztuk walki, z całą pewnością jest miejscem, gdzie można zestawiać ciekawe pojedynki, które zainteresują nie tylko mieszkańców portowego miasta. Podczas poprzedniej, majowej edycji zwycięstwem w walce wieczoru Maciej "Irokez" Jewtuszko załatwił sobie kontrakt z WEC. Z kolei podczas pierwszej Żelaznej Pięści walczył m.in. pierwszy polski czarny pas bjj - Mariusz "Manolo" Linke.

  Pozwolę sobie puścić wodze fantazji: liczę na walkę Mariusza "Mario" Abramiuka (nr 6 w rankingu PL), który jako jedyny wystąpił na obu galach IF notując przy okazji dwa zwycięstwa, z jednym z czołowych polskich lekkich: Łukaszem Sajewskim lub Maciejem Polokiem.
   
 2. Leglocker

  Leglocker Jungle Fight
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jul 29, 2010
  Komentarze:
  391
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  Bilety trochę drogie, lecz pewnie warte swej ceny.
  Ja liczę na walkę Bedorfa lub Fijałki. Dla Sztangi mogliby ściągnąć z Brazylii Bodao. Ma całkiem solidny rekord, a sprowadzić go do Szczecina nie byłoby trudno, gdyż jego menedżerem jest World of Profit (ci sami, którzy wypromowali na KSW Nobregę).
  Mam także cichą nadzieję, że nie zmienią zasad walk w MMA. 3x5min to wspaniałe rozwiązanie. Ostatnio łokcie w parterze były dozwolone, lecz po pierwszej walce je zabroniono. Mam nadzieję, że pozostawią chociaż łokcie w stójce.
   
 3. korpek

  korpek Oplot Challenge
  Heavyweight

  Dołączył:
  Dec 11, 2009
  Komentarze:
  174
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Byłem na obu Iron Fistach. Na obu były doskonałe walki, ale klimat nieporównywalnie lepszy podczas jedynki. Na tą też pewnie się wybiorę. Mario ostatnio w wywiadzie mówił, że to raczej jego ostatnia walka w PL była, ale może... Bilety drogie, ale zawodnicy klasowi, zarówno MMA jak i MT.


  Na obu galach walczył też Irokez, z tym że na pierwszej w MT.
   

Share This Page