Karol Bedorf vs. Tim Silvia na KSW 26

Z tego co słyszałem to nawet były rozmowy z Kamilem Bazelakiem na temat walki z Bedorfem.
 
kolejny troll ,jesli to prawda to sie rozczaruje3przegrane i 1nc w ostatnich 4 walkach ,tim tylko odcina kupony ,potrafi tylko przewisiec na zawodniku nic wiecej .
 
Ahae: Tim Sylvia jak jużvxcfdsf.jpg
 
Juz myślałem, że news od redakcji :D


Swiezak dający newsa, ostatnio to się sprawdzalo. Zobaczymy.
 
Sylvia byłby dobry dla Pudziana, ale nie dla Karola... Liczyłem na jakiegoś solidnego zawodnika, Tim już taki nie jest.Jeżeli to będzie prawda to będę zawiedziony.
 
Po przeczytaniu tytułu "silvia" od razu wiedziałem że to ściema. Ban powinien być za świadome wprowadzanie w błąd, post o rozmowie z Bazim tylko to potwierdza.
 
Rekord ostatnich walk wskazuje, w sam raz by trafić do ksw, poza tym nie zapominajmy, że to pogromca słynnego pudziana, najsilniejszego człowieka na świecie, ulubieńca publiczności ksw
 
Panowie bądźmy poważni to jest walka o pas do 120kg, Sylvia z tego co mi wiadomo i o ile pamiętam na ostatnim ważeniu przed walką w Rosji miał coś koło 140 kg. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, no ale cóż na dniach ma byc wiadomo.
 
Mam nadzieję, że KSW nie po to budowało ciekawą rozpiskę by teraz dać Karolowi ogóra niczym Sapp czy Pilifias.
 
Oby nie. Lubię Tima i swojego czasu był mocny,no ale teraz to już historia. Dla Pudziana bardziej, choć nie wiem czy Tim nadal nie jest za mocny dla Mario.
 
Szczerze mówiąc Sylvia w KSW to marketingowo dobry ruch, ale świetna rozpiska KSW26 może strasznie ucierpieć w oczach fanów mma.


Jeżeli tak miało by to wyglądać to raczej Karol powinien walczyć z Nandorem a nie Różal.
 
Nie no by była kicha jakby taką walką zniczyli taką fajną kartę walk...... Sylvia to dla Mariusza byłby dobry przeciwnik ewentualnie ale nie dla Karola !Mam nadzieję że to tylko plotka. Liczyłem na zestawienie Karola z kimś z poniższych zawodników:http://www.sherdog.com/fighter/Richard-Odoms-68083http://www.sherdog.com/fighter/Christian-Colombo-55092http://www.sherdog.com/fighter/Vinicius-Kappke-de-Queiroz-48631http://www.sherdog.com/fighter/Shamil-Abdurahimov-26808http://www.sherdog.com/fighter/Maro-Perak-14817
 
Z tej listy skreśliłbym tylko de Queiroza, bo jest na kontrakcie z Bellatorem, ale reszta to całkiem solidni zawodnicy, KSW mogłoby się pokusić o sprowadzenie któregoś z nich.
 
Back
Top