Klatka czy Ring na KSW ? Ankieta Druga :)

Cylnos2290

Oplot Challenge
Featherweight
Witam



Troche pozmieniałem arkusz i potrzebuje waszej pomocy jeszcze raz :)



Tym razem też zmieniłem program dzięki czemu będe mógł zebrać wiecej odpowiedzi niż ostatnio :)



https://docs.google.com/forms/d/1Bf233MwURN7fGl9pbWp2vm9DXW5xdnLIzHdS38v72Ns/viewform
 
Poszło, wyniki z tej ankiety tez wrzuć jak zbierzesz odpowiednią liczbę głosów.
 
Musisz lepiej układać pytania i dobierać odpowiedzi, bo na ostatnie dwa pytania nie da się odpowiedzieć, także wyniki z tych pytań możesz wywalić do kosza, każdy inaczej zrozumie pytanie i odpowiedź.

Czy Pana/Pani zdaniem zastąpienie białego ringu klatką nie zmieni wizerunku federacji, którą właśnie wyróżniał ring?


Czyli jak odpowiem ZDECYDOWANIE SIĘ ZGADZAM tzn że nie zmieni, czy znaczy że zmieni? Po pierwsze usuń z pytania słowo "nie" a po drugie zmień "zgadzam się", "nie zgadzam się" itp na "tak", "nie", "raczej nie" itp.



11 pytanie też kompletnie beznadziejne. Pytanie jest "czy?" a odpowiedź że zgadzam się albo nie, a z czym mam się zgadzać skoro w pytaniu nie ma tezy twierdzącej?
 
Pytania powinny brzmieć:



11. Czy Pana/Pani zdaniem zastąpienie białego ringu klatką zmieni wizerunek federacji?



Odpowiedzi: Tak, Raczej tak, Nie, Raczej nie, Nie mam zdania



12.Czy Pana/Pani zdaniem wprowadzenie klatki na najbliższej gali zwiększy oglądalność gali?



Odpowiedzi: Tak, Raczej tak, Nie, Raczej nie, Nie mam zdania
 
No to pytanie jest trefne, bo zmiana może być negatywna lub pozytywna jednak:> W moim mniemaniu nie zmieni wizerunku, dalej będzie uznawana za czołową w Europie, ale jakość pod kątem MMA wzrośnie z czasem.



Ankieta wypełniona, choć widzę można kolejny raz? Bez takich jaj lepiej :P
 
no fakt , mój bład w pyt.10 to "nie zmieni" powino być zastąpione "zmieni". A 11 według mnie jest ok zrobiłem je w taki sposób jak poradził mi wykładowca.
 
Kilka błędów w pytaniach i odpowiedziach jest, ale głosy poszły.



Daj później wyniki, znowu podeślę Martinowi na TT :)
 
To źle ci poradził bo odpowiedzi są złe. A co to jest skala likerta to ja nie wiem i podejrzewam że 99% wypełniających też nie wie. Pytanie kierujesz do ogólu więc powinno być proste w zrozumieniu.



@Midern, po co chcesz wysyłać wyniki ankiety której odpowiedzi będą pomylone?
 
Moim zdaniem 10 pytanie mogłeś bardziej rozbudować, bo jest bardzo ogólne. Zastosowanie skali Likerta byłoby bardziej poprawne, jakbyś sporządził listę twierdzeń podobnie jak w pytaniu 5. Zerknij też czy nie ma błędu w pytaniu. Powinno być chyba "wizerunek" a nie "wizerunku"?



Ogólnie szkoda, że ta ankieta jest taka krótka :)


Ankietę wypełniłem, sorry jeżeli się czepiam, ale to dla Twojego dobra na przyszłość, dobre narzędzie badawcze = dobre badanie.
 
Back
Top