Kliczko vs Haye wasze typy

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
wladimir_klitschko_-_david_haye.jpg








Wielkimi krokami zbliża się od dawna oczekiwana unifikacja w wadze ciężkiej mimo ,że nie jest to związane z MMA to jednak to ważne wydarzenie w świecie sportów walki.Jeśli chcecie się podzielic waszymi typami to zapraszam do dyskusji.



Moim skromnym zdaniem walkę wygra przez TKO w późniejszych rundach Kliczko, jedyna szansa Haye to czysty cios na szczęke włada albo duża presja wywarta na początku walki.



3 ostatnie walki Władmira Kiliczki (55-3-49 KO)



-Samuel Peter KO 10



-Eddie Chambers KO 12



-Ruslan Chagaev RTD 9



3 ostatnie walki Davida Haye (25-1-23KO)



-Audley Harrison TKO 3



-John Ruzi TKO 9



-Nikolaj Valuev MD 12
 
Kliczko na punkty, chociaz chcialbym zeby skonczyli szybciej i dali mi spokojnie ogladac UFC.:-)
 
Kliczko 8 runda TKO, Haye'a nie będzie w tej walce, totalna dominacja Kliczki. Haye poboksuje do max 3 rundy, nastepnie Kliczko przejmie inicjatywę.
 
Ja chciałbym zobaczyć Adamka z Haye'm. dwóch małych ciężkich, i na pewno łatwiejszy rywal dla Adamka. Adamek byłby szybszy, zaś siła ciosu po stronie Adamka. Mogło by być wesoło.
 
@malinowski, z tą siłą ciosu u Adamka przesadzasz. Kogo on ostatnio pokonał przez KO/TKO? Moim zdaniem Haye ma mocniejszy cios. W ostatniej rundzie z Valujevem mocno go naruszył, a facet wygląda jakby był brakującym ogniwem pomiędzy człowiekiem pierwotnym i homo sapiens z tą swoją czaszką.



Co do walki z Kliczką, to stawiam na Władimira.



Pytanie, kiedy i gdzie będzie ta walka? Bedzie można ją zobaczyć o jakiejś normalnej porze?
 
@Kraver
Adamek ma silny cios, ale jak walczy z zawdonikami, którzy mają wzrost podobny do niego. Np. do takiego Granta, który miał 200cm to siła ciosu była mniejsza przez to, że droga do, której miał dotrzeć była dalej.
W wadze ciężkiej pokonał przez TKO Gołote i Maddalone.
W crusierach Cunnigham leżał 3 razy na deskach w walce z Adamkiem

Transmisja jest o 22:45 na TVP1 i ma być tylko Kliczko- Haye
 
@Tar-Ellendi - Na TVP to znaczy ? Bo nie mam dostępnego TVP Sport, ale mam oba podstawowe kanały (1 i 2 ) i Info .
 
Przepraszam za zamieszanie, miałem na myśli siłę ciosu po stronie Haye'a mój błąd! Pewnie że Haye ma mocniejszy cios. W tym aspekcie Adamek jest słabszy.
 
Sebbeks, nie żartuj. Pokonanie przed czasem stargeo Gołoty, a tym bardziej Maddalone nie świadczy o sile ciosu. Tym bardziej, że ani w żadnym wypadku to nie były czyste nokauty tylko kulmulacje ciosów. Cunningham to szklarz, więc to też nie czyni z Adamka króla nokaut. Tomek miał niezł, ale tylko niezly cios w półciężkiej. Naszczęście w boksie liczy się wiele innych czyników dzięki czemu Adamek jest gdzie jest.



Wracając do tematu to moim zdaniem Kliczko ciężko znokautuje Anglika, ostatecznie wygra wysoko na punkty, ale to będzie oznaczać nudą partię szachów.
 
mi wsumie obojetnie kto wygra, byla walka byla emocjonujaca, a nie jak ostatnie walki kliczkow -.-
 
Haye będzie omijał zapewne lewy prosty podobnie jak z Wałujewem, czyli uciekając po ringu i atakując tylko z doskoku. Nie sądzę, żeby to się sprawdziło, Kliczko wtedy albo go sklinczuje, albo boleśnie skarci. Tak czy owak stawiam na nokaut w rundzie 4,5 i pełną dominację Ukraińca.
 
Gdyby Haye walczył z Witalijem to nie miałbym wątpliwości, że przegra. A tak jest jednak możliwość, że jak mocno ruszy to Władek się pogubi i poleci na deski. No ale jednak Kliczko faworytem.
 
Szybkość jest siłą :) Takie walki to kwestia błędu, a te zdarzyć się mogą każdemu. Kliczko powinien wygrać, ale nie mam wątpliwości za kim będę, chcę potknięcia braci Kliczko, pierwszego sobotniego wieczoru...



PS:Po tym co Haye wyprawiał z Wałujewem i jak niby wygrał to nie wiem co ten pięściarz ma w swej głowie, oby w tej walce walczyl, nie pajacował.
 
Z Valuevem to Haye przegrał, z Harrisonem ustawiona walka.. Sorry :) Ruiz.. to na tyle zwycięstw Haye'a.. Ale cios ma..
 
Jezeli Haye przetrwa 12 rund to znaczy ze Kliczko nie chcial go skonczyc bo dostaje kase z reklam. Bo zwyciezca jest dosyc oczywisty.
 
Tu macie skrót walki Wałujewa z Hayem.



Stary Holyfield pokonał Wałujewa i walczył z nim równie dobrze albo i lepiej niż Davidek.
 
Back
Top