Kliczko vs Emelianenko

dvd_

Jungle Fight
Middleweight
Mistrz świata w boksie w wersji WBO, WBA, IBF, IBO Władymir Kliczko zapowiedział w wywiadzie dla rosyjskiej i ukraińskiej prasy, że istnieje możliwość walki z wielką legendą MMA Fiodorem Jemelianienko. I on, i jego brat Witalij są nią zainteresowani.



onet.pl
 
Najśmieszniejsze, że Władek przywołuje pamiętną walkę Inokiego z Alim, która z mma ma tyle wspólnego, co Najman z dobrym pięściarzem.
 
Jak Vitalij wygra z Tomkiem to wiele im nie pozostanie, żeby się dobrze sprzedać... Kliczko by Omoplata from the Bottom :D
 
Ja bym na miejscu Fiodora go nie poddawał, a obił łokciami do nokautu leżąc na nim. Nie mógłby korzystać ze swego zasięgu i by miał za swoje ;)
 
to w boksie czy mma? w boksie fedor zostałby zabity,a w mma pewnie i tez by dostał, ale raczej by go poddał, raczej napewno xD
 
haha Inoki chyba przed walka napatrzyl się na jakis mecz w A-klasie stad te piekielne wslizgi
 
To byłby zajebisty krok do przodu z popularyzacją MMA na prawie całym świecie. Jeśli walka odbyłaby się w formule MMA.
 
Oglądając strikera w MMA, poza takimi typu JDS mam wrażenie, że są to kalecy bez wyobraźni...Toney jakby nigdy nie widział walki MMA, padł i zaraz bylo po nim. Różał chociaż się coś starał, choć też nie ma co porównywać Doktora do Randy'ego ;)
 
W tej walce gameplan Inokiego- pro wrestlera - był taki , ponieważ nie mógł obalać Aliego. To był cyrk, a nie mma.
 
To faktycznie cyrk, pod Aliego, ale tak też myślałem, bo to aż dziwne było jak tylko kopał, choć jak siadł na Alim to sędzia wkroczył tak jakoś późno, jakby dopiero ten łokieć był nielegalny:) No jakby Toney walczył z Randym i ten nie mógłby obalać to Toney by to wygrał zapewne ;)
 
Toney był wielkim bokserem, jest legendą, ale... za rpzeproszeniem w głowie mu się poprzewracało, to jest przyczyną jego, jakby nie patrzeć, ŻYCIOWEJ porażki...



z Shamrockiem przegra nawet na pięści, nie pomoże tu nawet pamięć mięśniowa (lol), żaden inny bokser jego klasy by nie przegrał, ale ta głowa....<auć>



a co do walki z tematu: każdy chętnie by zobaczył, ale nikt nie wierzy!:)
 
Onet tylko napisał co Kliczko powiedział nie wiem co to ma do rzeczy. Istnieje jakiś 0,5% szans że ta walka się odbędzie ale myśle że miałą by bardzo duże efekty dla MMA i Kliczki. MMA by zyskało popularność i np w takich Niemczech mogłoby polepszyć obraz dyscypliny a Kliczko moglby liczyc na rekordową oglądalność
 
nie wiem czy to będzie Adamek czy kto inny chciałbym widziec Kliczke na deskach. To tyle ..
 
Biorąc pod uwagę fakt, że Witek nigdy nie leżał na deskach to raczej to nie będzie Adamek.
 
Żaden z braci Kliczko nie ma szans z nawet przeciętnym zawodnikiem mma w tej formule. Pewnie byłoby szybkie sprowadzenie i poddanie albo obicie w parterze. Innej możliwości nie widzę. No chyba, że wyszedłby pierwszy strzał :)



Edit:



No i kto by im zapłacił za coś takiego 20 mln $ !?!
 
Back
Top