Kickboxing / Muay Thai

Przy całym szacunku, mnie Wlazło nie przekonuje. Generalnie kat. ciężka w Polsce nie jest w najlepszej formie. Oczywiście kwalifikując Sarararę w półciężkiej.
 
Przecież Wlazło po 30 sekundach był spompowany. Ciosy bez siły. Powienien to na spokoju w drugiej rundzie skończyć, ale nie miał sił. Cardio trzeba poprawić.
 
Sportowo Wlazlo nie przekonuje, ale lubie go i dlatego mu kibicowalem. Walki turniejowe w ciezkiej wygladaly strasznie slabo. DObrze zaprezentowal sie Maslobojev i zaliczyl kolejny Polski skalp
 
W Płocku w listopadzie kolejny turniej KOK, tym razem turniej lekkich, w którym walczy Mateusz Kopiec mistrz europy w Muay Thai, ponadto znana z KSW Marta Chojnowska. I taka ciekawostka turniej KOK chce mieć własnego freaka czyli Alana z Warsaw Shore, nie wiem jak sie do tego ustosunkować bo freak to freak ale kondycja Polskiego kickboxingu jest kiepska i każda pomoc się przyda.
 
Może kogoś zainteresuje. Marcin Parcheta wjeżdza jutro z buta w grubym turnieju.ec2c418d6c952941e0ec10a08d2a4135.jpg
http://kickboxing24.pl/aktualnosci/muay-thai/2469/marcin-parcheta-oficjalnie-uczestnikiem-turnieju-top-king-world-serieshttp://kickboxing24.pl/rozpiski/2470/rozpiska-gali-top-king-world-series-2
 
Parcheta kozacko, powodzenia:)Małe info, dzisiaj tj. sobota 15-11-2014 dość ciekawe wydarzenie w Białymstoku, gala K1/Muay Thai + po jednej dodatkowej walce z karate i mma, po raz pierwszy organizowana przez najbardziej utytułowanego polskiego karateke Piotra Sawickiego w Operze więc tym bardziej jestem ciekawy co z tego wyniknie. Poniżej link:http://www.fightsport.pl/wydarzenia/wydarzenia-polska/6863-east-side-fight-1-bialystok-15-11-2014
 
Wiadomo mniej więcej, o której Marcin walczy? W ogóle można gdzieś to obejrzeć?
 
Niedługo wchodzi Parcheta !!
Streamy
http://tv.truelife.com/live/104605/streaming/%E0%B8%8A%E0%B9%88%E0%B8%AD%E0%B8%87-9
http://malimar.tv/watch/live/MCOT
 
Marcin go znokautował tym kolanem w powietrzu? Czy to uderzenie głową o ring go tak zamroczyło?
 
Na powtórce dokładnie widać było specjalnie sie przyjrzałem. Ciekawe rozstrzygnięcie. SKoro to turniej to Marcin walczy dalej dzisiaj czy juz koniec?
 
Dziś już nie. W grudniu trzecia gala, która wyłoni czterech zawoników, którzy zmierzą się na czwartej gali o 300 tyś. zł.
 
Back
Top