Kiepska sprzedaż biletów na KSW 30

Jeżeli faktycznie sprzedaż biletów idzie źle to raczej możemy zapomnieć o większej ilości gal KSW w roku, może nastąpił jakiś przesyt ?
 
A może brakuje freaków? Może zbyt mało popularni zawodnicy jak na przeciętnego polskiego widza.
 
Ja zostanę w domu, bo gdybym tam jechał to bym nie obejrzał tych stu reklam nadawanych w trakcie KSW.
 
Pomijając sprzedaż biletów, jakiej spodziewacie się oglądalności i która walka osiągnie peak? Zaskoczenie to dopiero będzie jak najlepsza rozpiska w historii polskiego mma, osiągnie najsłabsze wyniki.
 
Mnie to akurat nie zdziwi i przypuszczam, że na pewno to będzie jedna z gal z najsłabszą oglądalnością. Postaw się na miejscu szarego kowalskiego: " A gdzie Mammed, Pudzian? To moze chociaz Materla? Też nie? Kto to jest Mańkowski?"
 
o, magicznym sposobem odblokowane zostaly bilety za 95, taktyka sie nie sprawdzila :(
 
Teraz to tłumy będą.
comment_M6dUqr2O6qZD8Joj9l4MYx6icTtyJGYJ,w400.jpg
 
Ja się właśnie obawiam tego, że ta gala mimo świetnej rozpiski będzie najsłabsza pod względem oglądalności w TV. Właściciele wrócą wtedy to rozpisek czysto rozrywkowych, a najgorsze jest to, że będą mieli usprawiedliwienie dla siebie i swoich działań, bo: "Polska nie jest gotowa na karty walk czysto sportowe i bez freaków".
Smutne, ale prawdziwe...
 
Bardzo bym tego chciał i z całego serca życzę :D
Ale jakoś mam wątpliwości- nie ma kto przyciągnąć zwykłego telewidza. Chociaż z drugiej strony jak patrzę na ofertę innych stacji w tym czasie to szału nie ma, więc może skacząc po kanałach ktoś się zainteresuje i zatrzyma na dłużej, oby tylko bloki reklamowe go nie wykończyły :crazy:
 
Tu nie dzieje sie nic bez przyczyny. Wipler nie bedzie osoba przypadkowa na tej gali. Na pewno bedzie zorganizowany rewanz Wiplera z policjantem ktory go bil najbardziej pod klubem.
 
Back
Top