Kolejna afera w polskim MMA?

Jednak pytanie o wspolprace MMA Rocks z UFC mnie osobiscie samo sie nasuwalo. Brak wynikow na zywo tydzien temu byl juz poruszany, ale krakowska konferencja prasowa tez raczej nie zdominowala strony.
Śmiechy chichy, ale fakt faktem, że trochę cicho o UFC ostatnio na Rocksach. To znaczy, może inaczej - nie tak głośno jak mogłoby być...
 
Ale na boga, nie doszukujcie się tutaj Mirkowych teorii że ktoś działa na niekorzyść UFC. Chyba nawet któryś z moderatorów pisał że na dodanie wyników po prostu nie miał czasu przez prace a akurat on za to był odpowiedzialny. Wydaje mi się że w redakcji istnieje jakiś podział zajęć i ktoś dodaje wyniki, ktoś wrzuca informacje prasowe i akurat pech chciał że ten pierwszy nie miał akurat czasu, KSW zapewne samo nadsyła informacje prasowe, UFC wyników gal niekoniecznie.
 
jaki pojebany typ wyciąga teraz artykuł z 2013 roku i pisze jakieś bzdury :lol:
trzeba w pewne miejsca zatelefonować chyba co by z kaftanem przyjechali czy coś bo to chuj
 
On mysli ze jest przedstawicielem UFC na Polske czy liczy na to ze mu cos z panskiego stolu do miski spadnie ?
 
Pewnie jedno i drugie. Niestety Miro jest przekonany święcie, że nie robi nic złego a wszelkie próby poruszania tego tematu to nagonka i próba niszczenia PLMMA. Najśmieszniejszy jest wydźwięk tych jego wypocin - że nie prawda, ze zalega hajs, no dobra wisi hajs ale odda.
 
dNN

Miro pisze, że Badurek walczyła u niego za 400 PLN tylko, że za każdym razem to on nie płacił ze swojej kieszeni na PLMMA tylko lokalny organizator. Chodzi o PLMMA11 i TFL/PLMMA
 
To już kurwa nie jest nawet śmieszne...
Mirek kompromituje PLMMA i jej zawodników takimi wpisami...
Jakby to Materla powiedział "Żenua"
 
Tacy ludzi jak Mirosław O. zamiast budować ten sport niszczą go, jaki sponsor bedzie chciał włożyć swoje pieniądze w rece tak nieodpowiedzialnego człowieka. Ubzdurał sobie że jest przedstawicielem UFC na polske ? że KSW niszcze PLMMA? zauważyłem że K&L od jakiegość czasu nie wypowiadają sie na jego temat uznając go za chorego. Jurasowi polecam to samą metodę. Aaa, i według mnie na Jurasa ostatnią rzeczą którą można powiedzieć jest to że działa na szkode którejkolwiek Polskiej czy zagranicznej organizacji.
 
Trener, czy moze nalezaloby raczej napisac prezes, Okninski tradycyjnie juz dosc chaotycznie, impulsywnie i z bledami. Jednak pytanie o wspolprace MMA Rocks z UFC mnie osobiscie samo sie nasuwalo. Brak wynikow na zywo tydzien temu byl juz poruszany, ale krakowska konferencja prasowa tez raczej nie zdominowala strony.

Proszę Cię bądźmy poważni. Gościu z naszej redakcji pracuje dla UFC z mojej nieskromnie powiem rekomendacji, sam jestem w kontakcie z nimi non stop, ogarneliśmy im też sporo rzeczy innych ale niekoniecznie chcę się nimi chwalić. Wyników nie było na Cohones bo most się zjebał, problemy technicznie itd. W krakowie był od nas Michał który zrobił fotorelacje i nagrał materiały wideo bo tylko on miał czas. Niestety tutaj nie ma kasy jak u Mirka więc każdy z nas ma prawdziwą pracę która zawsze będzie priorytetem. Były opóźnienia na stronie z newsami z tego samego powodu. Mam nadzieje że odpowiedziałem na twoje pytanie. Jestem po 3 godzinach jazdy na rowerze a jednak mnie zdenerwowałeś. Niesamowita umiejętność @VaeVictis :lol: ale i tak piona:friends:
 
Proszę Cię bądźmy poważni. Gościu z naszej redakcji pracuje dla UFC z mojej nieskromnie powiem rekomendacji

Mają swojego człowieka w KSW, mają również swego w UFC, cóż za rządna władzy grupa! Jedziesz z nimi Mirek! :boss:
Tak poważnie, to kto od Was pracuje w UFC i na jakim stanowisku? Bo to całkiem ciekawe jest
 
Franek im ogarnia coraz więcej sprawy, media, social media itd. Mieliśmy nawet swojego człowieka w PLMMA ale od czasu zerwania współpracy już nie uznają go jako naszego człowieka tylko ich człowieka xD
 
  • Like
Reactions: OD
Jestem po 3 godzinach jazdy na rowerze a jednak mnie zdenerwowałeś.
Przepraszam, absolutnie nie chcialem denerwowac ani Ciebie ani nikogo innego, tym bardziej w niedziele. Jedyne co chcialem uslyszec czy raczej przeczytac to tyle, ze w stosunkach na lini UFC - MMA Rocks nic sie nie zmienilo. Skoro wiem, ze tak jest to ok. Postaraj sie zrozumiec, ze czesci osob nie znajacych kulisow i okolicznisci toczacej sie chyba jednak wojenki moze zdarzyc sie czasem bledna interpretacja niektorych niefortunnych zbiegow okolicznosci. Generalnie fajnie by bylo aby w zakresie w jakim jest to mozliwe ktos z redakcji przyblizyl jak wyglada ta wspolpraca z UFC.
 
Last edited:
Generalnie fajnie by bylo aby w zakresie w jakim jest to mozliwe ktos z redakcji przyblizyl jak wyglada ta wspolpraca z UFC.
Generalnie to podpisaliśmy takie NDA że jak coś powiem to do końca życia będę mył szatnie w gymach UFC żeby spłacić karę :D
 
Generalnie to podpisaliśmy takie NDA że jak coś powiem to do końca życia będę mył szatnie w gymach UFC żeby spłacić karę :D
Przynajmniej sobie po podróżujesz po świecie. Ma być gym w Londku, a tak to wszystkie w USA. Ja bym powiedział, nie to co Ty.
 
Back
Top