Kawa na ławe gnoju

Aiello

Oplot Challenge
Welterweight
Wypisujecie ilecie macie kont na cohones, nieważne czy używacie czy nie. Nie musicie pisać nicków tylko pisać szczerze ile. Administracje proszę o wyrozumiałość, a was o niedoszukiwanie się tutaj szwinglu :lol:
i szczerość

Zainspirowany kaczka41, gdyby był z nami to sam by pewnie zapełnił strone.

andrzej_t.

UFC
Middleweight
Wypisujecie ilecie macie kont na cohones, nieważne czy używacie czy nie. Nie musicie pisać nicków tylko pisać szczerze ile. Administracje proszę o wyrozumiałość, a was o niedoszukiwanie się tutaj szwinglu :lol:
i szczerość

Zainspirowany kaczka41, gdyby był z nami to sam by pewnie zapełnił strone.
Najpierw napisz czyim jesteś alterkontem i ile ich już masz :siara:

Twixu

Jungle Fight
Lightweight
Żółta Kartka
@Hefaner nie lajkuj postow tylko pisz szczerze ile sam masz, co rura zmiękła? Ee oni i tak się nie przyznadza, sraja w gacie przed banem.

Hefaner

Armia Karola Bedorfa
@Hefaner nie lajkuj postow tylko pisz szczerze ile sam masz, co rura zmiękła? Ee oni i tak się nie przyznadza, sraja w gacie przed banem.

:DC: "ban za multikonto" to najgłupszy mit o tym forum. Ja mam 4 konta, a miła Administracja nie ma z tym najmniejszego problemu. Z dwóch sobie piszę normalnie, z trzeciego się kłócę ze sobą, z czwartego nie piszę nic i tylko lutuję lajki. Oczywiście dla samego siebie. Faktycznie wielkie wyznanie, jakby ktokolwiek o tym nie wiedział, lol...

Last edited:

Twixu

Jungle Fight
Lightweight
Żółta Kartka
:DC: "ban za multikonto" to najgłupszy mit o tym forum. Ja mam 4 konta, a miła Administracja nie ma z tym najmniejszego problemu. Z dwóch sobie piszę normalnie, z trzeciego się kłócę ze sobą, z czwartego nie piszę nic i tylko lutuję lajki. Oczywiście dla samego siebie. Faktycznie wielkie wyznanie, jakby ktokolwiek o tym nie wiedział, lol...

No i gitara, ja czasem lajkowalem sobie z wszystkich kont :mamed:

Twixu

Jungle Fight
Lightweight
Żółta Kartka
Pytanie brzmi czyim multikontem jestem ja?

Masz tu czarno-czerwony pas, a to nie jest twoje glowne konto? Szacun :applause:

Czuje się troche jak na tych terapiach odwykowych co siedza w koleczku i czesc jestem george i lubie wachac mokre rajtki. Czesc George. Hehe :crazy:

Heheheheheherbatnik

respect

UFC
Heavyweight
Masz tu czarno-czerwony pas, a to nie jest twoje glowne konto? Szacun :applause:

Czuje się troche jak na tych terapiach odwykowych co siedza w koleczku i czesc jestem george i lubie wachac mokre rajtki. Czesc George. Hehe :crazy:

Heheheheheherbatnik
Dzialam na zlecenie KSW jak cały portal Mmarocks. "Przyjaciół trzymaj blisko, ale wrogów jeszcze bliżej."
Ja bym się w życiu do Ciebie nie przyznał...
Chwała Bogu za to
:mamed:

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

tenor.gif

mewson

WSOF
Bantamweight
Nie mam konta na cohones, a nawet jakbym miał, to wstyd by było się przyznać.
Lajki powinny zostać wyjebane w pizdu (i w dupę, najlepiej przez szczodrze wyposażonego afroamerykanina), bo tendencja napierdalania posty pod lajki, to jakieś totalne popierdolenie.

Ale wulgarny post mi wyszedł.

Gaara

Vale Tudo
Open
Nie mam konta na cohones, a nawet jakbym miał, to wstyd by było się przyznać.
Lajki powinny zostać wyjebane w pizdu (i w dupę, najlepiej przez szczodrze wyposażonego afroamerykanina), bo tendencja napierdalania posty pod lajki, to jakieś totalne popierdolenie.

Ale wulgarny post mi wyszedł.
Masz lajka za wulgaryzmy