Kobiety (+18 - NSFW)

Zgodzila się na Wasza prosbę:5-raquel-pomplun-4.jpg
 
Na pewno Mario zakochał się w jej bogatym wnętrzu i w artystycznej duszy a nie w pierogu! Faceci tacy nie są.
 
+18 ice bucket challenge http://micaela-s.de/news/icew necie jest również 2 wersja tego ale dziwnie zaklejona jakąś taśmą jest, ta powyżej wersja chyba bardziej wam się spodobanawet w miarę znośny ten niemiecki dla ucha hmm ;)
 
Dzis w USA wycieklo okolo ,,100 gołych selfie'' celebrytek USAtylko niektore foty m.in macie tutajhttp://www.pudelek.pl/artykul/70601/wyciekly_nagie_zdjecia_jennifer_lawrence_foto/
 
Nie kumam po co laski sobie robią takie fotki :D Swoją drogą pamiętam akcje kilka lat temu na mojej uczelni laska wyjechała na Erasmusa i dawała dupy jakimś ciapatym. Jej chłopak się wkurwił i wrzucił zdjęcia które robił jej jak ciągneła mu pałę albo się dupili. Pompa była w chuj :D zwłaszcza że przez to laska wzięła 2 lata dziekanki wróciła w zeszłym roku a dalej wszyscy się z niej pieją :D bo dalej daje ciapatym.EditWidzę że Jeniffer miała też filmiki z ruchańska :D
 
Bo chciała być dla kogoś miła
cool.gif


No to teraz wyszło, że jest miła dla kilku miliardów ludzi na świecie. Mają teraz te swoje iphony, ipady i icloudy bo to podobno wszystko z chmurki... Szkoda mi Jej no ale cóż jak jest się sławnym to za głupote się duuuużo płaci.
 
Też nie rozumiałem do czasu, aż nie dostałem takiej fotki z zaskoczenia od ziomalki. Od teraz jestem fanem, ale mało koleżanek chce mnie zaskoczyć. :-)Co do Jennifer, to ja się cieszę, bo widzę, że jednak warto będzie się starać ją kiedyś zauroczyć, z pazurem dziołcha. :-)
 
Back
Top