Kazushi Sakuraba vs Yan Cabral na DREAM 17

norolim

Brutaal
Lightweight
1237140935.g.jpg




foto: Eduardo Ferreira



Znamy już przeciwnika, z którym zmierzy się legenda japońskiego MMA podczas DREAM 17. Dziesiątą walką zestawioną na pierwszą w tym roku dużą galę organizacji DREAM będzie pojedynek Kazushiego Sakuraby oraz Yana Cabrala.



Ostatnia walka Sakuraby miała miejsce podczas noworocznej gali K-1 - Dynamite!! 2010, podczas której doznał on dość nieprzyjemnej kontuzji ucha. Pojedynek z obecnym mistrzem wagi półśredniej Mariusem Zaromskisem, był trzecim z serii porażek, jakich doznał Japończyk. Wcześniej w 2010 roku musiał uznać wyższość Jasona Millera i Raleka Gracie, doznając przy tym pierwszej porażki przez poddanie od czasu debiutu przeciwko Kimo Leopoldo.



Yan Cabral to posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu, mogący się poszczycić idealnym rekordem w MMA (9-0). Cabral zaczynał swoją przygodę ze sportem pod okiem Carlsona Gracie, aby później przenieść się do obozu Nova Uniao. Jego flagową techniką jest trójkąt rękami, czyli duszenie, którym dwukrotnie poddany został Sakuraba.
 
Zagadka znajdz GSP ;)



A co do walki, to mysle, ze Sakuraba przegra, chociaz calym sercem jestem za nim :)
 
miszcz drugiego planu, gsp, swoja droga ostatnio sie zastanawiałem ile taki george wzialby za seminarke w polsce, cos na ksztalt overeema, az chyba do managmentu napisze :) z drugiej strony może bardziej oplacaloby sie pojechac do angli na wycieczke i odwiedzic rogera u ktorego moj ulubieniec czesto trenuje :)
 
Haha, Shoocker - bardzo dobrze widać Kanadyjczka. Tylko mi się wydaje, że wygląda, jakby ważył z 70 kg, a nie z 90 (podobno to jego naturalna waga).
 
A tak przy okazji Yan Cabral, to "po japońsku" Yankaburaru :-) (ヤン・カブラル)
 
Ja się nie wychowałem na galach Pride, więc Waszego entuzjazmu nie podtrzymam :-) Aczkolwiek jestem bardzo ciekawy, czy Saku jest jeszcze w stanie wygrywać...?
 
Back
Top