Kimbo Slice vs Tay Bledsoe

No pierdolnięcie ma...i na to musiał jedynie rywal uważać...olał to i efekt taki jak widać;) jeden punch, to nawet dość rzadkie w boksie:)
 
czysty cios na szczęke trafił, wielka mi rzecz, gdyby nie jego filmy jak obija brudasów na ulicach, nikt by tego nie obejrzał
 
Ale walczył w ogródku potem w ufc i dlatego to oglądamy;)



2 szybkie KO raczej nie wróże mu wielkiej kariery w boksie choć raczej lepiej mu to wychodzi niż MMA. Ja bym go zestawił ze Szpilką była by ciekawa walka:)
 
Kozackie zestawienie, Kimbo vs Szpilka
%5Bdblpt%5Dfaja%5Bdblpt%5D




Jeden cios wystarczył, ale nic wielkiego, pewnie dalej będzie sobie śrubował rekord i liczbę KO na ogórkach...
 
Słaby balans przegranego, widać ,że też nie jest to klasowy zawodnik. Kimbo nic poza tym sierpem nie pokazał. Jak ktoś próbuje go zestawiać ze Szpilką, to nie wiem czy mam płakać czy śmiac się..? Ludzie, co Wy pieprzycie? Szpila by go poskładał do 2 rundy max! Nie te progi na czarne nogi
 
"Kimbo nic poza tym sierpem nie pokazał" - akurat w tym najlepsze jest to, że kompletnie nic innego nie musiał w ten wieczór zrobić :)



Niech zawalczą, Szpila nie musiałby ubijać jeszcze nastu zawodników, żeby go poznała Ameryka ;)
 
Back
Top