Kita na gali KSW w Częstochowie?

TimCasillas

Oplot Challenge
Heavyweight
Włodarze KSw wspomnieli dziś o starciu w wadze ciężkiej na gali w częstochowie. Ostatnimi czasy u konkurencji Michał Kita mówił apropo KSw że rozmowy sa prowadzone, kontrakty są ale jeszcze nie taki jak on chce. Dziś wg konkurencji pojawił sie w hotelu i był na gali. Coś może być na rzeczy.
 
Z taką mizerią w ciężkiej KSW to Kita by sobie lekko pas wywalczył, o ile nie jest taki zardzewiały jak Drwal...
 
Kita byłby kolejnym zawodnikiem po Drwalu, który dołączyłby do KSW pomimo animozji z przeszłości. Zobaczymy, jak się sprawy potoczą.
 
w straciu kity z włodarkiem stawiał bym na tego drugiego , ale w starciu Bedorf vs Kita to Michał był by moim faworytem .
 
Kurde oby, niech KSW zbiera co lepszych z naszego podwórka. Ciekawe jeszcze co z Grabą na chwile obecną.
 
Kita byłby konkretnym wzmocnieniem KSW i kolejnym dobrych ruchem organizacji. Wygląda na to, że wystraszyli się tego UFC w Polsce i wyrwali się z marazmu. Super, tylko dlaczego tak mało gal:(
 
Nie mam nic przeciw angażowi w KSW, ale przed titleshotem chciałbym jakąś walkę. Karol na takiego rywala na pewno przygotowałby się dużo lepiej niż wczoraj i zrobiłby po raz kolejny co trzeba by wygrać.
 
To by było coś pięknego jesli Michal zasilił by szeregi ksw. Walka z Włodarkiem to mogłaby być wspaniała bitka w stójce. O tak!
 
Kita w KSW ? czemu nie, dobra opcja na zakończenie kariery, jest sporo młodych ciężkich do przetestowania.

Nie mogę też doczekać się wywiadów z Michałem, to też jest dobry test dla młodych adeptów sztuki dziennikarstwa.
 
Włodarze KSw wspomnieli dziś o starciu w wadze ciężkiej na gali w częstochowie. Ostatnimi czasy u konkurencji Michał Kita mówił apropo KSw że rozmowy sa prowadzone, kontrakty są ale jeszcze nie taki jak on chce. Dziś wg konkurencji pojawił sie w hotelu i był na gali. Coś może być na rzeczy.
Mozesz podrzucic gdzie Michal mowil o rozmowach z KSW ? Ja zakodowalem tylko wzmianke o jakichs negocjacjach z M-1.
 
W KSW Bedorf potrzebuje wyzwań i prawdziwej walki weryfikującej jego potencjał, Kita byłby idealnym testem.
Jak dla mnie Kita na razie musi potwierdzić, że byłby takim testem. Wciąż jego dotychczasowa kariera nie wzbudza we mnie jakoś podziwu. Dobrze, że ostatnie walki wygrał, ale przydałaby się najpierw wygrana w KSW. Boję się, że Kita jednak myśli podobnymi kategoriami i ma się za mocnego zawodnika i od razu może chcieć właśnie walki z mistrzem...
A ze sportowego punktu widzenia chętnie zestawienie zobaczę i jak Coco walcuje Masakrę w klatce. Jestem pewien, że Karol przygotowałby się zupełnie inaczej niż na jednak jednopłaszczyznowego zawodnika pod którego pewnie nawet parteru nie trenował za bardzo myśląc, że to co już umie wystarczy. Za to Peter na bank szlifował głównie parter przed ich walką.
 
Born już każdy wie, że jesteś zakochany we wszystkich fighterach z rejonu zachodniopomorskiego, szczególnie jeżeli jest od Berserkerów.
 
Born już każdy wie, że jesteś zakochany we wszystkich fighterach z rejonu zachodniopomorskiego, szczególnie jeżeli jest od Berserkerów.
Nie jestem i raczej chodzi o charaktery, dążenie do bycia wszechstronnym, kończeń rywali, docenianie ich jako zawodników. Nie moja wina, że to akurat charakteryzuje Berserkerów, choć Karol teraz więcej w Poznaniu siedzi, więc nieco chybione w czasie stwierdzenie :P
No, ale jeśli uważasz, że w czymś przesadzam to wyraź swoje zdanie, podyskutujemy, a nie takim tekstem jedynie zarzucasz ;-)
Napisałeś to akurat w tym temacie. To raczej nie "miłość" do Berserkerów, a niezbyt docenianie Kity. Dotąd tylko w pojedynczych walkach mi potrafił zaimponować, ale częściej mnie zawodził. W porównaniu choćby do Karola jednak sporo razy. Karol jak zawodzi nieco tak jak w sobotę to mimo tego potrafi wygrać. No i raczej chodzi o sam fakt, że zanim się zmierzy o paspowinien mieć jakąś walkę...To nie taka gwiazda i obcokrajowiec ściągany dla mistrza bądź Mameda czy np. Attila, former Bellator champion...Ba, nawet czym innym byłoby pozyskanie Damiana Grabowskiego. Jego akurat w walce o pas mógłbym widzieć już w debiucie w KSW, ale nie Kity. Tylko tyle i o to mi chodzi. Jak wygra to wtedy o pas :-)
 
Back
Top