Kolejna kontuzja potrzebny zawodnik 80kg

KoY

Pro Fighter
Kolejna kontuzja ... organizator szuka zawodnika 668452059
 

Attachments

  • Screenshot_20180930-130647_Facebook.jpg
    Screenshot_20180930-130647_Facebook.jpg
    82.7 KB · Views: 121
Podbijajcie do kogoś kto zajmuje się tymi mniejszymi zawodami. Zdaje się, że w takich sprawach mogą pomóc @duubertowa @Krzysztof Skrzypek

Widziałem, że na grupie się udzielacie, a może ktoś by was podpiął na główną stronę fb MMARocks z takimi prośbami, bo jest tu paru czytelników którzy zajmują się MMA amatorsko/zawodowo.
 
W tematach, gdy szukany jest jakiś 61 czy 66kilowiec jest jakoś więcej komentarzy. I często podśmiechujek z niskich dywizji również ;) Głównie osób mających rzekomo więcej kg. Choć dla niektórych to pewnie znów "jedynie 80kg". Może przyjdzie w końcu i czas, że jakiegoś HW czy Open będą poszukiwać na forum :) Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu zastępcy.
 
W tematach, gdy szukany jest jakiś 61 czy 66kilowiec jest jakoś więcej komentarzy. I często podśmiechujek z niskich dywizji również ;) Głównie osób mających rzekomo więcej kg. Choć dla niektórych to pewnie znów "jedynie 80kg". Może przyjdzie w końcu i czas, że jakiegoś HW czy Open będą poszukiwać na forum :) Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu zastępcy.
I co Twój post wniósł do tego tematu. @KoY zwrócił się z pytaniem, dostał w odpowiedzi poradę żeby uderzyć do innych organizatorów, menedżerów czy osób mających kontakt z zawodnikami. Ty wyłazisz spod kamienia i pierdolisz kocopoły. Do budy!
 
Panowie pilna sprawa .... mojemu zawodnikowi udało się znaleźć przeciwnika na 66, teraz wypadł przeciwnik zawodnika organizatora> Tak jak wyżej wspomniał Majkelo89 sytuacja ciężka i potrzebna pomoc, bo ktoś zapier... kupe czasu do walki/// szykował się, a wy podśmiechujki ...
 
I co Twój post wniósł do tego tematu. @KoY zwrócił się z pytaniem, dostał w odpowiedzi poradę żeby uderzyć do innych organizatorów, menedżerów czy osób mających kontakt z zawodnikami. Ty wyłazisz spod kamienia i pierdolisz kocopoły. Do budy!
Więcej wniósł niż Twój. Ja się odniosłem do pewnej części forumowiczów chcąc zmotywować ich do zgłoszeń w wadze dużo bardziej "popularnej". Nie zapominaj, że to forum, a nie tablica ogłoszeń. Tu się komentuje przede wszystkim, więc nie zabraniaj, bo nie jesteś od tego. Cześć.
 
Back
Top