Kategoria dzieci na Mistrzostwach Polski Północnej

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks

20 listopada w Olsztynie odbędą się kolejne zawody organizowane przez Polskie Zrzeszenie Amatorskiego MMA. Na Mistrzostwach Polski Północnej oprócz walk w kategoriach: junior, pierwsze walki, zaawansowanych oraz kobiet po raz pierwszy walczyć będą również dzieci.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie ekipy do zgłaszania swoich podopiecznych w wieku od 6 do 12 lat na adres [email protected] .Dzieci dobierane będą do siebie w podobnym wieku oraz zbliżonej wadze. W kategorii dzieci dozwolone będą uderzenia w stójce z wyłączeniem głowy, rzuty oraz pozycje w parterze.
Wkrótce więcej informacji na temat zawodów w Olsztynie.

Kategoria dzieci na Mistrzostwach Polski Północnej

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Ciekawe czy będzie można to gdzieś zobaczyć
icon_razz.gif

Dziejo

Oplot Challenge
Light Heavyweight
c-c-c-c-ombo breaker ! Jak dla mnie to trochę za wcześnie dopuszczać dzieci w takim wieku do startu w "MMA". Boję się, że to będzie pole do popisu dla "wspaniałych" rodziców, którzy w sporcie nic nie osiągnęli i wyżywają się na synach i córkach za niespełnione marzenia.

michalp24

Brutaal
Middleweight
Ciekawe czemu czytając parę wpisów zaczynających się od słowa “ciekawe” ciesze się jak debil do monitora…?
icon_smile.gif

markeba

Oplot Challenge
Welterweight
Ciekawe czy mój 7 letnie brat po 5 lekcjach karate rozjechałby konkurencje ; )
a tak w ogóle to

markeba

Oplot Challenge
Welterweight
ciekawy (sorry za 2 posty) jak to jest regulowane z punktu widzenia prawnego. No i chyba trochę trzeba mieć z głową, żeby 6 latka wysyłać do walki.

pajero

Brutaal
Middleweight
Ciekawe , ale moim zdaniem powinni się zająć zbijaniem wagi i walczyć kategorię niżej .

tomson

Oplot Challenge
Middleweight
Zdecydowana przesada, rozumiem zapasy, judo, karate, czy jakikolwiek grappling… ale mma to nie jest sport dla dzieci. co to niby da tym dzieciakom? Ja bym się zastanawiał czy 13-14 latek nadaje się na zawody mma