Karol Bedorf vs. Tim Silvia na KSW 26

STefano

Oplot Challenge
Featherweight
Z tego co słyszałem to nawet były rozmowy z Kamilem Bazelakiem na temat walki z Bedorfem.
 

zychal

UFC
Strawweight
kolejny troll ,jesli to prawda to sie rozczaruje3przegrane i 1nc w ostatnich 4 walkach ,tim tylko odcina kupony ,potrafi tylko przewisiec na zawodniku nic wiecej .
 

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Ahae: Tim Sylvia jak jużvxcfdsf.jpg
 

midern

UFC
Flyweight
Juz myślałem, że news od redakcji :D


Swiezak dający newsa, ostatnio to się sprawdzalo. Zobaczymy.
 

Halny

KSW
Heavyweight
Sylvia byłby dobry dla Pudziana, ale nie dla Karola... Liczyłem na jakiegoś solidnego zawodnika, Tim już taki nie jest.Jeżeli to będzie prawda to będę zawiedziony.
 

dbgoku14

Legacy FC
Middleweight
Po przeczytaniu tytułu "silvia" od razu wiedziałem że to ściema. Ban powinien być za świadome wprowadzanie w błąd, post o rozmowie z Bazim tylko to potwierdza.
 

EXSite

WSOF
Light Heavyweight
Rekord ostatnich walk wskazuje, w sam raz by trafić do ksw, poza tym nie zapominajmy, że to pogromca słynnego pudziana, najsilniejszego człowieka na świecie, ulubieńca publiczności ksw
 

Piskorz

Maximum FC
Light Heavyweight
Panowie bądźmy poważni to jest walka o pas do 120kg, Sylvia z tego co mi wiadomo i o ile pamiętam na ostatnim ważeniu przed walką w Rosji miał coś koło 140 kg. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, no ale cóż na dniach ma byc wiadomo.
 

Widder

Maximum FC
Bantamweight
Mam nadzieję, że KSW nie po to budowało ciekawą rozpiskę by teraz dać Karolowi ogóra niczym Sapp czy Pilifias.
 

Yagiel

UFC
Lightweight
Oby nie. Lubię Tima i swojego czasu był mocny,no ale teraz to już historia. Dla Pudziana bardziej, choć nie wiem czy Tim nadal nie jest za mocny dla Mario.
 

Sinu

Brutaal
Super Heavyweight
Szczerze mówiąc Sylvia w KSW to marketingowo dobry ruch, ale świetna rozpiska KSW26 może strasznie ucierpieć w oczach fanów mma.


Jeżeli tak miało by to wyglądać to raczej Karol powinien walczyć z Nandorem a nie Różal.
 

Kazik

Jungle Fight
Bantamweight
Nie no by była kicha jakby taką walką zniczyli taką fajną kartę walk...... Sylvia to dla Mariusza byłby dobry przeciwnik ewentualnie ale nie dla Karola !Mam nadzieję że to tylko plotka. Liczyłem na zestawienie Karola z kimś z poniższych zawodników:http://www.sherdog.com/fighter/Richard-Odoms-68083http://www.sherdog.com/fighter/Christian-Colombo-55092http://www.sherdog.com/fighter/Vinicius-Kappke-de-Queiroz-48631http://www.sherdog.com/fighter/Shamil-Abdurahimov-26808http://www.sherdog.com/fighter/Maro-Perak-14817
 

Halny

KSW
Heavyweight
Z tej listy skreśliłbym tylko de Queiroza, bo jest na kontrakcie z Bellatorem, ale reszta to całkiem solidni zawodnicy, KSW mogłoby się pokusić o sprowadzenie któregoś z nich.
 
Top